О присвоении наименований улицам сел Зареченка, Косколь, Ковыленка и переименовании улиц в селе Старый Колутон
Решение акима Староколутонского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 21 июля 2010 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 18 августа 2010 года № 1-6-138.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, аким Староколутонского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Староколутонского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 27.03.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1.Присвоить наименования улицам сел Зареченка, Косколь, Ковыленка:
в селе Зареченка - наименование Достык;
в селе Косколь - наименование имени Жапархана Асаинова;
в селе Ковыленка - наименование имени Аманжола Шалтаева.
2.Переименовать улицы в селе Старый Колутон:
улицу Набережная – на улицу имени Кенесары;
улицу имени Ленина – на улицу имени Абая Кунанбаева;
улицу имени Войтенко – на улицу имени Богенбай батыра;
улицу имени Попова – на улицу имени Динмухамеда Кунаева;
улицу имени Матросова – на улицу имени Аль-Фараби;
улицу имени Семибратова – на улицу имени Бауржана Момышулы;
улицу Победы – на улицу Женис;
улицу имени Чапаева – на улицу Желтоксан;
улицу 50 лет Октября – на улицу имени Жамбыла Жабаева;
улицу имени Савченко – на улицу имени Балуана Шолака.
3.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Староколутонского
сельского округа
В.Крапивко
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного
учреждения "Отдел культуры
и развития языков"
Астраханского района
М.Сексенбаев
Начальник Государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства"
Астраханского района
Н.Герасимова

Зареченка, Қоскөл, Ковыленка, ауылдарының көшелеріне атаулар беру және Старый Колутон ауылының көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Старый Колутон ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 21 шілдедегі № 2 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 тамыздағы № 1-6-138 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, халқының пікірін ескере отырып, Старый Колутон ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақмола облысы Астрахан ауданы Старый Колутон ауылдық округі әкімінің 27.03.2017 № 1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
“Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармағына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, халық пікіріне сәйкес, Старый Колутон ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1.Зареченка, Қоскөл, Ковыленка ауылдарының көшелеріне атаулар берілсін:
Зареченка ауылына - Достық атауы;
Қоскөл ауылына - Жапархан Асаинов атындағы атауы;
Ковыленка ауылына Аманжол Шалтаев атындағы атауы.
2.Старый Колутон ауылының көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Набережная көшесі - Кенесары атындағы көшесіне;
Ленин атындағы көшесі - Абай Құнанбаев атындағы көшесіне;
Войтенко атындағы көшесі - Бөгенбай батыр атындағы көшесіне;
Попов атындағы көшесі - Дінмұхамед Қонаев атындағы көшесіне;
Матросов атындағы көшесі - Әл - Фараби атындағы көшесіне;
Семибратов атындағы көшесі - Бауыржан Момышұлы атындағы көшесіне;
Победа көшесі - Жеңіс көшесіне;
Чапаев атындағы көшесі - Желтоқсан көшесіне;
50 лет Октября көшесі - Жамбыл Жабаев атындағы көшесіне;
Савченко атындағы көшесі - Балуан Шолақ атындағы көшесіне.
3.Осы шешімнің орындалуын бакылауды өзіме қалдырамын.
4.Осы шешім Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Старый Колутон ауылдық
округінің әкімі
В.Крапивко
“КЕЛІСІЛДІ”
Астрахан ауданының “Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі”
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
М.Сексенбаев
Астрахан ауданының "Сәулет және
қала құрылысы бөлемі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Н.Герасимова