О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года N 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения"
Постановление Акимата города Астаны от 9 марта 2006 года N 23-10-205п. Зарегистрировано в Департаментом юстиции города Астаны 11 апреля 2006 года N 436. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 1 февраля 2017 года № 158-158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 01.02.2017 № 158-158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года N 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 26 января 2004 года под N 308, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 12 февраля 2004 года N 21; "Вечерняя Астана" от 27 марта 2004 года N 34 с дополнением и изменением, внесенным постановлением акимата города Астаны от 6 мая 2005 года N 3-1-323п зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 31 мая 2005 года N 389; опубликовано в газетах "Астана хабары" от 7 июня 2005 года N 75; "Вечерняя Астана" от 4 июня 2005 года N 82-83) следующие изменения и дополнения:
1) в Правилах организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи, утвержденных указанным постановлением:
по всему тексту слово "месячной" исключить;
в пункте 25 слова "индивидуального трудового договора" заменить словами "договора на прохождение профессиональной последипломной практики";
в приложении 1 к Правилам организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи:
в преамбуле:
слово "начальника" заменить словом "директора";
слова и цифры "постановлением акимата города Астаны от "__"____2003 года N ____"
заменить словами и цифрами "постановлением акимата города Астаны" от 9 января 2004 года N 3-1-65п";
в подпункте 2) пункта 2 слово "месячной" исключить;
пункт 3 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) заключать с участниками Молодежной практики индивидуальные трудовые договоры в соответствии с законодательством Республики Казахстан;";
в пункте 4 слова "индивидуального трудового договора" заменить словами "договора на
прохождение профессиональной последипломной практики";
в приложении 3 к Правилам организации профессиональной последипломной практики для
безработной молодежи:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Договор на прохождение профессиональной последипломной практики";

Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-65қ "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 9 наурыздағы N 23-10-205қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 11 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 436 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 158-158 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 01.02.2017 № 158-158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-65қ қаулысына "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" (Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2004 жылдың 26 қаңтарында N 308 болып тiркелген, 2004 жылдың 12 ақпандағы N 21 "Астана хабары"; 2004 жылдың 27 наурызындағы N 34 "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған, Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылдың 6 мамырындағы N 3-1-323қ қаулысымен енгізілген өзгеріспен және толықтырумен Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2005 жылдың 31 мамырындағы N 389 болып тiркелген; 2005 жылдың 7 маусымындағы N 75 "Астана хабары"; 2005 жылдың 4 маусымындағы N 82-83 "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) аталған қаулымен бекітілген жұмыссыз жастар үшін дипломнан кейінгі кәсіби тәжірибені ұйымдастыру Қағидасында:
барлық мәтін бойынша "айлық" деген сөз алынып тасталсын;
25-тармақтағы "жеке еңбек шарты" деген сөздер "кәсіби дипломнан кейінгі тәжірибеден өтуге арналған шарттар" деген сөздерімен ауыстырылсын;
жұмыссыз жастар үшін дипломнан кейінгі кәсіби тәжірибені ұйымдастыру Қағидасындағы 1-қосымшада:
преамбулада:
"бастығы" деген сөзі "директоры" деген сөзімен ауыстырылсын;
"Астана қаласы әкімдігінің 2003 жылғы "___"___________ N_______ қаулысымен" деген сөздерімен сандары "Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-65қ қаулысымен" деген сөздері мен сандарына ауыстырылсын;
2-тармақтың 2-тармақшасындағы "айлық" сөзі алынып тасталсын;
3-тармақ 1-1) тармақшамен мына мазмұнда толықтырылсын:
"1-1) Жастар тәжірибесіне қатысушылармен жеке еңбек шарты Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларына сәйкес жасалсын;";
4-тармақтағы "жеке еңбек шарты" деген сөздер "кәсіби дипломнан кейінгі тәжірибеден өту үшін шарттар" деген сөздерімен ауыстырылсын;
жұмыссыз жастар үшін дипломнан кейінгі кәсіби тәжірибені ұйымдастыру Қағидасына 3-қосымшадағы:
атауы мына редакцияда мазмұндалсын:
"Кәсіби дипломнан кейінгі тәжірибеден өтуге арналған шарт";

в подпункте 2) пункта 1:
слово "месячной" исключить;
цифры "2004" заменить словами "соответствующий финансовый";
в подпункте 3) пункта 1 цифры "2004" заменить словами "соответствующий финансовый";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. В случае самовольного прекращения Молодежной практики безработный (ая) снимается
с учета в Департаменте и повторно может зарегистрироваться в поисках подходящей работы
только по истечении тридцати календарных дней со дня снятия с учета.";
2) в Правилах организации и проведения оплачиваемых общественных работ для учащейся
молодежи, утвержденных указанным постановлением:
по всему тексту слово "месячной" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима
города Астаны Мустафину С.С.
Аким
У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима
Есилов С.С.
Заместитель акима
Мамытбеков А.С.
Заместитель акима
Мустафина С.С.
Заместитель акима
Толибаев М.Е.
Заместитель акима
Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима
Тамабаев К.Ж.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"
Аскарова А.Е.
Заведующая отделом
документационной экспертизы
Башимова Д.Р.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"
Демеува А.С.

1-тармақтың 2) тармақшасында:
"айлық" сөзі алынып тасталсын;
"2004" деген сандар "тиісті қаржылық" деген сөздерімен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасындағы "2004" деген сандар "тиісті деген қаржылық" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақ мына редакцияда мазмұндалсын:
"4. Жұмыссыз өз еркімен Жастар тәжірибесін бұзған жағдайда Департамент есебінен шығады және лайықты жұмыс іздеуге есептен шыққан күннен отыз күнтізбелік күн ішінде ғана қайтадан тіркелуіне болады.";
2) аталған қаулымен бекітілген оқитын жастар үшін ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және өткізу Қағидасында:
барлық мәтін бойынша "айлық" сөзі алынып тасталсын;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары С.С. Мұстафинаға жүктелсін.
Әкiм
Әкiмнiң бiрiншi орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiм аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Құжаттамалық сараптама
бөлiмiнiң меңгерушiсi
"Астана қаласының
Жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар департаментi"
мемлекеттік мекемесінің директоры