О ставках платы за лесные пользования
Решение IX сессии Восточно-Казахстанского областного Маслихата III созыва от 22 декабря 2004 года N 9/118-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2004 года за N 2095. Утратило силу решением ВКО маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/226-IV
Сноска. Утратило силу решением ВКО маслихата от 21.12.2009 года № 17/226-IV.
В соответствии со статьями  14,   42,   88 и   105 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года N 477-II, статьями  470 и  473 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 12 июня 2001 года N 209-II, руководствуясь  статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) ставки платы за заготовку второстепенных древесных ресурсов (приложение 1);
2) ставки платы за побочные лесные пользования (приложение 2);
3) ставки платы за пользование участками государственного лесного фонда для культурно-оздоровительных, рекреационных, туристских и спортивных целей (приложение 3);
4) ставки платы за пользование участками государственного лесного фонда для нужд охотничьего хозяйства (приложение 4);

Орманды пайдалануға арналған төлемақы ставкалары туралы
III шақырылған Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының IX сессиясының 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 9/118-III шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 28 желтоқсанда N 2095 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/226-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО мәслихатының 2009.12.21 № 17/226-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8-шілдедегі N 477-ІІ Орман кодексінің  14,   42,   88  және  105 баптарына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12-маусымдағы N 209-ІІ кодексінің  470 және  473 -баптарына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23-қаңтардағы N 148-ІІ Заңының  6-бабын басшылыққа ала отырып, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты   ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.   Бекітілсін:
1) екінші дәрежелі ағаш ресурстарын дайындағаны үшін төлемақы ставкалары (1 қосымша);
2) орманды жанама пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары (2 қосымша);
3) мемлекеттік орман қорының учаскелерін мәдени-сауықтыру, рекреациялық, туристік және спорттық мақсаттар үшін пайдалануға арналған төлемақы ставкалары (3 қосымша);
4) мемлекеттік орман қорының учаскелерін аңшылық шаруашылығының қажеттері үшін пайдалануға арналған төлемақы ставкалары (4 қосымша);

от 25,1км до 40 км
1
от 40,1 км до 60 км
0,8
от 60,1 км до 80 км
0,6
более 80 км
0,2
2. На участках с ручной косьбой и закустаренных более 20% плата за пользование сенокосными участками снижается на 20 %.
Приложение 3
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 22 декабря 2004 года N 9/118-III
Ставки платы
за пользование участками государственного лесного фонда для
культурно-оздоровительных, рекреационных, туристских и спортивных целей
п\п
Наименование
Ед.изм.
Ставка платы за единицу, тенге
1.
При краткосрочном лесопользовании
100 м 2
58
2.
При долгосрочном лесопользовании
га
5790 (в год)
Приложение 4
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 22 декабря 2004 года N 9/118-III
Ставки платы
за пользование участками государственного лесного фонда
для нужд охотничьего хозяйства
п\п
Наименование
Ед. изм.
Ставки платы в тенге
1.
Пользование участками государственного лесного фонда для нужд охотничьего хозяйства
га
бесплатно
Приложение 5
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 22 декабря 2004 года N 9/118-III
Ставки платы
за пользование участками государственного лесного фонда
для научно-исследовательских целей
№п\п
Наименование
Ед.изм.
Ставка платы в тенге, за единицу
1.
Пользование участками государственного лесного фонда для научно-исследовательских целей
га
86

25,1 шақырымнан 40 шақырымға дейін
1
40,1 шақырымнан 60 шақырымға дейін
0,8
60,1 шақырымнан 80 шақырымға дейін
0,6
80 шақырымнан жоғары
0,2
2. Қол шалғымен шабылатын және шабындықтың 20 пайыздан астамын бұта алып жатқан учаскелерден шөп шабу учаскелерін пайдалану үшін алынатын ақы 20 пайызға дейін төмендетіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2004 жылғы
22 желтоқсан N 9/118-III
шешіміне 3 қосымша
Мемлекеттік орман қорының учаскелерін мәдени-сауықтыру,
рекреациялық, туристік және спорттық мақсаттар үшін пайдалануға
арналған төлемақы ставкалары
р/с
Атаулары
Өлшем бірлігі
Бірлігі үшін теңгедей ақы ставкасы
1.
Орман қысқа мерзімге пайдалану кезінде
100 текше метр
58
2.
Орманды ұзақ мерзімге пайдалану кезінде
га
5790 (жылына)
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2004 жылғы
22 желтоқсан N 9/118-III
шешіміне 4 қосымша
Мемлекеттік орман қорының учаскелерін аңшылық
шаруашылығының қажеттері үшін пайдалануға
арналған төлемақы ставкалары
р/с
Атаулары
Өлшем бірлігі
Теңгедей ақы ставкасы
1.
Мемлекеттік орман қорының учаскелерін аңшылық шаруашылығының қажеттері үшін пайдалану
га
тегін
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2004 жылғы
22»желтоқсан N 9/118-III
шешіміне 5 қосымша
Мемлекеттік орман қорының учаскелерін
ғылыми-зерттеу мақсаттары үшін пайдалануға
арналған төлемақы ставкалары
р/с
Атаулары
Өлшем бірлігі
Теңгедей ақы ставкасы, бірлігі үшін
1.
Ғылыми-зерттеу мақсаттары үшін мемлекеттік орман қорының учаскелерін пайдалану
га
86