Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда
Решение Атырауского областного Маслихата от 31 января 2007 года N 370-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 февраля 2007 года за № 2481. Утратило силу - решением Атырауского областного Маслихата от 11 мая 2012 года № 46-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного Маслихата от 11.05.2012 № 46-V.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 6 Закона
Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном
государственном управлении в Республике Казахстан", статьи 470
Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и статьи 14 Лесного кодекса Республики Казахстан областной маслихат III созыва на XXIII сессии решил:
1. Утвердить ставки платы за лесные пользования на участках
государственного лесного фонда согласно приложению.
2. Средства, поступившие от платежей за лесные пользования,
направлять в доход местного бюджета.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на
постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета,
финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрным
вопросам и экологии (М. Чердабаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной
регистрации в Департаменте юстиции Атырауской области.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти
календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель XXIII сессии
областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Приложение
к решению областного маслихата
от 31 января 2007 года N 370-ІІІ
Ставки платы за пользования участками
государственного лесного фонда
п/п
Виды пользовании
Ед.измерения
Ставки платы
1
Сенокошение
тенге/га

Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдаланғаны үшін төлем ставкаларын бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 31 қаңтардағы N 370-ІІІ шешімі Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 23 ақпанда N 2481 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 11 мамырдағы N 46-V шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2012.05.11 N 46-V шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару
туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N№148   Заңының 6 бабы 1 тармағының 2 тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан
Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы N№209  кодексінің 470
бабына және Қазақстан Республикасының Орман  кодексінің 14 бабына
сәйкес III сайланған облыстық мәслихат XXIII cессиясында шешім етті:
1. Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдаланғаны
үшін төлем ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Орман пайдаланғаны үшін төлемдерден түскен қаржылар
жергілікті бюджет пайдасына жіберілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың
бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер
және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (М.Шырдабаев)
жүктелсін.
4. Осы шешім Атырау облысы бойынша Әділет департаментінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он
күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат XXIII
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
Облыстық мәслихаттың
2007 жылғы 31 қаңтардағы N 370-ІІІ
шешіміне қосымша
Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман
пайдаланғаны үшін төлем ставкалары
Р/с
Пайдалану түрлері
Өлшем бірлігі
Төлем ставкалары
1
Шөп шабу
теңге/га