О внесении изменений в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 44 "Об утверждении Перечня видов экспертиз, производимых в Центре судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан, и экспертных специальностей, квалификация по которым присваивается Министерством юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 января 2006 года № 30. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 февраля 2006 года № 4100. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 209
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 20.07.2010 № 209.
В соответствии со  статьями 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции" и   40   Закона Республики Казахстан "О системе здравоохранения",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 июня 1999 года N 44 "Об утверждении Перечня видов экспертиз, производимых в Центре судебной экспертизы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 861, с дополнениями и изменением, внесенными приказами Министра юстиции Республики Казахстан от 22 июня 2001 года  N 80 и от 26 марта 2004 года N 75), следующие изменения:
в Перечне видов экспертиз, производимых в Центре судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан, и экспертных специальностей, квалификация по которым присваивается Министерством юстиции Республики Казахстан, утвержденного указанным приказом:
в строке, порядковый номер 17:
в графе 3 "Экспертная специальность" слова "судебно-экспертное психиатрическое исследование" исключить;
в графе 4 "Шифр специальности" цифры "17.1" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Вице-Министра юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий Приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр

"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Сот сараптамасы орталығында жүргiзiлетiн сараптамалар түрлерiнiң, бiлiктiлiгiн Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi беретiн сараптамалық мамандықтардың тiзбелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 1999 жылғы 14 маусымдағы N 44 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 30 қаңтардағы N 30 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 23 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 4100. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 209 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010.07.20 № 209 Бұйрығымен.
"Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Денсаулық сақтау жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң "Сот сараптамасы орталығында жүргiзiлетiн сараптама түрлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 14 маусымдағы N 44 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң 2001 жылғы 22 маусымдағы N 80 және 2004 жылғы 26 наурыздағы N 75 бұйрықтарымен енгiзiлген толықтырулармен және өзгерiстермен N 861 болып тiркелген) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Сот сараптамасы орталығында жүргiзiлетiн сараптамалар түрлерiнiң, бiлiктiлiгiн Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi беретiн сараптамалық мамандықтардың тiзбелерiнде:
реттiк нөмiрi 17-жолда:
"сараптамалық мамандық" деген 3-бағандағы "сот-сараптамалық психиатриялық зерттеу" деген сөздер алынып тасталсын;
"мамандық шифрi" деген 4-бағандағы "17.1" деген сандар алынып тасталсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілiк ететiн Қазақстан Республикасы Әдiлет вице-министрiне жүктелсiн.
3. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр