О внесении дополнений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 317 "О предоставлении льгот"
Решение Актюбинского областного Маслихата от 5 декабря 2007 года N 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 декабря 2007 года N 3231. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 14 августа 2013 года № 152
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2013 № 152 (вводится в действие с 01.01.2014).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьями 17181920 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года N 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 317 "О предоставлении льгот", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 25 декабря 2006 года за N 3193 (с учетом, внесенных в него дополнений решением областного маслихата от 11 июля 2007 года N 376, зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 27 июля 2007 года N 3224) следующие дополнения:
в пункте 1 решения "О предоставлении льгот", в заголовке и в пункте 1 Приложения к решению, после слов "умерших воинов - афганцев" дополнить словами "лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1986-1989 годах, лицам, проработавшим не менее 6 месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года".
пункт 3 Приложения дополнить абзацем "Лицам, проработавшим не менее 6 месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года льготы на коммунальные услуги предоставляются (компенсируются) в размере 50 процентов".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Актюбинской области и вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии              Секретарь
областного маслихата       областного маслихата

Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 317 "Жеңілдіктер беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 25 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 26 желтоқсанда N 3231 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 14 тамыздағы № 152 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 14.08.2013 № 152 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі N 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 17181920 баптарына сәйкес  облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 25 желтоқсанда N 3193 тіркелген 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 317 "Жеңілдіктер беру туралы" шешіміне (Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 27 шілдеде N 3224 тіркелген облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 11 шілдедегі N 376 шешімімен енгізілген толықтыруларды еске ала отырып), мынадай толықтырулар енгізілсін:
"Жеңілдіктер беру туралы" шешімнің 1 тармағында, шешімнің Қосымшасының атауында және 1 тармағында "қайтыс болған ауғандық жауынгерлердің отбасыларына" деген сөздерінен кейін "1986-1989 жылдары Чернобыль АЭС-iндегi апаттың зардаптарын жоюға қатысқан тұлғаларға, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 9 мамырына дейінгі кезеңде кемінде 6 ай жұмыс жасаған тұлғаларға" деген сөздерімен толықтырылсын.
Қосымшаның 3 тармағы "1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 9 мамырына дейінгі кезеңде кемінде 6 ай жұмыс жасаған тұлғаларға коммуналдық қызметтерге жеңілдіктер 50 пайыз мөлшерінде (өтеледі) беріледі" деген абзацпен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақтөбе облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат           Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы               хатшысы