О предоставлении социальной помощи на зубопротезирование
Решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 октября 2009 года N 14. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской 17 ноября 2009 года N 13-5-102. Утратило силу решением акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 07 октября 2015 года N 40
Сноска. Утратило силу решением акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 07.10.2015 N 40 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года № 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан":
1. Оказать социальную помощь на зубопротезирование (далее – социальная помощь) следующим категориям граждан:
участникам Великой Отечественной войны;
инвалидам Великой Отечественной войны;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны.
2. Определить, что социальная помощь:
назначается в размере стоимости зубопротезирования (кроме драгоценных металлов и протезов из металлопластики, металлокерамики, металлоакрила);
оказывается в пределах средств, выделенных из районного бюджета;
предоставляется лицам, указанным в пункте 1 настоящего решения, постоянно проживающим на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области и нуждающимся в зубопротезировании.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на Кушенова Айбека Оралбековича, заместителя акима района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Тасмаганбетов

Тіс протездеуге әлеуметтік көмек көрсету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2009 жылғы 21 қазандағы N 14 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 қарашада N 13-5-102 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2015 жылғы 07 қазандағы N 40 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 07.10.2015 N 40 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен мүгедектерін және соларға теңестірілген азаматтарға әлеуметтік қорғау және жеңілдіктер туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі № 2247 Заңының 20-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 Заңының 33-бабы 2) тармақшасына сәйкес:
1. Келесі санаттағы азаматтарға тіс протездеуге әлеуметтік көмек көрсетілсін (одан әрі - әлеуметтік көмек):
Ұлы Отан соғысының ардагерлері;
Ұлы Отан соғысының мүгедектері;
Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне жеңілдіктер мен кепілдіктері бойынша теңестірілген азаматтар;
Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктері бойынша теңестірілген азаматтар.
2. Әлеуметтік көмек:
тіс протездеу баға көлемінде (қымбат металдар және металлопластика, металлокерамика, металлоакрилдан басқасы) тағайындалады;
аудан бюджетінен бөлінген қаражат көлемінде беріледі;
осы шешімнің 1 тармағында көрсетілген Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында тұрақты тұратын тіс протездеуді қажет ететін тұлғаларға беріледі деп анықталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбек Оралбекұлы Күшеновке жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Тасмағанбетов