О внесении изменений и дополнений в решение очередной третьей сессии маслихата города Актобе от 19 декабря 2007 года N 24 "О бюджете города Актобе на 2008 год"
Решение внеочередной восьмой сессии маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 июня 2008 года N 81. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Актобе Актюбинской области 11 июля 2008 года за N 3-1-93. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо управления юстиции города Актобе от 25 февраля 2009 года N 01-1-05/1480)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо управления юстиции города Актобе от 25 февраля 2009 года N 01-1-05/1480).
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 4 июня 2008 года N 36 "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам уточнения республиканского бюджета на 2008 год", пунктов 2 и 6 статьи 111пункта 1 статьи 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548 и статьей 8 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год" от 6 декабря 2007 года N 8-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной третьей сессии маслихата города Актобе от 19 декабря 2007 года N 24 "О бюджете города Актобе на 2008 год", зарегистрированное в управлении юстиции города Актобе 10 января 2008 года за N 3-1-82, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 24 января 2008 года N 9-10 (с учетом внесенных в него изменений и дополнений решениями маслихата города Актобе: от 3 марта 2008 года N 45, зарегистрированное в управлении юстиции города Актобе 20 марта 2008 года за N 3-1-84, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 1 апреля 2008 года N 37-38, от 12 апреля 2008 года N 67, зарегистрированное в управлении юстиции города Актобе 4 мая 2008 года за N 3-1-89, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 6 мая 2008 года N 53 и от 8 мая 2008 года N 54-55) следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "21185283" заменить цифрами "21579430";
налоговые поступления - цифры "8168029" заменить цифрами "8159925";
поступления трансфертов - цифры "6836810" заменить цифрами "7239061";
в подпункте 2):
затраты - цифры "19697443" заменить цифрами "20074590";
в подпункте 3):

Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті үшінші сессиясының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы N 24 "2008 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс сегізінші сессиясының 2008 жылғы 28 маусымдағы N 81 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2008 жылғы 11 шілдеде N 3-1-93 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе қалалық әділет басқармасының 2009 жылғы 25 ақпандағы N 01-1-05/1480 хатымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 және 7 баптарына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 маусымдағы N 36 "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне 2008 жылға арналған республикалық бюджетті нақтылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына , Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік кодексінің 111-бабының 2 және 6 тармақтарына, 116 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы N 8-IV "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті үшінші сессиясының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы N 24 "2008 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 3-1-82 санымен тіркелген, 2008 жылғы 24 қаңтардағы N 9-10 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған шешіміне (Ақтөбе қалалық мәслихатының шешімдерімен оған енгізілген өзгерістер мен толықтырулар ескеріліп: 2008 жылғы 3 наурыздағы N 45, Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2008 жылғы 20 наурыздағы N 3-1-84 санымен тіркелген, 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 37-38 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған, 2008 жылғы 12 сәуірдегі N 67, Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2008 жылғы 4 мамырдағы N 3-1-89 санымен тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырдағы N 53 және 2008 жылғы 8 мамырдағы N 54-55 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
түсімдер - "21185283" сандары "21579430" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер - "8168029" сандары "8159925" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "6836810" сандары "7239061" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар - "19697443" сандары "20074590" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:

операционное сальдо - цифры "1487840" заменить цифрами "1504840";
в подпункте 5):
сальдо по операциям с финансовыми активами - цифры "30000" заменить цифрами "46995".
Пункт 7 дополнить абзацами следующего содержания:
"Установить с 1 июля 2008 года:
1) минимальный размер заработной платы - 12025 тенге;
2) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 12025 тенге".
Пункт 9 дополнить подпунктами 9-4, 9-5 следующего содержания:
"9-4. Принять к сведению, что решением очередной седьмой сессии областного маслихата от 18 июня 2008 года N 87 выделены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 437 млн. тенге и направлены:
ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программу "Развитие объектов благоустройства" 37 млн. тенге;
ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 40 млн. тенге;
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 210 млн. тенге, "Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" 90 млн. тенге, "Освещение улиц в населенных пунктах" 60 млн. тенге.
9-5. Вышеуказанным решением уменьшены трансферты, ранее выделенные из областного бюджета в сумме 220 млн. тенге:
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" уменьшены средства по программе "Развитие транспортной инфраструктуры" на 120 млн. тенге;
ГУ "Отдел строительства" уменьшены средства по программе "Строительство жилья" на 100 млн. тенге".
Пункт 10 дополнить подпунктом 10-2 следующего содержания:
"10-2. Принять к сведению, что решением очередной седьмой сессии областного маслихата от 18 июня 2008 года N 87 выделены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 177 млн. 147 тыс. тенге и направлены ГУ "Отдел строительства" на программы "Строительство жилья" 127 млн. тенге, "Развитие системы водоснабжения" 50 млн. 147 тыс. тенге".
Пункт 15 дополнить подпунктом 15-11 следующего содержания:

операциялық сальдо - "1487840" сандары "1504840" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - "30000" саны "46995" сандарымен ауыстырылсын.
Келесі мазмұндағы абзацтармен 7-тармақ толықтырылсын:
"2008 жылдың 1 шілдесінен белгіленсін:
1) еңбек ақының аз мөлшері - 12025 теңге;
2) негізгі әлеуметтік төлемдер мөлшерін есептеу үшін күнкөрістің аз мөлшерінің көлемі - 12025 теңге".
9-тармақ келесі мазмұндағы 9-4, 9-5 тармақшаларымен толықтырылсын:
"9-4. Облыстық мәслихаттың кезекті жетінші сессиясының 2008 жылғы 18 маусымдағы N 87 шешімімен 437 млн. теңге сомасында облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер бағытталғаны еске алынсын:
"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасына 37 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 40 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 210 млн. теңге, "Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану" бағдарламасына 90 млн. теңге, "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 60 млн. теңге.
9-5. Жоғарыда көрсетілген шешіммен бұрын облыстық бюджеттен бөлінген трансферттер 220 млн. теңге сомасында азайтылды:
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасы бойынша 120 млн. теңгеге;
"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғын үй салу" бағдарламасы бойынша 100 млн. теңгеге".
10-тармақ келесі мазмұндағы 10-2 тармақшасымен толықтырылсын:
"10-2. Облыстық мәслихаттың кезекті жетінші сессиясының 2008 жылғы 18 маусымдағы N 87 шешімімен 177 млн. 147 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғын үй салу" бағдарламасына 127 млн. теңге, "Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бағдарламасына 50 млн. 147 мың теңге бағытталғаны еске алынсын".
15-тармақ келесі мазмұндағы 15-11 тармақшасымен толықтырылсын:

"15-11. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" уменьшить средства по программам "Освещение улиц в населенных пунктах" на 17 млн. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" на 8 млн. тенге и направить ГУ "Отдел финансов г. Актобе" на программу "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц".
Пункт 16 дополнить подпунктом 16-1 следующего содержания:

"15-11. "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы бойынша 17 млн. теңгеге, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 8 млн. теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына бағытталсын".
16-тармақ келесі мазмұндағы 16-1 тармақшасымен толықтырылсын:

"16-1. Поступление от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий в сумме 8 млн. тенге направить ГУ "Аппарат акима города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности аппарата акима".
2. Приложение N 1 решения очередной третьей сессии маслихата города Актобе от 19 декабря 2007 года N 24 "О бюджете города Актобе на 2008 год", зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 10 января 2008 года за N 3-1-82" с учетом внесенных в него изменений и дополнений изложить в новой редакции согласно приложения N 1 к настоящему решению.

"16-1. Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың тікелей немесе шаруашылық қарамағындағы басқа мемлекеттік меншікті сатудан түскен 8 млн. теңге сомасындағы түсім "Ақтөбе қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала әкімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына бағытталсын".
2. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті үшінші сессиясының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы N 24 "Ақтөбе қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне енгізілген өзгерістер мен толықтырулар ескеріліп, N 1 қосымшасы осы шешімнің N 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

113
93
Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
52
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
65000
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
42000
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
125000
15
Плата за пользование земельными участками
125000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
217384
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
18000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
18000
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств
12000
04
Сбор с аукционов
5000
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
9500
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
18000
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
47000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
89884
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
300200
1
Государственная пошлина
300200
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу выдачи дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а  также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей,  копий (дубликатов) документов
279400
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам  повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
7600
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы

113
93
Өндірушілерге бөлшек саудада өткізетін
өз өндірісінің, сондай-ақ өз
өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
52
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин  (авиациялықты қоспағанда)
65000
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз
өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
42000
3
Табиғи ж ә не бас қ а ресурстарды пайдаланғаны ү ш і н түсетін т ү сімдер
125000
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
125000
4
К ә сіпкерлік ж ә не к ә с і би қызметті
ж ү ргізгені ү ш і н алынатын алымдар
217384
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
18000
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу
құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
18000
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені
және филиалдар мен өкілдіктерді
есептік тіркегені үшін алынатын алым
12000
04
Аукциондардан алынатын алым
5000
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің
немесе жасалып жатқан кеменің
ипотекасы үшін алынатын алым
9500
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені
үшін алынатын алым
18000
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
47000
20
Жергілікті маңызы бар және елді
мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында
сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
89884
08
За ң ды қ м ә нд і і с - әрекеттерді
жасағаны ж ә не (немесе) о ғ ан
у ә кілеттігібар мемлекетті к органдар немесе лауазымды адамдар
қ ұ жаттар берген і ү ш і н ал ын атын
м індетті төлемдер
300200
1
Мемлекетті к баж
30 0 200
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының
көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
279400
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлу туралы актілердің
жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
7600
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін
құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ
осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж

1700
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
4000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
400
08
Государственная пошлина, за регистрацию места жительства
4200
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
400
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
750
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1750
2
НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ
432971
01
Доходы от государственной собственности
38000
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
38000
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
38000
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2300
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2300
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными  учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2300
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
220000
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета
(сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от предприятий нефтяного сектора
220000
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными  государственными органами
220000
06
Прочие неналоговые поступления
172671
1
Прочие неналоговые поступления
172671
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
172671
3
ПОСТУПЛЕНИЯ
ОТ ПРОДАЖИ ОСНОВНОГО КАПИТАЛА

1700
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және
Қазақстан Республикасына келу құқығына
виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
4000
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және
Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені
үшін алынатын мемлекеттік баж
400
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
4200
09
Аң аулау құқығына рұқсат берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
400
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық,
қызметтік қаруының (аңшылық суық
қаруды, белгі беретін қаруды,
ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар
талтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
750
12
Қаруды және оның оқтарын  сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1750
2
САЛЫҚ ТЫ Қ ЕМЕС Т Ү СІМДЕР
432971
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін
к і р істер
38000
5
Мемлекет меншіг індегі м ү л і кт і
жал ғ а беруден түсетін к і р істер
38000
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудантүсетін кірістер
38000
02
Мемлекетті к бюджеттен
қаржыландырылатын мемлекетті к мекемелерд і ң тауарларды ( ж ұ мыстарды,
қызметтерд і ) ө тк і зу інен түсетін
түсімдер
2300
1
Мемлекетті к бюджеттен
қаржыландырылатын мемлекетті к мекемелерд і ң тауарларды (ж ұ мыстарды,
қызметтерді) ө тк і зу і нен түсетін
т ү сімдер
2300
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін
қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
2300
04
Мемлекетті к бюджеттен
қаржыландырылатын, сондай-а қ Қ Р Ұлтты қ Банк і н і ң бюджет і нен
(шығыстар сметасынан ) ұсталатын
жә не қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар,
ө с і мп ұлдар, санкциялар, ө нд і р і п алулар
220000
1
Мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ
Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және
қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар,
өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
220000
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар,
өсімпұлдар, санкциялар
220000
06
Бас қ а да салық ты қ емес т ү сімдер
172671
1
Бас қ а да салы қ ты қ емес т ү сімдер
172671
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық
емес басқа да түсімдер
172671
3
НЕГІЗГ І КАПИТАЛДЫ
САТУДАН ТҮСЕТІН Т Ү СІМДЕР