О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Астане
Решение Маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 202/31-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 17 апреля 2009 года N 569. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 30 апреля 2010 года N 623
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 30.03.2010 N 623
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год согласно приложения к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу:
решение маслихата города Астаны от 30 января 2008 года № 48/8-IV "Об установлении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Астане на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 марта 2008 года за № 489, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 31 от 6 марта 2008 года, № 34 от 13 марта 2008 года, "Вечерняя Астана" № 26 от 6 марта 2008 года, № 28 от 13 марта 2008 года);
решение маслихата города Астаны от 24 апреля 2008 года № 78/14-IV "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны № 48/8-IV от 30 января 2008 года "Об установлении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Астане на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 мая 2008 года за № 534, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 60 от 20 мая 2008 года, "Вечерняя Астана" № 58 от 20 мая 2008 года);
решение маслихата города Астаны от 9 июля 2008 года № 122/18-IV "О внесении изменения и дополнения в решение маслихата города Астаны № 48/8-IV от 30 января 2008 года "Об установлении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Астане на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 августа 2008 года за № 544, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 99 от 21 августа 2008 года, "Вечерняя Астана" № 102 от 21 августа 2008 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                      Н. Петухова
Секретарь маслихата
города Астаны                                В. Редкокашин
Приложение
к решению маслихата
города Астаны

Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 202/31-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 17 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 569 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 30 наурыздағы № 322/45-IV Шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010.03.30 № 322/45-IV Шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 495-бабының 9-тармағына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 48/8-ІV "2008 жылға арналған Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 3 наурызда N 489 болып тіркелген, 2008 жылғы 6 наурызда N 31, 2008 жылғы 13 наурызда N 34 "Астана хабары", 2008 жылғы 6 наурызда N 26, 2008 жылғы 13 наурызда N 28 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 78/14-ІV "Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 48/8-ІV "2008 жылға арналған Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерту енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 13 мамырында N 534 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда N 60 "Астана хабары", 2008 жылғы 20 мамырда N 58 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 9 шілдедегі N 122/18-ІV "Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 48/8-ІV "2008 жылға арналған Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 15 тамызда N 544 болып тіркелген, 2008 жылғы 21 тамызда N 99 "Астана хабары", 2008 жылғы 21 тамызда N 102 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрайымы                    Н. Петухова
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                          В. Редкокашин
Астана қаласы мәслихатының