О наименовании составных частей населенного пункта села Крамское Камышинского сельского округа
Решение акима Чандакского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 19 ноября 2008 года № 19. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 19 декабря 2008 года № 9-20-124.
Сноска. Заголовок – в редакции решения акима Камышинского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 24.12.2020 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения села Крамское, аким Камышинского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Чандакского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 29.05.2014 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным решением акима Камышинского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 24.12.2020 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить безымянным улицам в селе Крамское Камышинского сельского округа Федоровского района следующие наименования:
безымянной улице № 1 – улица Полевая;
безымянной улице № 2 – улица Мира.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения акима Камышинского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 24.12.2020 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Шмакова
Приложение
к решению акима
Чандакского сельского округа
от 19 ноября 2008 года
№ 19
План схема села Крамское
Сноска. Приложение исключено решением акима Камышинского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 24.12.2020 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Камышин ауылдық округінің Крамское ауылы елді мекенінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Шандақ ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 19 қарашадағы № 19 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 19 желтоқсанда № 9-20-124 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің 24.12.2020 № 26 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы", "селосының" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы Шандақ ауылдық округі әкімінің 29.05.2014 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн мерзімі өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына сәйкес, Крамское ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Камышин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЌАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы Шандақ ауылдық округі әкімінің 29.05.2014 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн мерзімі өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің 24.12.2020 № 26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1. Федоров ауданы Камышин ауылдық округінің Крамское ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар:
атауы жоқ № 1 көшеге - Полевая көшесі;
атауы жоқ № 2 көшеге - Мира көшесі берілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің 24.12.2020 № 26 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн мерзімі өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н. Шмакова
Шандақ
ауылдық округ әкімінің
2008 жылғы 19 қарашадағы
шешіміне № 19
қосымшасы
Крамское ауылының жоспар-сызбасы
Ескерту. Қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің 24.12.2020 № 26 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).