О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N C-6/13 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг и услуг связи в городе Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата от 4 сентября 2008 года N С-14/14. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау 3 октября 2008 года N 1-1-89. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 7 апреля 2011 года № С-45/6
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 7.04.2011 № С-45/6
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/13 "Об утверждении "Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг и услуг связи в городе Кокшетау" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 24 декабря 2007 года N 1-1-70, опубликованное в газетах: от 17 января 2008 года Кокшетау" N 3 и от 17 января 2008 года "Степной маяк" N 3) следующие изменения и дополнения:
в Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг и услуг связи в городе Кокшетау, утвержденных решением Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/13:
в пункте 9 раздела 1:
исключить слово "электроснабжение;
дополнить абзацем следующего содержания: "Установить норму расхода электрической энергии не более 150 (сто пятьдесят) киловатт на одного человека в месяц";
подпункт 7) пункта 16 раздела 2 изложить в следующей редакции:
"7) сведения, за предшествующий квартал, об оплате  за содержание жилища, потребленные коммунальные услуги, о регистрации в качестве безработного, для домов с нестационарными газовыми плитами справку о приобретении газовых баллонов. Для компенсации повышения тарифов  абонентской платы за услуги связи (за телефон), абонент прилагает документ, подтверждающий факт того, что он является абонентом городской сети телекоммуникаций (договор либо квитанция - счет за услуги телекоммуникаций за предшествующий квартал)";

Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N C-6/13 "Көкшетау қаласындағы аз қамсыздандырылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға (жекеменшік тұрғын үйді ұстаудан басқасы) және коммуналдық қызметтерді және байланыс қызметін пайдалануға төлем төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 4 қыркүйектегі N C-14/14 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 3 қазанда N 1-1-89 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі № С-45/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011.04.07 № С-45/6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы негізінде, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы   N С-6/13 "Көкшетау қаласындағы аз қамсыздандырылған отбасыларға (азаматтарға)   тұрғын үйді ұстауға (жекеменшік тұрғын үйді ұстаудан басқасы) және коммуналдық қызметтерді және байланыс қызметін пайдалануға төлем төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Ережесін бекіту туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылдың 24 желтоқсанында N 1-1-70 болып тіркелген, 2008 жылғы 17 қаңтарда "Көкшетау" N 3 газетінде және 2008 жылғы 17 қаңтарда "Степной Маяк" N 3 газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/13 шешімімен бекітілген Көкшетау қаласындағы аз қамсыздандырылған отбасыларға (азаматтарға)   тұрғын үйді ұстауға (жекеменшік тұрғын үйді ұстаудан басқасы) және коммуналдық қызметтерді және байланыс қызметін пайдалануға төлем төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Ережесіне:
1 тараудың 9 тармағында:
"электрмен жабдықтау" сөзі алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: "Электрлік қуаттың шығын нормасы айына бір адамға 150 (бір жүз елу) киловатт белгіленсін";
2 тараудың 16 тармағының 7) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"7) өткен тоқсан үшін тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтерді тұтыну қызметтеріне ақы төленгендігі туралы, жұмыссыз ретінде есепте тұрғандығы туралы мәлімет, тұрғылықты емес газ плиталы үйлер үшін  газ балондарын сатып алғандығы туралы анықтама. Байланыс қызметтері үшін (телефон үшін) жоғарылаған абоненттік төлем тарифтерінің өтемақысы үшін абонент қалалық телекоммуникациялар желісінің абоненті болып табылу фактісін растайтын (шарт не түбіртек - телекоммуникация көрсеткен қызметтері үшін есеп) құжатты қоса береді";

пункт 21 раздела 2 изложить в следующей редакции:
"21. При представлении в службу жилищной помощи заведомо недостоверных сведений, повлекших за собой назначение завышенной или незаконной жилищной помощи, собственник (наниматель) возвращает незаконно полученную сумму в добровольном порядке, а в случае отказа в судебном порядке.";
пункт 24 раздела 4 изложить в следующей редакции:
"24. При исчислении совокупного дохода семьи учитываются все виды доходов, кроме жилищной, государственной адресной социальной помощи, государственного детского пособия, семьям, имеющим детей до 18 лет, единовременных выплат на погребение умерших и при рождении ребенка, фактически полученных за квартал, предшествовавший кварталу обращения за жилищной помощью:
1) доходы в виде оплаты труда (все виды заработков, а также премий, доплат, надбавок и социальных льгот в денежной и натуральной формах,   включая денежные суммы, выплачиваемые работникам в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан за проработанное время, как по основному месту работы, так и по совместительству);
2) все виды пенсий; стипендии; государственные социальные пособия по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту; специальные государственные пособия; государственные социальные пособия;   компенсационные выплаты, назначаемые в порядке, установленном законами и иными нормативными правовыми актами, а также решениями органов местного самоуправления и работодателями,
3) алименты на детей и других иждивенцев;
4) единовременные суммы, полученные в порядке возмещения ущерба, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья;
5) доходы от личного подсобного хозяйства;
6) доходы от предпринимательской и других видов деятельности;
7) другие доходы, заявленные гражданами добровольно.";
пункт 28 раздела 5 после слов согласно социальной норме жилья" дополнить словами, ",но не более 5 (пяти) тонн угля на семью в год.";
пункт 36 раздела 6 после слов компенсация за телефон и компенсация затрат на капитальный ремонт жилья" дополнить словами, "компенсация затрат за стоимость топлива (угля).".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 14 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва            М. Жанузаков

2 тараудың 21 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"21. Тұрғын үй көмегін көрсету қызметіне заңсыз немесе жоғары тұрғын үй көмегін тағайындау үшін әдейі жалған берілген мәліметтер бойынша заңсыз тағайындалған соманы меншік иесі (жалға алушы) өз еркімен қайтарады, ал ол бас тартқан жағдайда сот арқылы қайтарылады;
4 тараудың 24 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
24. Отбасының жиынтық табысын есептеу кезінде тұрғын үй, атаулы әлеуметтік көмек, жергілікті бюджеттен берілген біржолғы төлемдер, қайтыс болған адамды жерлеуге және бала тууына байланысты берілетін біржолғы төлемдерден басқа, тұрғын үй көмегіне өтініш берген тоқсанның алдындағы тоқсандағы алынған нақтылы табыстың барлық түрлері есептеледі:
1) еңбекақы түріндегі табыстар (еңбек ақының барлық түрлері, соның ішінде: сыйақы, қосымша ақы, ақшалай және заттай түрдегі әлеуметтік жеңілдіктер мен қосымша ақылар, сондай-ақ негізгі және қосалқы жұмыс орындарында Қазақстан Республикасының еңбек заңына сәйкес жұмыс істеген уақытқа қызметкерлерге төленген ақша сомасы енгізіледі);
2) зейнетақының барлық түрлері; шәкіртақылар; мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік төлемдер; мемлекеттік әлеуметтік төлемдер; заң және басқа да нормативтік құқықтық актілермен белгіленген тәртіпте, сондай-ақ жұмыс берушілер мен жергілікті өзін-өзі басқару органдарының шешімдерімен тағайындалған жәрдемақылық төлемдер;
3) балаларға және басқа да асырауындағы адамдарға төленетін алименттер;
4) жарақат алу немесе денсаулыққа басқа да зардаптар алғанда шығынның орнын толтыру тәртібінде алынған біржолғы сомалар;
5) жеке қосалқы шаруашылықтан алынған табыстар;
6) кәсіпкерлік және басқа да қызмет түрлерінен алынған табыстар;
7) азаматтардың өз еріктерімен айтқан басқа да табыстары;
5 тараудың 28 тармағында "әлеуметтік тұрғын үй нормасына сәйкес" сөздерінен кейін", бірақ бір отбасыға жылына 5 (бес) тонна көмірден артық болмасын" деген сөздермен толықтырылсын;
6 тараудың 36 тармағында "телефон үшін өтемақы және тұрғын үйді күрделі жөндеуден өткізу үшін  берілетін өтемақы" деген сөздерден кейін, "отынның (көмірдің) құны үшін берілетін өтемақы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
14 сессиясының төрағасы               М. Жанұзақов