О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года № 252/32-III "О Правилах застройки территории города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 6 ноября 2009 года N 272/39-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 декабря 2009 года N 605. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 03.03.2011 № 432/58-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 43, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года  № 252/32-III "О Правилах застройки территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 июля 2006 года за № 447, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 126 от 3 августа 2006 года, "Вечерняя Астана" № 120 от 8 августа 2006 года), от 24 мая 2007 года № 381/47-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года № 252/32-III "О Правилах застройки территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 июня 2007 года за № 468, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 109 от 3 июля 2007 года, "Вечерняя Астана" № 117 от 6 июля 2007 года), от 28 марта 2008 года № 60/10-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года № 252/32-III "О Правилах застройки территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 апреля 2008 года за № 528, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 55 от 6 мая 2008 года, "Вечерняя Астана" № 52 от 6 мая 2008 года), от 29 января 2009 года № 180/30-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года № 252/32-III "О Правилах застройки территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 марта 2009 года за № 564, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 27 от 12 марта 2009 года, "Вечерняя Астана" № 29-30 от 12 марта 2009 года), от 28 мая 2009 года № 226/35-IV "О внесении дополнений в некоторые решения маслихата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 июня 2009 года за № 582, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 65 от 16 июня 2009 года, "Вечерняя Астана" № 71 от 16 июня 2009 года), от 26 августа 2009 года № 243/37-IV "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения маслихата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 октября 2009 года за № 590, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 111 от 6 октября 2009 года, "Вечерняя Астана" № 119 от 6 октября 2009 года) следующие изменения:
в Правилах застройки территории города Астаны, утвержденных указанным решением:

Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы N 252/32-ІІІ "Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 6 қарашадағы N 272/39-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 15 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 605 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы N 432/58-IV Шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011.03.03  N 432/58-IV (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның 4343-1-баптарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы N 252/32-ІІІ "Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2006 жылғы 27 шілдеде N 447 болып тіркелген, 2006 жылғы 3 тамызда N 126, "Астана хабары", 2006 жылғы 8 тамызда N 63-64 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2007 жылғы 24 мамырдағы N 381/47-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы N 252/32-ІІІ "Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 26 маусымда N 468 болып тіркелген, 2007 жылғы 3 шілдеде N 109 "Астана хабары", 2007 жылғы 6 шілдеде N 117 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2008 жылғы 28 наурыздағы N 60/10-IV "Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы N 252/32-ІІІ "Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 25 сәуірде N 528 болып тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда N 55 "Астана хабары", 2008 жылғы 6 мамырда N 52 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 180/30-IV "Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы N 252/32-ІІІ "Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 5 наурызда N 564 болып тіркелген, 2009 жылғы 12 наурызда N 27 "Астана хабары", 2009 жылғы 12 наурызда N 29-30 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 28 мамырдағы N 226/35-IV "Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 11 маусымда N 582 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 маусымда N 65 "Астана ақшамы", 2009 жылғы 16 маусымда N 71 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 26 тамыздағы N 243/37-IV "Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 1 қазанда N 590 болып тіркелген, 2009 жылғы 6 қазанда N 111 "Астана ақшамы", 2009 жылғы 6 қазанда N 119 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидаларында:

в пункте 1 в 25 абзаце слово "обязательному" исключить;
в пунктах 13, 23 слово "обязан" заменить словом "должен";
в пункте 24 слово "обязательном" исключить;
в пункте 40 слово "обязаны" заменить словом "должны";
в пункте 67 слово "обязана" заменить словом "должна";
во втором абзаце пункта 69 слова "обязать устранить допущенные нарушения," исключить;
в пунктах 80, 82 слово "обязан" заменить словом "должен";
в пункте 93 слово "обязательном" исключить;
подпункт 6) пункта 100 исключить;
часть первую пункта 103 изложить в следующей редакции:
"103. В должностные функции лиц, осуществляющих архитектурно-строительный контроль, вменяется:";
в пункте 108 слово "обязательных" исключить;
второй абзац пункта 109 исключить;
пункты 110, 111 исключить;
в пункте 113 слово "обязательных" исключить;
пункт 116 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    А. Булашев
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин

1-тармақтың 25 азатжолындағы "міндетті" деген сөз алынып тасталсын;
13, 23-тармақтардағы "міндетті" деген сөз "тиісті" деген сөзбен ауыстырылсын;
24-тармақтағы "міндетті" деген сөз алынып тасталсын;
40-тармақтағы "міндетті" деген сөз "тиісті" деген сөзбен ауыстырылсын;
67-тармақтағы "міндетті" деген сөз "тиісті" деген сөзбен ауыстырылсын;
69-тармақтың екінші азатжолындағы "жіберілген бұзушылықтарды жоюды міндеттеуге," деген сөздер алынып тасталсын;
80, 82-тармақтардағы "міндетті" деген сөз "тиісті" деген сөзбен ауыстырылсын;
93-тармақтағы "міндетті" деген сөз алынып тасталсын;
100-тармақтың 6) тармақшасы алынып тасталсын;
103-тармақтың бірінші бөлігі келесі редакцияда жазылсын:
"103. Сәулет-құрылыс бақылауды жүзеге асыратын тұлғалардың лауазымдық міндеттеріне енетіндер:";
108-тармақтағы "міндетті" деген сөз алынып тасталсын;
109-тармақтың екінші азат жолы алынып тасталсын;
110, 111-тармақтар алынып тасталсын;
113-тармақтағы "міндетті" деген сөз алынып тасталсын;
116-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы                         А. Бұлашев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                              В. Редкокашин