О внесении изменений в постановление акимата города Караганды от 22 января 2008 года N 02/04 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2008 год"
Постановление акимата города Караганды от 05 сентября 2008 года N 35/16. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 25 сентября 2008 года N 8-1-75. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление (письмо заместителя акима города Караганды от 28 апреля 2011 года N 3-4/1329)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление (письмо заместителя акима города Караганды от 28.04.2011 N 3-4/1329).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 и в связи с вновь поступившими заявками от учреждений города, акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Постановление акимата города Караганды от 22 января 2008 года N 02/04 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-69, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 1 апреля 2008 года N 38 (20584) и "Орталық Қазақстан" от 1 апреля 2008 года N 51 (20434)) в приложение "Перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2008 год", следующие изменения:
1) пункт 6 постановления изложить в новой редакции: настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 февраля 2008 года;
2) в пункте 3 в графе "Количество человек" цифру "15" заменить на цифру "12", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "465163" заменить на цифру "389885";
3) в пункте 4 в графе "Количество человек" цифру "130" заменить на цифру "144", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "4031409" заменить на цифру "4451861";
4) в пункте 5 в графе "Количество человек" цифру "120" заменить на цифру "134", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "3721300" заменить на цифру "4141752";
5) в пункте 6 в графе "Количество человек" цифру "40" заменить на цифру "53", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "1240591" заменить на цифру "1643111";

"2008 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы N 02/04 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалаcының әкімдігінің 2008 жылғы 05 қыркүйектегі N 35/16 қаулысы. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 25 қыркүйекте N 8-1-75 тіркелді. Қабылданған мерзімі біткеніне байланысты күші жойылды (Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарының 2011 жылғы 28 сәуірдегі N 3-4/1329 хатымен)
Ескерту. Қабылданған мерзімі біткеніне байланысты күші жойылды (Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарының 2011.04.28 № 3-4/1329 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне" және қала мекемелерінен қайта келіп түскен өтінімдерге сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы N 02/04 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-1-69 болып тіркелген, 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 38 (20584) "Индустриальная Караганда" және 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 51 (20434) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған) "2008 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі" қосымшасына келесі өзгерістер енгізілсін:
1)  қаулының 6 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын: осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2008 жылдың 1 ақпанынан пайда болған қатынастарға қолданылады.
2) 3 тармақтағы "Адам саны" деген бағандағы "15" саны "12" санына ауыстырылсын, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанындағы "465163" саны "389885" санына ауыстырылсын;
3) 4 тармақтағы "Адам саны" деген бағандағы "130" саны "144" санына ауыстырылсын, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанындағы "4031409" саны "4451861" санына ауыстырылсын;
4) 5 тармақтағы "Адам саны" деген бағандағы "120" саны "134" санына ауыстырылсын, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанындағы "3721300" саны "4141752" санына ауыстырылсын;
5) 6 тармақтағы "Адам саны" деген бағандағы "40" саны "53" санына ауыстырылсын, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанындағы "1240591" саны "1643111" санына ауыстырылсын;

6) в пункте 10 в графе "Количество человек" цифру "40" заменить на цифру "35", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "1240434" заменить на цифру "1081049";
7) в пункте 11 в графе "Количество человек" цифру "40" заменить на цифру "38", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "1240434" заменить на цифру "1170657";
8) в пункте 14 в графе "Количество человек" цифру "20" заменить на цифру "17", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "620217" заменить на цифру "535519";
9) в пункте 15 в графе "Количество человек" цифру "20" заменить на цифру "14", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "620217" заменить на цифру "444192";
10) в пункте 18 в графе "Количество человек" цифру "35" заменить на цифру "22", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "1085380" заменить на цифру "682860";
11) в пункте 20 в графе "Количество человек" цифру "25" заменить на цифру "20", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "775271" заменить на цифру "621372";
12) в пункте 21 в графе "Количество человек" цифру "15" заменить на цифру "11", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "465163" заменить на цифру "343321".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Салимбаеву Алмагуль Аманжоловну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования распространяется на отношения, возникшие с 1 февраля 2008 года.
И.о. акима города                          В. Иванов

6) 10 тармақтағы "Адам саны" деген бағандағы "40" саны "35" санына ауыстырылсын, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанындағы "1240434" саны "1081049" санына ауыстырылсын;
7) 11 тармақтағы "Адам саны" деген бағандағы "40" саны "38" санына ауыстырылсын, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанындағы "1240434" саны "1170657" санына ауыстырылсын;
8) 14 тармақтағы "Адам саны" деген бағандағы "20" саны "17" санына ауыстырылсын, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанындағы "620217" саны "535519" санына ауыстырылсын;
9) 15 тармақтағы "Адам саны" деген бағандағы "20" саны "14" санына ауыстырылсын, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанындағы "620217" саны "444192" санына ауыстырылсын;
10) 18 тармақтағы "Адам саны" деген бағандағы "35" саны "22" санына ауыстырылсын, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанындағы "1085380" саны "682860" санына ауыстырылсын;
11) 20 тармақтағы "Адам саны" деген бағандағы "25" саны "20" санына ауыстырылсын, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанындағы "775271" саны "621372" санына ауыстырылсын;
12) 21 тармақтағы "Адам саны" деген бағандағы "15" саны "11" санына ауыстырылсын, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанындағы "465163" саны "343321" санына ауыстырылсын;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Алмагүл Аманжолқызы Сәлімбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2008 жылдың 1 ақпанынан пайда болған қатынастарға қолданылады.
Қала әкімінің міндетін атқарушы            В. Иванов