О внесении изменений в административно-территориальные единицы Кызылкогинского района
Совместное решение акима Атырауской области от 10 июля 2006 года N 33 и Атырауского областного Маслихата от 12 июля 2006 года N 311-ІІІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 августа 2006 года за N 2472
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного решения маслихата Кызылкогинского района и акима Кызылкогинского района от 10 марта 2006 года N XXIIІ-6 областной маслихат и аким области решили:
1. Отнести к категории село следующие населенные пункты Кызылкогинского района:
1) Станцию Кенбай Мукурского сельского округа;
2) Станцию Жамансор Мукурского сельского округа;
3) Станцию Жантерек Мукурского сельского округа.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенным совместным решением акима Атырауской области от 9.10.2014 № 19 и Атырауского областного маслихата от 10.10.2014 № 326-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования).
Аким области
Председатель XXІ сессии
областного маслихата
Секретарь областного маслихата

Қызылқоға ауданының әкімшілік-аумақтық бірліктеріне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімінің 2006 жылғы 10 шілдедегі N 33 және Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 шілдедегі N 311-ІІІ бірлескен шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2006 жылғы 14 тамызда N 2472 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабына сәйкес және Қызылқоға аудандық мәслихаты мен Қызылқоға ауданы әкімінің 2006 жылғы 10 наурыздағы N XXIIІ-6 бірлескен шешімінің негізінде облыстық мәслихат пен облыс әкімі шешеміз:
1. Қызылқоға ауданының келесі елді-мекендері ауыл категориясына жатқызылсын:
1) Мұқыр ауылдық округінің Кенбай станциясы;
2) Мұқыр ауылдық округінің Жамансор станциясы;
3) Мұқыр ауылдық округінің Жантерек станциясы.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы әкімінің 9.10.2014 № 19 және Атырау облыстық мәслихатының 10.10.2014 № 326-V бірлескен шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың
XІ сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы