О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 28 мая 2007 года № 37/323 "О назначении и оказании социальных выплат отдельным категориям граждан"
Решение Актауского городского маслихата № 31/266 от 6 апреля 2010 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау № 11-1-132 от 27 апреля 2010 года. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2013 года № 16/155
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12.12.2013 № 16/155.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним» от 28 апреля 1995 года, «О праздниках в Республике Казахстан» от 13 декабря 2001 года, а также согласно  Постановлению Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2010 года № 94 «Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению празднования в Республике Казахстан 65-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов», городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 28 мая 2007 года № 37/323 «О назначении и оказании социальных выплат отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-57, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 14 июля 2007 года № 127), следующие изменения и дополнения:
1) приложение 1 к указанному решению дополнить пунктом 16 следующего содержания:
«Ко Дню Победы (9 мая) - жены (мужья) умерших инвалидов и приравненных к ним инвалидов, а также жены (мужья) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью «За оборону Ленинграда» и знаком «Житель блокадного Ленинграда», признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин (за исключением противоправных), которые не вступали в другой брак;
2) в приложении 1 слова в пункте 14 «Иные категории из числа лиц, приравненных по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны» заменить словами «Бывшие несовершеннолетние узники концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны»;
слова в пункте 15 «Иные категории из числа лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны» заменить словами «Граждане, работавшие в период блокады в городе Ленинграде на предприятиях, в учреждениях и организациях города, и награжденные медалью «За оборону Ленинграда» и знаком «Житель блокадного Ленинграда»;

Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 28 мамырдағы № 37/323 "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және көрсету туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы мәслихатының 2010 жылғы 6 сәуірдегі № 31/266 шешімі. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 сәуірде № 11-1-132 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 16/155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 12.12.2013 № 16/155 шешімімен.
Республикасы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы», 1995 жылғы 28 сәуірдегі «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы», 2001 жылғы 13 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Заңдарына, сондай - ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 ақпандағы № 94 «Қазақстан Республикасында 1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі іс - шаралар жоспарын бекіту туралы» Қаулысына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 28 мамырдағы № 37/323 «Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және көрсету туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-57 болып тіркелген, 2007 жылы 14 шілдедегі № 121 - 122 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1)осы шешімнің 1 - ші қосымшасы мынадай мазмұндағы 16 тармағымен толықтырылсын:
«Жеңіс Күніне (9 мамыр) - қайтыс болған соғыс мүгедектерінің және соларға теңестірілген мүгедектердің әйелдері (күйеулері), сондай - ақ қайтыс болған соғысқа қатысушылардың,партизандардың, астартын күрес жүргізген адамдардың, «Ленинградты қорғағаны үшін» медалімен және «Қоршаудағы Ленинград тұрғыны» белгісімен наградталған, жалпы ауруға шалдығудың, еңбек ету кезінде зақым алуының нәтижесінде және басқа себептерге (құқыққа қайшы келетіндерінен басқаларына) байланысты мүгедек деп танылған азаматтардың екінші рет некеге тұрмаған әйелдері (күйеулері)»;
2)14 тармақтағы «Жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдардың басқа да санаттары» деген сөздері «Екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындары» деген сөздерімен ауыстырылсын;
15 тармақтағы «Жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдардың басқа да санаттары» деген сөздері «Қоршаудағы кезеңінде Ленинград қаласының кәсіпорындарында, мекемелері мен ұйымдарында жұмыс істеген және «Ленинградты қорғағаны үшін» медалімен әрі «Қоршаудағы Ленинград тұрғыны» белгісімен наградталған азаматтар» деген сөздерімен ауыстырылсын;

3) приложение 2 к указанному решению дополнить пунктом 2 следующего содержания:
«Персональные пенсионеры Республиканского значения – ежемесячная социальная выплата».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии   Секретарь городского маслихата
Ы. Кошербай           Матаев Ж.

3)осы шешімнің 2 – ші қосымшасы мынадай мазмұндағы 2 тармағымен толықтырылсын:
«Республикалық маңыздағы дербес пенсионерлер – ай сайынғы әлеуметтік төлем».
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ы. Көшербай
Қалалық мәслихат хатшысы                Ж. Матаев