Об утверждении форм предоставления организациями информации по казахстанскому содержанию в закупках товаров, работ и услуг
Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 мая 2010 года № 81. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2010 года № 6294. Утратил силу приказом Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 13 июня 2012 года № 196
Сноска. Утратил силу приказом Министра индустрии и новых технологий РК от 13.06.2012 № 196 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 8.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О концессиях" и Указом Президента Республики Казахстан от 27 января 2009 года № 733 "О некоторых вопросах казахстанского содержания при закупке товаров, работ и услуг, приобретаемых организациями и государственными органами", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы предоставления организациями информации по казахстанскому содержанию в закупках товаров, работ и услуг:
1) форму информации по планируемым закупкам товаров, работ и услуг (согласно приложению 1 к настоящему приказу);
2) форму информации о приобретенных товарах, работах и услугах (согласно приложению 2 к настоящему приказу).
2. Заполненные формы, указанные в пункте 1 настоящего приказа, предоставляются в Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан в электронном виде посредством информационной системы Интернет-портал "Казахстанское содержание":
1) национальными управляющими холдингами, национальными холдингами, национальными компаниями, организациями пятьдесят и более процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых прямо или косвенно принадлежат национальному управляющему холдингу, национальному холдингу, национальной компании;
2) местными исполнительными органами областей (города республиканского значения, столицы) - по организациям, закупки товаров, работ и услуг которых подлежат мониторингу казахстанского содержания, согласно перечню, утвержденному Правительством Республики Казахстан;
3) концессионерами.
3. Форма информации по планируемым закупкам товаров, работ и услуг предоставляется ежегодно, в срок до 1 февраля планируемого для проведения закупок года.
Форма информации о приобретенных товарах, работах и услугах предоставляется ежемесячно, не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом.

Ұйымдардың тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алудағы қазақстандық қамту жөніндегі ақпаратты беру нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2010 жылғы 21 мамырдағы N 81 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 16 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6294 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 196 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012.06.13 № 196 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Концессиялар туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 21-бабына және «Ұйымдар мен мемлекеттік органдардың тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алудағы қазақстандық қамту бойынша кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 733 Жарлығына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Ұйымдардың тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алуда қазақстандық қамту туралы ақпаратты ұсынудың нысандары бекітілсін:
1) жоспарланып отырған тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу бойынша ақпараттың нысаны (осы бұйрықтың 1 қосымшасына сәйкес);
2) сатып алынған тауарлар, жұмыстар және қызметтер бойынша ақпараттың нысаны бекітілсін (осы бұйрықтың 2 қосымшасына сәйкес).
2. Осы бұйрықтың 1-тармағында көрсетілген нысандарды Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігіне электронды түрде «Қазақстандық қамту» Интернет–порталы арқылы электронды-цифрлы қол қоюды қолдану арқылы мыналар ұсынады:
1) ұлттық басқару холдингтері, ұлттық холдингтер, ұлттық компаниялар, елу және одан да көп пайыз акциялары (жарғылық қапиталдағы қатысу үлесі) ұлттық басқару холдингтеріне, ұлттық холдингтерге, ұлттық компанияларға тікелей немесе жанама түрде тиесілі ұйымдар;
2) облыстардың (республикалық маңызы бар қалалар, астана) жергілікті атқару органдары - Қазақстан Республикасы Үкіметінің бекіткен тізіміне сәйкес, тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алуларын қазақстандық қамту бойынша бақылауға алынған ұйымдар;
3) концессионерлер.
3. Жоспарланып отырған тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу бойынша ақпараттың нысаны жыл сайын сатып алуды жоспарлап отырған жылдың 1 ақпанына дейін ұсынылады.
Қол қойылған келісім шарттар және қазақстандық қамту үлесі және сатып алынған тауарларды, жұмыстарды және қызметтері бойынша ақпараттардың нысандары ай сайын, есеп беру мерзімінен кейінгі айдың 25-нен кешіктірілмей ұсынылады.

4. Использование информации указанной в подпунктах 1) и 2) пункта 1 настоящего приказа, осуществляется в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
5. Признать утратившим силу приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 21 мая 2009 года № 132 "Об утверждении форм предоставления организациями информации по казахстанскому содержанию в закупках товаров, работ и услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5683 от 27 мая 2009 года, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 12 июня 2009 года № 88).
6. Департаменту местного содержания и анализа проектов Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
7. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Камалиева Б.С.
8. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Б. Камалиев
Приложение 1 к приказу
и.о. Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 21 мая 2010 года № 81
Форма информации по планируемым закупкам товаров,
работ и услуг
БИН
заказ-
чика
РНН
заказ-
чика
Наименование
заказчика
Код КП ВЭД
(6 знаков)
Наименование и
краткое
(дополнительное)
описание
приобретаемых ТРУ
Код
единиц
измерений
(в соот-
ветствии
с МКЕИ)
на госу-
дарствен-
ном языке
на
русском
языке
на
государ-
ственном
языке
на
русском
языке
1
2
3
4
5
6
7
8
Товары
Работы
Услуги
продолжение таблицы
Объем закупа
в
натуральном
выражении
Планируемая
сумма
закупа,
тенге
Место
проведения
закупок (код
населенного
пункта в
соответствии с
КАТО)
Срок
проведения
закупок
Срок поставки
товара,
выполнения
работ,
оказания
услуг
Год плана
закупок
9
10
11
12
13
14
В форме заполнение информации осуществляется построчно, отдельно по
каждому товару, работе или услуге в следующем порядке:
Графа 1. Указывается бизнес-идентификационный номер заказчика
товаров, работ или услуг (заполняется в случае наличия).
Графа 2. Указывается регистрационный номер налогоплательщика
заказчика товаров, работ или услуг.
Графа 3. Указывается наименование заказчика товаров, работ или услуг
на государственном языке.
Графа 4. Указывается наименование заказчика товаров, работ или услуг
на русском языке.
Графа 5. Указывается код товара, работы или услуги по классификатору
продукции по видам экономической деятельности на уровне 6 символов
(пример: 01.11.12).
Графа 6. Указывается наименование и краткое (дополнительное) описание
приобретаемых товаров, работ или услуг на государственном языке
(технические условия, свойства и характеристики, максимальное
количество 100 символов).
Графа 7. Указывается наименование и краткое (дополнительное) описание
приобретаемых товаров, работ или услуг на русском языке (технические
условия, свойства и характеристики, максимальное количество 100
символов).
Графа 8. Указывается код единицы измерения в соответствии с
межгосударственным классификатором единиц измерений и счета (графа не
заполняется по работам, услугам).
Графа 9. Указывается количество (объем закупа) в натуральном
выражении в соответствии с указанной единицей измерения графы 8
(графа не заполняется по работам, услугам).
Графа 10. Указывается планируемая сумма закупа, тенге.
Графа 11. Указывается код населенного пункта места проведения закупок
товаров, работ или услуг в соответствии с классификатором
административно-территориальных объектов.
Графа 12. Указываются планируемые сроки проведения закупок
(произвольное поле).
Графа 13. Указываются планируемые сроки поставок (произвольное поле).

4. Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің осы бұйрықтың бірінші тармағы 1) және 2) тармақшаларында көрсетілген ақпаратты қолдануы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырады.
5. «Ұйымдардың тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алудағы қазақстандық қамту бойынша ақпаратты ұсыну нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2009 жылдың 21 мамырдағы № 132 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 5683 нөмірмен 2009 жылдың 27 мамырда тіркелген, «Заң газеті» № 88 санында 2009 жылдың 12 маусымында жарияланған).
6. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Жергілікті қамтуды және жобаларды саралау департаменті заңды тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрілігінде мемлекеттік тіркелуін және бұқаралық ақпарат құралдарына ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
7. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Б.С.Камалиевке жүктелсін.
8. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м. а.                              Б. Камалиев
Қазақстан Республикасы Индустрия
және жаңа технологиялар Министрінің м.а.
2010 жылғы 21 мамырдағы № 81
бұйрығына
1 қосымша
Жоспарланып отырған тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу бойынша ақпараттың нысаны
Тапсырыс берушінің ІИН-і
Тапсырыс берушінің СТН-і
Тапсырыс берушінің атауы
ӨЖ СЭҚ коды (6 белгі)
Сатып алынатын ТЖҚ атауы және қысқаша (қосымша) сипаттамасы
Өлшеу бірлігінің коды (МӨБЖ сәйкес)
Сатып алу көлемі заттай
Жоспарланған сатып алу сомасы, теңге
Сатып алуды өткізу жері (ӘАОЖ-на сәйкес елді-мекен коды)
Сатып алуды өткізу мерзімі
Тауарды жеткізу, жұмысты атқару, қызметті көрсету мерзімі
Сатып алудың жылдық жоспары
Мемлекеттік тілде
Орыс тілінде
Мемлекеттік тілде
Орыс тілінде
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Тауарлар
Жұмыстар
Қызметтер
Нысанда ақпаратты толтыру жолма-жол,әр тауар, жұмыс және қызметке жекелей келесідей тәртіппен толтырылады:
1 баған. Тауар, жұмыс және қызметке тапсырыс берушінің іскерлік-идентификаттық нөмірі көрсетіледі (бар болған жағдайда толтырылады).
2 баған. Тауар, жұмыс және қызметке тапсырыс берушінің салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
3 баған. Тауарлар, жұмыстар және қызметтерге тапсырыс берушінің атауы (мемлекеттік тілде) көрсетіледі.
4 баған. Тауарлар, жұмыстар және қызметтерге тапсырыс берушінің атауы (орыс тілінде) көрсетіледі.
5 баған. Тауар, жұмыс және қызметтің коды өнімнің жіктеушісі бойынша 6 белгі деңгейінде экономикалық қызмет түрлері бойынша көрсетіледі (мысал: 01.11.12).
6 баған. Сатып алынатын тауар, жұмыс немесе қызметтің атауы және қысқаша (қосымша) сипаттамасы (техникалық шарттары, қасиеттері және сипаттамасы,100 белгіге дейін) мемлекеттік тілде көрсетіледі.
7 баған. Сатып алынатын тауар, жұмыс немесе қызметтің атауы және қысқаша (қосымша) сипаттамасы (техникалық шарттары, қасиеттері және сипаттамасы,100 белгіге дейін) орыс тілінде көрсетіледі.
8 баған. Өлшеу бірлігінің мемлекетаралық жіктеушісіне сәйкес өлшеу бірлігінің коды көрсетіледі. (Баған жұмыстар, қызметтер бойынша толтырылмайды).
9 баған. 8 бағанда көрсетілген өлшеу бірлігіне сәйкес сатып алудың көлемі заттай көрсетіледі; Баған жұмыстар, қызметтер бойынша толтырылмайды; услугам).
10 баған. Сатып алудың жоспарланып отырған сомасы, теңгемен көрсетіледі.
11 баған. Тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алу өткізілетін елді мекеннің коды әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеушісінің кодына сәйкес көрсетіледі.
12 баған. Сатып алуды өткізудің жоспарланып отырған мерзімі көрсетіледі (еркін толтырылады).
13 баған. Жабдықтаудың жоспарланып отырған мерзімі көрсетіледі (еркін толтырылады).

Графа 14. Указывается год плана закупок (пример: 2010).
Примечание
1. Форма информации, заполненная с грамматическими ошибками, либо
представленная в измененном формате, не принимается.
2. Форма информации представляется в электронном виде, в формате .xls
(Microsoft Excel 2003).
Приложение 2 к приказу
и.о. Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 21 мая 2010 года № 81
Форма информации о приобретенных товарах,
работах и услугах, таблица № 1
БИН
заказ-
чика
РНН
заказ-
чика
Наименование
заказчика ТРУ
Код
региона
заказ-
чика (в
соответ-
ствии с
КАТО)
дого-
вора
Дата
заклю-
чения
договора
(дд.мм.
гггг.)
Дата
окончания
срока
действия
договора
(дд.мм.
гггг.)
Факти-
чески
опла-
ченная
сумма
за
отчет-
ный
период
по
дого-
вору,
тенге
Общая
сумма
дого-
вора,
тенге
на
госу-
дарст-
венном
языке
на
русском
языке
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
продолжение таблицы
Общая
факти-
ческая
сумма
испол-
ненного
дого-
вора,
тенге
Наименование
поставщика ТРУ
БИН
(ИИН)
пос-
тав-
щика
РНН
пос-
тав-
щика
Код
страны
постав-
щика
Код
региона
постав-
щика
(согласно
коду
КАТО)
Юридический
адрес
поставщика ТРУ
Статус
договора
на
госу-
дарст-
венном
языке
на
русском
языке
на
госу-
дарст-
венном
языке
на
русском
языке
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
В форме заполнение информации осуществляется за отчетный период о
каждом заключенном договоре построчно в следующем порядке:
Графа 1. Указывается бизнес-идентификационный номер заказчика
товаров, работ или услуг (заполняется в случае наличия).
Графа 2. Указывается регистрационный номер налогоплательщика
заказчика товаров, работ или услуг.
Графа 3. Указывается наименование заказчика товаров, работ или услуг
на государственном языке.
Графа 4. Указывается наименование заказчика товаров, работ или услуг
на русском языке.
Графа 5. Указывается код населенного пункта юридической регистрации
заказчика в соответствии с классификатором
административно-территориальных объектов.
Графа 6. Указывается номер договора, в рамках которого были закуплены
товары, работы или услуги.
Графа 7. Указывается дата заключения договора (пример: 07.02.2010).
Графа 8. Указывается дата окончания срока действия договора (пример: 31.12.2010).
Графа 9. Указывается сумма, фактически оплаченная за отчетный период
по договору, тенге.
Графа 10. Указывается общая сумма договора, тенге (пример: 100,00).
Графа 11. Указывается общая фактическая сумма исполненного договора,
тенге (заполняется по мере поступления информации).
Графа 12. Указывается наименование поставщика товаров, работ и услуг
согласно свидетельству о государственной регистрации на
государственном языке (не заполняется, в случае если поставщик не
является резидентом Республики Казахстан).
Графа 13. Указывается наименование поставщика товаров, работ и услуг
согласно свидетельству о государственной регистрации на русском языке
(не заполняется, в случае если поставщик не является резидентом
Республики Казахстан).
Графа 14. Указывается бизнес-идентификационный номер/индивидуальный
идентификационный номер поставщика товаров, работ или услуг
(заполняется, в случае наличия).
Графа 15. Указывается регистрационный номер налогоплательщика
поставщика товаров, работ или услуг (не заполняется, в случае если
поставщик не является резидентом Республики Казахстан).
Графа 16. Указывается код страны поставщика в соответствии с
межгосударственным классификатором стран (в случае если поставщик
является резидентом Республики Казахстан, указывается код Республики
Казахстан).
Графа 17. Указывается код населенного пункта юридической регистрации
поставщика в соответствии с классификатором
административно-территориальных объектов (не заполняется, в случае
если поставщик не является резидентом Республики Казахстан).
Графа 18. Указывается юридический адрес поставщика: населенный пункт,
улица, дом, офис на государственном языке.
Графа 19. Указывается юридический адрес поставщика: населенный пункт,
улица, дом, офис на русском языке.
Графа 20. Указывается код статуса договора в соответствии с
Классификатором статусов договоров (см. ниже).
Примечание

14 баған. Сатып алу жоспарының жылы көрсетіледі (мысал: 2010).
Ескерту
1. Грамматикалық қате жіберілген немесе өзгерген форматта берілген ақпараттар қабылданбайды.
2. Кесте электронды түрде xls (Microsoft Excel 2003) форматында ұсынылуы керек.
Қазақстан Республикасы Индустрия
және жаңа технологиялар Министрінің м.а.
2010 жылғы 21 мамырдағы № 81
бұйрығына 2 қосымша
Сатып алынған тауарлар, жұмыстар және қызметтер бойынша ақпараттың нысаны, № 1 кесте
Тапсырыс берушінің ІИН
Тапсырыс берушінің СТН
ТЖҚ тапсырыс берушінің атауы
Тапсырыс берушінің аймағының коды (ӘАОЖ сәйкес)
Келісім шарт №
Келісім шартқа қол қойылған күні (кк.аа.жжжж)
Келісім шарттың мерзімі аяқталатын күні (кк.аа.жжжж)
Келісім шарт бойынша есеп беру мерзіміне іс жүзінде төленген сома, теңге
Келісім шарттың жалпы сомасы, теңге
Мемлекеттік тілде
Орыс тілінде
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
кестенің жалғасы
Орындалған келісім шарттың жалпы іс жүзіндегі сомасы, теңге
ТЖҚ жабдықтаушының атауы
Жабдықтаушының ІИН (ИИН)
Жабдықтаушының СТН
Жабдықтаушы елінің коды
Жабдықтаушының аймағының коды (ӘАОЖ кодына сәйкес)
ТЖҚ жабдықтаушының заңды тіркелген мекен-жайы
Келісім шарттың мәртебесі
Мемлекеттік тілде
Орыс тілінде
Мемлекеттік тілде
Орыс тілінде
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Нысанда ақпаратты толтыру жолма-жол, келесідей тәртіппен толтырылады:
1 баған. Тауар, жұмыс және қызметке тапсырыс берушінің іскерлік-идентификаттық нөмірі көрсетіледі (бар болған жағдайда толтырылады).
2 баған. Тауар, жұмыс және қызметке тапсырыс берушінің салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
3 баған. Тауарлар, жұмыстар және қызметтерге тапсырыс берушінің атауы (мемлекеттік тілде) көрсетіледі.
4 баған. Тауарлар, жұмыстар және қызметтерге тапсырыс берушінің атауы (орыс тілінде) көрсетіледі.
5 баған. Тапсырыс берушінің дислокациясының аумағының коды заңды мекен-жайымен сәйкес көрсетіледі (әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеушісіне сәйкес).
6 баған. Соның шеңберінде тауарлар, жұмыстар және қызметтер сатып алынған келісім шарт нөмірі көрсетіледі.
7 баған. Келісім шартқа қол қойылған күні көрсетіледі (мысал: 07.02.2010).
8 баған. Келісім шарттың мерзімі аяқталатын күні көрсетіледі (мысал: 31.12.2010).
9 баған. Келісім шарт бойынша есеп беру мерзімінде іс жүзіндегі төленген сомасы, теңге көрсетіледі.
10 баған. Келісім шарттың жалпы сомасы, теңге көрсетіледі (мысал: 100,00).
11 баған. Орындалған келісім шарттың жалпы іс жүзіндегі жалпы сомасы, теңге көрсетіледі (ақпараттың түсу ретіне қарай толтырылады).
12 баған. Тауар, жұмыс және қызметті жабдықтаушының атауы мемлекеттік тілінде байланысты көрсетіледі (егер жабдықтаушы ҚР резиденті болмаса, толтырылмайды).
13 баған. Жабдықтаушының атауы мемлекеттік тіркеуге сәйкес орыс тілінде көрсетіледі.
14 баған. Тауар, жұмыс және қызметке тапсырыс берушінің іскерлік-идентификаттық нөмірі/жеке идентификаттық нөмірі көрсетіледі (егер жабдықтаушы ҚР резиденті болмаса, толтырылмайды).
15 баған. Тауар, жұмыс және қызметті жабдықтаушының салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі (егер жабдықтаушы ҚР резиденті болмаса, толтырылмайды).
16 баған. Жабдықтаушының елінің коды елдердің мемлекетаралық жіктеушісіне сәйкес көрсетіледі. (егер жабдықтаушы ҚР резиденті болса, ҚР коды көрсетіледі).
17 баған. Жабдықтаушының дислокациясының аумағының коды заңды мекен-жайымен сәйкес көрсетіледі (әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеушісіне сәйкес, егер жабдықтаушы ҚР резиденті болмаса, толтырылмайды).
18 баған. Жабдықтаушының заңды мекен-жайы көрсетіледі: елді-мекен, көше, үй, кеңсе (мемлекеттік тілде).
19 баған. Жабдықтаушының заңды мекен-жайы көрсетіледі: елді-мекен, көше, үй, кеңсе (орыс тілінде).
20 баған. Келісім шарттың мәртебесінің коды келісім шарттар мәртебелерінің Жіктеушісіне сәйкес көрсетіледі (төменде көрсетілген).
Ескерту

1. Классификатор статусов договоров:
Классификационный код
Наименование
0
Заключен
1
Исполнен
2
Расторгнут
2. Форма информации, заполненная с грамматическими ошибками, либо
представленная в измененном формате, не принимается.
3. Форма информации представляется в электронном виде, в формате.xls
(Microsoft Excel 2003).
Форма информации о приобретенных товарах, работах и услугах,
таблица № 2
договора
БИН
заказчика
РНН
заказчика
Код КП ВЭД
(6 знаков)
Наименование и краткое
(дополнительное) описание
приобретенных ТРУ
Код единиц
измерений
соответствии
с МКЕИ)
на
государст-
венном
языке
на русском
языке
1
2
3
4
5
6
7
Товары
Работы
Услуги
продолжение таблицы
Объем закупки
Сертификат СТ-KZ
Казахстанское
содержание
в
нату-
ральном
выраже-
нии
в
стои-
мостном
выраже-
нии,
тенге
Серия
Код
органа
выдачи
Год
выдачи
Дата
выдачи
в товаре,
указанное в
сертифи-
кате
СТ-KZ, %
в
работе/
услуге, %
8
9
10
11
12
13
14
15
16
В форме заполнение информации осуществляется за отчетный период
построчно, отдельно по каждому товару, работе или услуге,
приобретенному (ой) в рамках одного договора в следующем порядке:
Графа 1. Указывается номер договора, в рамках которого было закуплены
товары, работы или услуги.
Графа 2. Указывается бизнес-идентификационный номер заказчика
товаров, работ или услуг (заполняется в случае наличия).
Графа 3. Указывается регистрационный номер налогоплательщика
заказчика товаров, работ или услуг.
Графа 4. Указывается код товара, работы или услуги по классификатору
продукции по видам экономической деятельности на уровне 6 символов
(пример: 01.11.12).
Графа 5. Указывается наименование и краткое (дополнительное) описание
приобретаемых товаров, работ или услуг на государственном языке
(технические условия, свойства и характеристики, максимальное
количество 100 символов).
Графа 6. Указывается наименование и краткое (дополнительное) описание
приобретаемых товаров, работ или услуг на русском языке (технические
условия, свойства и характеристики, максимальное количество 100
символов).
Графа 7. Указывается код единицы измерения в соответствии с
межгосударственным классификатором единиц измерений и счета (графа не
заполняется по работам и услугам).
Графа 8. Указывается количество (объем закупки) в натуральном
выражении в соответствии с указанной единицей измерения графы 7
(графа не заполняется по работам и услугам).
Графа 9. Указывается объем закупа в стоимостном выражении в тенге.
Графа 10. Указывается номер сертификата СТ-KZ (пример: 01214).
Графа 11. Указывается серия сертификата CT-KZ.
Графа 12. Указывается код органа выдачи сертификата СТ-КZ (пример:
650).
Графа 13. Указывается год выдачи сертификата CT-KZ (пример: 2009 год
– 9).
Графа 14. Указывается дата выдачи сертификата CT-KZ (пример:
09.06.2010).
Графа 15. Указывается казахстанское содержание (%) в товаре,
указанное в сертификате СТ-KZ (дробное число с сотыми долями,
заполняется по мере поступления информации).
Графа 16. Указывается казахстанское содержание (%) в работе/услуге
(поле обязательно к заполнению для работ и услуг, казахстанского
происхождения, дробное число с сотыми долями, заполняется по мере
поступления информации).
Примечание

1. Келісім шарттар мәртебелерінің жіктеушісі:
Жіктеушілік коды
Атауы
0
Жасалды
1
Орындалды
2
Бұзылды
2. Грамматикалық қате жіберілген немесе өзгерген форматта берілген есеп беру нысандары қабылданбайды.
3. Ақпарат нысаны электронды түрде,xls (Microsoft Excel 2003) форматында ұсынылуы керек.
Сатып алынған тауарлар, жұмыстар және қызметтер бойынша ақпараттың нысаны, № 2 кесте
Келісім шарттың №
Тапсырыс берушінің ІЖН
Тапсырыс берушінің СТН
ӨЖ СЭҚ коды (6 белгі)
Сатып алынатын ТЖҚ атауы және қысқаша (қосымша) сипаттамасы
Өлшеу бірлігінің коды (МӨБЖ сәйкес)
Сатып алу көлемі
СТ-KZ Сертификаты
Қазақстандық қамту
Мемлекеттік тілде
Орыс тілінде
Заттай
Құн көрсеткішінде, мың. теңге
Сериясы
Беретін органның коды
Берілген жылы
Берілген күні
СТ-KZ сертификатында көрсетілген тауарда, %
Жұмыста/қызметте, %
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Тауарлар
Жұмыстар
Қызметтер
Нысанда ақпаратты толтыру есеп беру мерзіміне жолма-жол, әр тауар, жұмыс және қызметке жекелей бір шарттың шеңберінде келесідей тәртіппен толтырылады:
1 баған. Тауар, жұмыс және қызмет соның шеңберінде сатып алынған келісім шарттың № көрсетіледі.
2 баған. Тауар, жұмыс және қызметке тапсырыс берушінің іскерлік-идентификаттық нөмірі көрсетіледі (бар болған жағдайда толтырылады).
3 баған. Тауар, жұмыс және қызметке тапсырыс берушінің салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
4 баған. Тауар, жұмыс және қызметтің коды өнімнің жіктеушісі бойынша 6 белгі деңгейінде экономикалық қызмет түрлері бойынша көрсетіледі (мысал: 01.11.12).
5 баған. Сатып алынатын тауар, жұмыс немесе қызметтің атауы және қысқаша (қосымша) сипаттамасы (техникалық шарттары, қасиеттері және сипаттамасы, 100 белгіге дейін) мемлекеттік тілде көрсетіледі.
6 баған. Сатып алынатын тауар, жұмыс немесе қызметтің атауы және қысқаша (қосымша) сипаттамасы (техникалық шарттары, қасиеттері және сипаттамасы, 100 белгіге дейін) орыс тілінде көрсетіледі.
7 баған. Өлшеу бірлігінің мемлекетаралық жіктеушісіне сәйкес өлшеу бірлігінің коды көрсетіледі. (Баған жұмыстар, қызметтер бойынша толтырылмайды).
8 баған. 7 жолда көрсетілген өлшеу бірлігіне сәйкес сатып алудың көлемі заттай көрсетіледі; (Баған жұмыстар, қызметтер бойынша толтырылмайды).
9 баған. Сатып алудың көлемі құндық көрсеткішпен, теңгелей көрсетіледі.
10 баған. СТ-KZ сертификатының нөмірі көрсетіледі (мысал: 01214).
11 баған. CT-KZ сертификатының сериясы көрсетіледі.
12 баған. CT-KZ сертификаты берген органның коды көрсетіледі (мысал: 650)
13 баған. CT-KZ сертификаты берілген жылы көрсетіледі. (мысал: 2009 жыл-9).
14 баған. CT-KZ сертификаты берілген күні көрсетіледі (мысал: 09.06.2010).
15 баған. CT-KZ сертификатында көрсетілген тауардағы қазақстандық қамту (%) көрсетіледі (жүздік үлесі бар бөлшек сан ақпарат түскен сайын толтырылады)
16 баған. Жұмыста/қызметтегі қазақстандық қамту (%) көрсетіледі (алаңды шығу тегі қазақстандық жұмыстар және қызметтер үшін толтыру міндетті, жүздік үлесі бар бөлшек сан ақпарат түскен сайын толтырылады)
Ескерту

1. Форма информации, заполненная с грамматическими ошибками, либо
представленная в измененном формате, не принимается.
2. Графы 10 - 14 обязательны к заполнению в случае закупок товаров
казахстанского происхождения.
3. Форма информации представляется в электронном виде, в формате.xls
(Microsoft Excel 2003).

1. Грамматикалық қате жіберілген немесе өзгерген форматта берілген ақпарат нысандары қабылданбайды.
2. 10-14 бағандар шығу тегі қазақстандық тауарларды сатып алу жағдайында толтырылуы міндетті.
3. Ақпарат нысаны электронды түрде,.xls (Microsoft Excel 2003) форматында ұсынылуы керек.