Об утверждении Типовых форм протокола собрания собственников помещений (квартир) и листа голосования при проведении письменного опроса собственников помещений (квартир), отчета по управлению объектом кондоминиума
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 15 октября 2009 года № 124. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2009 года № 5831. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 марта 2015 года № 243
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 20.03.2015 № 243 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации статей 10-242-142-250-2 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года № 94 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить настоящие типовые формы протокола собрания собственников (помещений) квартир и листа голосования при проведении письменного опроса собственников помещений (квартир), отчета по управлению объектом кондоминиума согласно приложениям 123 к настоящему приказу.
2. Департаменту административно-правовой работы обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя председателя Тихонюк Н.П.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                               С. Нокин
Приложение 1
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам строительства
и жилищно-коммунального хозяйства
от 15 октября 2009 года № 124
Типовая форма протокола собрания
собственников помещений (квартир)
ПРОТОКОЛ № ____
по инициативе _______________________________________________________
"__"_____________ 200_ г.
время _____
Местонахождение объекта кондоминиума: _________________________
Общее количество собственников помещений (квартир): ___________
Количество присутствующих (согласно приложению к протоколу): _____*
1. Вопрос об избрании председателя собрания собственников
помещений (квартир): __________________________________
По кандидатуре председателя собрания:
За ______ Против ________
2. Вопрос об избрании секретаря собрания собственников
помещений (квартир): __________________________________
По кандидатуре секретаря собрания:
За ______ Против ________

Үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелері жиналыстары хаттамасының және үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелеріне жазбаша сауалнама жүргізу кезінде дауыс беру парағының, кондоминиум объектісін басқару жөніндегі есептің үлгі нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2009 жылғы 15 қазандағы N 124 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 27 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5831 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 243 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 20.03.2015 № 243 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі N 94 Заңының 10-242-142-250-2-баптарын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың 123–қосымшаларына сәйкес үй-жайлардың (пәтерлердің) иелері жиналыстары хаттамасының және үй-жайлардың (пәтерлердің) иелеріне жазбаша сауалнама жүргізу кезінде дауыс беру парағының, кондоминиум объектісін басқару жөніндегі есептің осы үлгі нысандары бекітілсін.
2. Әкімшілік-құқықтық жұмыстар департаменті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Төрағаның орынбасары Н.П. Тихонюкке жүктелсін.
4. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң колданысқа енеді.
Төраға                                                С. Нокин
Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық істері агенттігі төрағасының
2009 жылғы 15 қазандағы N 124 бұйрығына
1-қосымша
Үй-жайлардың (пәтерлердің) иелері
жиналыстары хаттамасының үлгі нысаны Хаттама N ____
___________________________________________________ бастамасы бойынша
200 _ жылғы "___" ______________
уақыты ________
Кондоминиум объектісінің орналасқан жері ____________________________
Үй-жайлар (пәтерлер) иелерінің жалпы саны ___________________________
Тіркелген қатысушылардың саны (хаттаманың қосымшасына сәйкес)
_____________________________________________________*
1. Үй-жайлардың (пәтерлердің) иелері жиналысының төрағасын
сайлау туралы мәселе __________________________________________
Жиналыс төрағасының кандидатурасы бойынша:
Жақтағандар ____________, қарсылар ____________
2. Үй-жайлардың (пәтерлердің) иелері жиналысының хатшысын
сайлау туралы мәселе __________________________________________
Жиналыс хатшысының кандидатурасы бойынша:
Жақтағандар ____________, қарсылар ____________

3. Утверждение повестки дня собрания: ____________________
Результаты голосования:
По повестке дня собрания:
За _______ Против _________
Повестка дня собрания:
1. __________________________________________________________________
2. __________________________________________________________________
Лица, выступившие:
_____________________________________________________________________
Форма голосования: _________________________________________________
(открытое голосование или закрытое голосование)
Итоги голосования на собрании (при проведении письменного опроса,
указать сводные данные по листам голосования): ____________________**
Решение, принятое голосованием ***:
1. ____________________________________________________________
2. ____________________________________________________________
Секретарь: ________________      Председатель собрания: _____________
(подпись)                                    (подпись)
* Собрание собственников помещений (квартир) правомочно при наличии не менее двух третей от общего числа собственников помещений (квартир). При невозможности обеспечить кворум при проведении собрания собственников помещений (квартир) проводится письменный опрос.
** Каждый собственник помещения (квартиры) при голосовании имеет один голос. Если собственнику принадлежит несколько помещений (квартир), он имеет соответствующее количество голосов.
*** Принятое решение является обязательным для всех собственников помещений (квартир) и является документом для рассмотрения спорных и иных вопросов в судах и других государственных учреждениях как волеизъявление собственников помещений (квартир), а также служит основанием для расчета жилищной помощи.
Приложение
к протоколу собрания
собственников помещений (квартир)
Лист
регистрации собственников помещений (квартир),
участвовавших на собрании "__"_________ 200_ г.
Наименование органа управления объектом кондоминиума: _________
Адрес объекта кондоминиума: ___________________________________
Ф.И.О. № помещения
(квартиры)
Подпись
Председатель собрания: __________________________________________
(Ф.И.О. подпись)
Секретарь: ______________________________________________________
(Ф.И.О. подпись)
Приложение 2
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам строительства
и жилищно-коммунального хозяйства
от 15 октября 2009 года № 124
Типовая форма листа голосования
при проведении письменного опроса
ЛИСТ № ___
голосования при проведении письменного опроса
"__"_________ 200_ г.
время ________
Наименование органа управления объекта кондоминиума: __________
Ответственные лица: ___________________________________________
(назначаемые из числа собственников помещений (квартир)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Вопросы, внесенные для
обсуждения:
Голосую *
"За" "Против" "Воздержусь"
1
2
3
4
5
6
Ф.И.О. собственника помещения (квартиры) _______________________
____________________________________________________________________
Адрес собственника помещения (квартиры) ________________________
____________________________________________________________________
Подпись ___________________________________________________________
(собственника помещения (квартиры)
Подпись ___________________________________________________________
(ответственных лиц)
Подпись ___________________________________________________________
М.П. (руководителя органа управления объектом кондоминиума)
* Ставится подпись собственника помещения (квартиры в графе "За", "Против" или "Воздержусь".
* Листы голосования являются обязательным приложением к протоколу и хранятся совместно.
Приложение 3
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам строительства
и жилищно-коммунального хозяйства
от 15 октября 2009 года № 124
Типовая форма отчета по управлению объектом кондоминиума
ОТЧЕТ
по управлению объектом кондоминиума

3. Жиналыстың күн тәртібін бекіту _______________________
Дауыс беру қорытындысы:
Жиналыстың күн тәртібі бойынша:
Жақтағандар ____________, қарсылар ____________
Жиналыстың күн тәртібі:
1.___________________________________________________________________
2.___________________________________________________________________
Сөз сөйлеген адамдар:
_____________________________________________________________________
Дауыс беру нысаны: __________________________________________________
(жабық дауыс беру немесе ашық дауыс беру)
Дауыс беру қорытындылары (жазбаша сауалнама жүргізу кезінде дауыс
беру парағы бойынша жиынтық деректер көрсетіледі):
_____________________________________________________**
Жиналыс қабылдаған шешім***:
1.___________________________________________________________________
2.___________________________________________________________________
Хатшы _____________________ Жиналыс төрағасы ________________________
(қолы)                                    (қолы)
* Үй-жайлар (пәтерлер) иелерінің жиналысы үй-жайлардың (пәтерлердің) иелері жалпы санының кемінде үштен екісі болған кезде заңды болып табылады. Үй-жайлар (пәтерлер) иелерінің жалпы жиналысын өткізу кезінде кворумды қамтамасыз ету мүмкін болмаған жағдайда, жазбаша сауалнама жүргізіледі.
** Үй-жайдың (пәтердің) әрбір иесі дауыс беру кезінде бір дауысқа ие болады. Егер үй-жайдың (пәтердің) иесіне бірнеше үй-жай (пәтер) тиесілі болса, ол тиісінше дауыс санына ие болады.
*** Қабылданған шешім барлық үй-жайлардың (пәтерлердің) иелері үшін міндетті болып табылады және үй-жайлар (пәтерлер) иелерінің еркін білдіру ретінде соттарда және басқа да мемлекеттік мекемелерде дауларды және өзге де мәселелерді қарау үшін құжат болып табылады, сондай-ақ тұрғын үй көмегін есептеу үшін негіз болады.
Үй-жайлардың (пәтерлердің) иелері
жиналысының хаттамасына қосымша
Үй-жайлардың (пәтерлердің) иелерінің 200_ жылғы "__" _________
жиналысына қатысушыларды тіркеу
парағы
Кондоминиум объектісін басқару органының атауы:
_______________________________________________________________
Кондоминиум объектісінің мекен-жайы:
_______________________________________________________________
N
Тегі, аты, әкесінің аты
Үй-жайдың (пәтердің) N
Қолы
Жиналыс төрағасы ________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы)
Хатшы ________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы)
Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық істері агенттігі төрағасының
2009 жылғы 15 қазандағы N 124 бұйрығына
2-қосымша
Жазбаша сауалнама жүргізу кезінде дауыс беру парағының үлгі
нысаны Жазбаша сауалнама жүргізу кезінде дауыс беру
ПАРАҒЫ N ____
200_ жылғы "___" _________________
уақыты ________
Кондоминиум объектісін басқару органының атауы ______________________
Жауапты адамдар _____________________________________________________
(үй-жайлардың (пәтерлердің) иелерінің санынан тағайындалатындар)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Талқылауға енгізілген мәселелер
Дауыс беремін *
"жақтағандар"
"қарсылар"
"қалыс қалғандар"
1
2
3
4
5
6
Үй-жайлар (пәтерлер) иесінің тегі, аты, әкесінің аты ___________
________________________________________________________________
Үй-жайлар (пәтерлер) меншік иесінің мекен-жайы _________________
________________________________________________________________
Қолы _________________________________________________
(үй-жайлардың (пәтерлердің) иесінің)
Қолы _________________________________________________
(жауапты адамдардың)
Қолы __________________________________________________
(кондоминиум объектісін басқару органының басшысы)
М.О.
* "Жақтағандар", "Қарсылар", "Қалыс қалғандар" бағанында үй-жайлардың (пәтерлердің) иесінің қолы қойылады
* Дауыс беру парақтары хаттамаға міндетті қосымша болып табылады және бірге сақталады.
Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық істері агенттігі төрағасының
2009 жылғы 15 қазандағы N 124 бұйрығына
3-қосымша

за период с "__"______ 200_ года по "___"_______ 200_ года
"___"______ 200_ г.
Орган управления объектом кондоминиума: _______________________
Остаток на текущем счете в банке второго уровня, на который
перечисляются взносы (платежи) собственников помещений (квартир): ___
Остаток на сберегательном счете в банке второго уровня, на
который перечисляются взносы (платежи) собственников помещений
(квартир): __________________________________________________________
Доходы: итого ______________________________________________________
в том числе:
1. Ежемесячные взносы собственников помещений (квартир) на
эксплуатацию и ремонт общего имущества: ____________________
2. Взносы собственников помещений (квартир) для накопления сумм
на капитальный ремонт общего имущества (сберегательный счет):
______________
3. Плата за сданное в аренду (найм) общее имущество: __________
4. Иные поступления (добровольные частные инвестиции и т.д.):
__________________
Административные расходы: итого _________________
в том числе:
1. Затраты на содержание штатного персонала: __________________
2. Обязательные платежи в бюджет согласно Кодексу Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Закону Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан":
_______________________
3. Банковские услуги: _________________________________________
4. Оплата за расчетно-кассовое обслуживание: __________________
5. Расходы на содержание офиса: _______________________________
Расходы по эксплуатации и ремонту общего имущества объекта
кондоминиума: итого ___________________________________________
в том числе:
1. Оплата поставщикам услуг по договорам (дератизация
подвальных помещений, аварийная служба, вывоз ТБО и т.д.):
_______________________
2. Текущий ремонт общего имущества объекта кондоминиума: ______
3. Капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума: __
4. Хозяйственные расходы (приобретение инвентаря, оборудования
и др.): ____________________________________________________
Иные расходы, связанные с эксплуатацией и содержанием общего
имущества объекта кондоминиума (с указанием видов и стоимости
расходов): итого ______________________________________________
в том числе:
1.
ИТОГО (Общая сумма): ______________________________________________
Бухгалтер: _________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, М.П.)
Руководитель органа управления
объектом кондоминиума: ____________________________________________
(Ф.И.О., подпись)

Кондоминиум объектісін басқару жөніндегі есептің үлгі нысаны 200 _ жылғы "___" _________ дан 200 _ жылғы "___" _________
дейінгі кезең ішінде кондоминиум объектісін басқару жөніндегі
ЕСЕП
200_ жылғы "___" _____________
Кондоминиум объектісін басқару органы ______________________________
Үй-жайлар (пәтерлер) иелерінің жарналары (төлемдері) аударылатын
екінші деңгейдегі банктегі ағымдағы есеп шоттағы қалдық ____________
____________________________________________________________________
Үй-жайлар (пәтерлер) иелерінің жарналары (төлемдері) аударылатын
екінші деңгейдегі банктегі жинақ шоттағы қалдық ____________________
____________________________________________________________________
Кірістер: жиыны ____________________________________________________
оның ішінде:
1. Ортақ мүлікті пайдалануға және жөндеуге үй-жайлар (пәтерлер)
меншік иелерінің ай сайынғы жарналары
____________________________________________________________________
2. Ортақ мүлікті күрделі жөндеуге сомалар жинақтау үшін
үй-жайлар (пәтерлер) иелерінің жарналары
____________________________________________________________________
3. Жалға (жалдауға) берілген ортақ мүлік үшін төлем
____________________________________________________________________
Өзге түсімдер (ерікті жеке инвестициялар және т.б.) __________
____________________________________________________________________
Әкімшілік шығыстар: барлығы ________________________________________
оның ішінде:
1. Штат қызметкерлерін ұстау шығындары _______________________
2. Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін
басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексіне (Салық кодексіне) және
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында зейнетақымен
қамсыздандыру туралы" Заңына сәйкес бюджетке міндетті төлемде
____________________________________________________________________
3. Банк қызметтері ___________________________________________
4. Есеп айырысу-кассалық қызмет үшін төлем ___________________
5. Офисті күтіп ұстау үшін шығындар __________________________
Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін пайдалану және жөндеу жөніндегі
шығындар барлығы ___________________________________________________
____________________________________________________________________
оның ішінде:
1. Шарттар бойынша қызмет көрсетушілерге төлемдер (жертөлелік
үй-жайларды дератизациялау, апаттық қызмет, қатты тұрмыстық
қалдықтарды әкету және т.б.) _______________________________________
____________________________________________________________________
2. Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін ағымдағы жөндеу _____
____________________________________________________________________
3. Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеу ______
____________________________________________________________________
4. Шаруашылық шығындар (керек-жарақты, жабдықтарды және т.б.
сатып алу): ________________________________________________________
Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін пайдалану және күтіп ұстауға
байланысты өзге шығындар (шығындардың түрлері мен құнын көрсете
отырып) барлығы ____________________________________________________
оның ішінде:
1.
БАРЛЫҒЫ (Жалпы сомасы) _____________________________________________
Бухгалтер ____________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы, М.О.)
Кондоминиум
объектісін басқару
органының басшысы ____________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы)