О внесении дополнений в постановление акимата города Павлодара от 30 января 2009 года N 130/2 "Об утверждении инструкции по назначению социальной помощи"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 4 мая 2010 года N 592/14. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 8 июня 2010 года N 12-1-157. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 15 июля 2011 года N 1619/23
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 15.07.2011 N 1619/23.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" в целях социальной защиты граждан акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 30 января 2009 года N 130/2 "Об утверждении инструкции по назначению социальной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-1-134, опубликованное 14 марта 2009 года в газете "Сарыарқа самалы" N 31, 17 марта 2009 года в газете "Сарыарқа самалы" N 32, 16 марта 2009 года в газете "Версия" N 10) следующие дополнения:
в главе 3 "Единовременная социальная помощь":
в пункте 20:
в подпункте 13) в первом абзаце после слов "не вступившие в повторный брак жены (мужья) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда;" дополнить словами "работники спецформирований в период ВОВ;";
дополнить абзацем:
"инвалиды и участники ВОВ, не состоящие в списке на получение жилья из государственного жилищного фонда по состоянию на 1 апреля 2010 года, к 65-летию Дня Победы на проведение ремонта жилища в размере 30000 (тридцать тысяч) тенге;";
дополнить подпунктом 30):
"30) беременные женщины из социально-уязвимых слоев населения со среднедушевым доходом семьи ниже размера продовольственной корзины в размере двух месячных расчетных показателей в течение трех месяцев, на основании справки медицинского учреждения, подтверждающей факт ранней постановки на учет по беременности;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.

Павлодар қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 130/2 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 4 мамырдағы N 592/14 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 маусымда N 12-1-157 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 15 шілдедегі N 1619/23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2011.07.15 N 1619/23 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы  жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 14)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 20-бабына сәйкес, азаматтарды әлеуметтік қорғау мақсатында Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2009 жылғы  30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 130/2 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-134 тіркелген, 2009 жылғы 14 наурыздағы "Сарыарқа самалы" N 31 газетінде, 2009 жылғы 17 наурыздағы "Сарыарқа самалы" N 32 газетінде, 2009 жылғы 16 наурыздағы "Версия" N 10 газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
"Біржолғы әлеуметтік көмек" 3-тараудағы:
20-тармақтағы:
13)-тармақшасындағы бірінші абзацта "қайтыс болған соғыс мүгедектері мен оларға тең келетін мүгедектердің неке құрмаған әйелдері (ерлері) және де қайтыс болған соғысқа қатысушылар, партизандар, астыртын әрекет етушілер, "Ленинградты қорғағаны үшін" медалімен марапатталған азаматтардың әйелдері (ерлері)" сөздерінен кейін "ҰОС кезінде арнайы құрамалардың жұмысшылары" сөздерімен толықтырылсын;
"2010 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй алуға тізімінде жоқ ҰОС мүгедектері мен қатысушылары, Жеңіс Күнінің 65-жылдығына тұрғын үйді жөндеу үшін 30000 (отыз мың) теңге мөлшерінде" абзацпен толықтырылсын;
"30) тұрғындардың әлеуметтік-әлжуаз санаттарынан жан басына шаққандағы орташа табысы азық-түлік себеті мөлшерінен төмен жүкті әйелдер екі айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде үш ай аралығында, жүктілік бойынша ерте есепке тұрғанын растайтын медициналық мекеменің анықтамасы негізінде;" 30)-тармақшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Канафину А. М.
Аким города Павлодара                      Б. Жуламанов

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. М. Қанафинаға жүктелсін.
Павлодар қаласының әкімі                   Б. Жоламанов