О внесении изменений и дополнений в решение от 23 сентября 2005 года N 227 "О предоставлении бесплатного или льготного проезда гражданам за пределы территории Костанайской области по Республике Казахстан, направленным на лечение в лечебно-профилактические и другие учреждения здравоохранения"
Решение маслихата Костанайской области от 11 июля 2008 года N 115. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 8 августа 2008 года N 3647. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 19 июля 2012 года № 61
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 19.07.2012 № 61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 июня 2003 года N 430 "О системе здравоохранения" Костанайский областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 23 сентября 2005 года  N 227 "О предоставлении бесплатного или льготного проезда гражданам за пределы территории Костанайской области по Республике Казахстан, направленным на лечение в лечебно-профилактические и другие учреждения здравоохранения", (номер в Реестре государственной регистрации 3510 от 11 октября 2005 года, "Костанайские новости" от 18 октября 2005 года N 144, "Костанай таңы" от 18 октября 2005 года N 123) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить социальную помощь из средств местного бюджета в виде предоставления бесплатного или льготного проезда гражданам за пределы Костанайской области по Республике Казахстан, направленным на лечение в лечебно-профилактические и другие учреждения здравоохранения (далее - социальная помощь), для граждан Республики Казахстан, оралманов, лиц, имеющих статус беженца, лиц без гражданства и иностранцев, имеющих вид на жительство в Республике Казахстан и постоянно проживающих на территории Республики Казахстан, месячный среднедушевой совокупный доход семьи (гражданина) которых ниже установленной черты бедности.
Независимо от дохода семьи (гражданина) имеющим право на данный вид социальной помощи в соответствии с действующим законодательством согласно решения комиссии".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной,
пятой сессии                               Е. Аманжолов
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       Г. Сагиев

2005 жылғы 23 қыркүйектегі N 227 "Қазақстан Республикасы бойынша Қостанай облысы аумағынан тыс жерлерге емдеу-профилактикалық және басқа денсаулық сақтау мекемелеріне жіберілген азаматтарға тегін немесе жеңілдікпен жол жүрулеріне көмек көрсету туралы" шешімге өзгерістер пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2008 жылғы 11 шілдедегі N 115 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 8 тамызда N 3647 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 61 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2012.07.19 № 61 (бірінші ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 маусымдағы № 430 Заңының 8-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2005 жылғы 23 қыркүйектегі N 227 "Қазақстан Республикасы бойынша Қостанай облысы аумағынан тыс жерлерге емдеу-профилактикалық және басқа денсаулық сақтау мекемелеріне жіберілген азаматтарға тегін немесе жеңілдікпен жол жүрулеріне көмек көрсету туралы" шешімге (Мемлекеттік тіркелім тізіліміндегі 2005 жылғы 11 қазандағы нөмірі 3510, "Костанайские новости" 2005 жылғы 18 қазандағы N 144, "Қостанай таңы" 2005 жылғы 18 қазандағы № 123) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда баяндалсын:
"1. Қазақстан Республикасы бойынша Қостанай облысы аумағынан тыс жерлерге емдеу-профилактикалық және басқа денсаулық сақтау мекемелеріне емдеуге жіберілген Қазақстан Республикасынық азаматтарына, оралмандарға, босқын дәрежесі бар тұлғаларға, Қазақстан Республикасында тұрғылықты бар және Қазақстан Республикасы аумағында тұрақты тұрып жатқан азаматтықтары жоқ тұлғалар мен шетелдіктер үшін, егер отбасының (азаматтық) орташа айлық табысының жиынтығы белгіленген кедейшілік шегінен төмен болса, тегін немесе жеңілдікпен жол жүрулеріне көмек көрсету түрінде (бұдан әрі - әлеуметтік көмек) жергілікті бюджет есебінен әлеуметтік көмек белгіленсін.
Әлеуметтік көмектің осы түріне құқығы бар отбасының (азаматтың) табысына қарамастан, қолданыстағы заңнамаға сәйкес комиссияның шешімі бойынша".
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кезекті, бесінші
сессияның төрағасы                         Е. Аманжолов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ғ. Сағиев