О внесении изменений в решение XIII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей"
Решение XIX-й сессии маслихата города Алматы III созыва от 18 ноября 2005 года N 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 9 декабря 2005 года за N 681. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 30.10.2009 N 253
Сноска. Утратило силу решением XXII-й сессии маслихата города Алматы IV созыва от 30.10.2009 N 253.
В соответствии со статьей 394  Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ :
1. Приложение N 2 к  решению XIII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва "Об утверждении ставок платежей" от 5 декабря 2001 года (решение зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы N 414 от 19 декабря 2001 года, опубликовано в газетах: от 25 декабря 2001 года - "Алматы Акшамы", от 8 декабря 2001 года - "Вечерний Алматы", внесены изменения решением V-й сессии Маслихата города Алматы III-го созыва от 26 марта 2004 года N 39, зарегистрировано N 588 от 2 апреля 2004 года, опубликовано в газетах: от 8 апреля 2004 года - "Алматы Акшамы", от 6 апреля 2004 года - "Вечерний Алматы") изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу  решение V-й сессии Маслихата города Алматы III-го созыва от 26 марта 2004 года N 39 "О внесении изменений в решение XIII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей", (зарегистрировано за N 588 2 апреля 2004 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету (Шелипанов А.И.) и председателя Налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.Е.
Председатель XIX-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва                                    К. Шалабаев
Секретарь маслихата города
Алматы III-го созыва                                           Т. Мукашев
Приложение
к решению XIX-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва
от 18 ноября 2005 года N 194
"Приложение N 2
к решению XIII-й сессии
Алматинского городского
маслихата II-го созыва

II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХIII-сессиясының 2001 жылғы 5 желтоқсандағы "Төлемдер мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
IІІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының XІХ сессиясының 2005 жылғы 18 қарашадағы N 194 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2005 жылғы 9 желтоқсанда N 681 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық мәслихатының 2009.10.30 № 253 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық мәслихатының 2009.10.30 № 253 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 2001 жылғы 12 маусымдағы 394 бабына сәйкес III сайланған Алматы қаласы Мәслихаты  ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХIII-сессиясының 2001 жылғы 5 желтоқсандағы "Төлемдер мөлшерлемелерін бекіту туралы"  шешімінің 2 қосымшасы (шешім Алматы қалалық Әділет басқармасында 2001 жылғы 19 желтоқсанда N 414 тіркелген, 2001 жылғы 15 желтоқсанда "Алматы Ақшамы" газетінде, 2001 жылғы 8 желтоқсанда "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған, III-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2004 жылғы 26 наурыздағы V-сессиясының N 39 шешімімен өзгерістер енгізілген, 2004 жылғы 2 сәуірде N 588 тіркелген, 2004 жылғы 8 сәуірде "Алматы Ақшамы" газетінде, 2001 жылғы 6 сәуірде "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған) осы шешімнің қосымшасында берілген жаңа редакциясында жазылсын.
2. III-сайланған Алматы қаласы Мәслихатының V-сессиясының 2004 жылғы 26 наурыздағы N 39 "II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХIII-сессиясында 2001 жылғы 5 желтоқсандағы "Төлемдер мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылсын, (2004 жылғы 2 сәуірде N 588 болып тіркелген).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссияға (А.И. Шелипанов) және Алматы қаласы бойынша салық комитетінің төрағасы Қ.Е. Баедиловке жүктелсін.
III-сайланған
Алматы қаласы Мәслихатының
XIX-сессиясының төрағасы          Қ. Шалабаев
III-сайланған
Алматы қаласы Мәслихатының
хатшысы                          Т. Мұқашев
III-сайланған
Алматы қаласы Мәслихатының
2005 жылғы 18 қарашадағы
ХIХ-сессиясының N 194
шешіміне қосымша
"II-сайланған
Алматы қалалық Мәслихатының