Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхности источников в Акмолинской области
Решение Акмолинского областного маслихата от 17 июня 2009 года № 4С-15-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 июля 2009 года № 3325
В соответствии со статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан «Об утверждении методики расчета платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников» от 14 апреля 2009 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников в Акмолинской области (Приложение).
2. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата года «Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников в Акмолинской области» от 6 июля 2007 года № 3С-28-7 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3230, опубликовано от 4 августа 2007 года в газете «Арқа ажары» и от 9 августа 2007 года в газете «Акмолинская правда»).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  В.Судибор
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
СОГЛАСОВАНО:
И.о. начальника Акмолинской
областной территориальной
инспекции рыбного хозяйства                Жангабулов Ш.С.
Заместитель начальника Есильского
департамента экологии                      Шалабаев К.М.
Начальник налогового департамента
по Акмолинской области                     Нусипов Ж.С.
Начальник управления сельского
хозяйства Акмолинской области              Ахмеджанова А.Т.
Начальник управления
предпринимательства
и промышленности
Акмолинской области                        Койшибаев М.С.
Начальник управления финансов
Акмолинской области                        Бультенов Т.С.
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        Такамбаев М.Ш.
Приложение к решению
Акмолинского областного маслихата
от 17 июня 2009 года. № 4С-15-6
Ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников в Акмолинской области.

Ақмола облысы жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 17 маусымдағы № 4С-15-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 15 шілдеде № 3325 тіркелді
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының «Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақыны есептеу әдістемесін бекіту туралы» 2009 жылғы 14 сәуірдегі бұйрығына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысында жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақының қоса беріліп отырған ставкалары бекітілсін (Қосымша).
2. Ақмола облыстық мәслихатының «Ақмола облысында 2007 жылы жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы» 2007 жылғы 6 шілдедегі № 3С-28-7 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3230 тіркелген, 2007 жылдың 4 тамызында «Арқа ажары» газетінде және 2007 жылдың 9 тамызында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   В.Судибор
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө.Мұсабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Балық шаруашылығының Ақмола
облыстық аумақтық инспекциясы
бастығының міндетін атқарушы               Жағабылов Ш.С.
Есіл экология департаменті
бастығының орынбасары                      Шалабаев Қ.М.
Ақмола облысы бойынша Салық
департаментінің бастығы                    Нүсіпов Ж.С.
Ақмола облысының ауыл
шаруашылығы басқармасының
бастығы                                    Ахмеджанова А.Т.
Ақмола облысының кәсіпкерлік
пен өнеркәсіп
басқармасының бастығы                      Қойшыбаев м.С.
Ақмола облысының қаржы
басқармасының бастығы                      Бүлтенов Т.С.
Ақмола облысының экономика
мен бюджетті жоспарлау
басқармасының бастығы                      Тақамбаев М.Ш.
Ақмола облыстық мәслихатының
2009 жылғы 17 маусымдағы
№ 4С-15-6 шешіміне
қосымша
Ақмола облысында жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары