О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2010 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 января 2010 года N 51/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 8 февраля 2010 года N 12-3-255. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 августа 2011 года N 3-05/221
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22.08.2011 N 3-05/221.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", "О занятости населения",  постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях", на основании решения Экибастузского городского маслихата (очередная XVI сессия, IV созыв) от 25 апреля 2009 года N 169/16 "Об оказании социальной помощи обучающимся для льготного проезда на внутригородском пассажирском транспорте (кроме такси) по городу Экибастузу" и решения Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 год", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат города Экибастуза  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 02.03.2010 N 172/3.
1. Утвердить состав комиссии по назначению социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза (далее – Комиссия), согласно приложению.
Заседания Комиссии проводить не реже одного раза в квартал.
2. Категории граждан, имеющие право на социальную выплату:
1) участники и инвалиды Великой Отечественной войны;
2) лица, награжденные орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, лица, проработавшие более 6 месяцев в годы Великой Отечественной войны, имеющие официальный статус;
3) жены (мужья) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, а также жены (мужья) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин, которые не вступали в повторный брак;

2010 жылға арналған Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы N 51/1 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 ақпанда N 12-3-255 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 тамыздағы N 3-05/221 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.08.22 N 3-05/221 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы  жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы", "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Павлодар  облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 236/18 қаулысымен, Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі (IV шақырылған кезекті XIV сессия) "Екібастұз қаласы бойынша оқитындарға қалаішілік жолаушылар көлігінде (таксиден басқа) жол жүру жеңілдігіне әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 169/16  шешімінің негізінде және Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XIX сессия) "Екібастұз қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 221/19 шешімімен, азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.03.02 N 172/3 қаулысымен.
1. Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмекті тағайындау бойынша комиссия құрамы (бұдан әрі – Комиссия) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Комиссия отырысы кемінде тоқсанына бір рет өткізілсін.
2. Әлеуметтік көмекті алуға құқылы азаматтардың санаттары белгіленсін:
1) Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары;
2) Ұлы Отан соғысы жылдары тылда атқарған қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңестер Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған тұлғалар; ресми мәртебесі бар, Ұлы Отан соғысы жылдары 6 ай жұмыс істеген тұлғалар;
3) қайтыс болған соғыс мүгедектерінің және соларға теңестірілген мүгедектердің әйелдері (күйеулері), сондай-ақ қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын күрес жүргізген адамдардың, "Ленинградты қорғағаны үшін" медалімен және "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгісімен наградталған, жалпы ауруға шалдығудың, еңбек ету кезінде зақым алуының нәтижесінде және басқа себептерге байланысты мүгедек деп танылған азаматтардың екінші рет некеге тұрмаған әйелдері (күйеулері);

4) лица вольнонаемного состава Советской Армии, Военно-Морского Флота, войск и органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза Советских Социалистических Республик, занимавшие штатные должности в воинских частях, штабах, учреждениях, входивших в состав действующей армии в период Великой Отечественной войны, либо находившиеся в соответствующие периоды в городах, участие в обороне которых засчитывалось до 1 января 1998 года, в выслугу лет для назначения пенсии на льготных условиях, установленных для военнослужащих частей действующей армии;
5) лица начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР, ставшие инвалидами вследствие ранения, контузии, увечья, полученных при исполнении служебных обязанностей, либо вследствие заболевания, связанного с пребыванием на фронте или выполнением служебных обязанностей в государствах, где велись боевые действия;
6) вдовы воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне, не вступившие в повторный брак;
7) бывшие несовершеннолетние узники концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны;
8) семьи военнослужащих, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, контузии, увечья, заболевания, полученных в период боевых действий в Афганистане или в других государствах, в которых велись боевые действия, не вступившие в повторный брак;
9) участники и инвалиды Афганской войны, а также иные участники боевых действий на территории других государств;
10) участники ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС;
11) персональные пенсионеры республиканского и областного значения;
12) лица, попавшие в экстремальные ситуации (пожар, квартирные кражи, длительная, более месяца, болезнь и другие), со среднедушевым доходом ниже прожиточного минимума, не получавшие социальную выплату в предыдущем году;
13) одинокие и одиноко проживающие граждане, состоящие на учете в отделе социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее – Отдел);
14) пенсионеры, получающие минимальный размер пенсии;
15) граждане, получающие пенсионные выплаты по возрасту в не полном объеме, но не более минимального размера пенсии;
16) граждане, получающие государственное базовое социальное пособие по возрасту;
17) беременные женщины;
18) дети, оставшиеся без попечения родителей;
19) получатели государственной адресной социальной помощи;

4) Ұлы Отан соғысы кезінде майдандағы армия құрамына кірген әскери бөлімдерде, штабтарда, мекемелерде штаттық қызмет атқарған Совет Армиясының, Әскери-Теңіз Флотының, бұрыңғы КСРО Одағының ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік әскерлері мен органдарының ерікті жалдама құрамаларының адамдары, яки сол кездерде қорғанысына қатысу майдандағы армия бөлімдерінің әскери қызметшілері үшін белгіленген жеңілдік шарттарымен зейнетақы тағайындау үшін  еңбек еткерген жылдарына 1998 жылғы 1 қаңтарға дейін есептеледі қалаларда болған адамдар;
5) әскери міндетін орындау кезінде жаралануы, контузия алуы, зақымдануы салдарынан, яки майданда болуына немесе ұрыс қимылдары жүргізілген мемлекеттерде әскери міндетін орындауына байланысты ауруға шалдығуы салдарынан мүгедек болған бұрыңғы КСР Одағының ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органдарының басшы және қатардағы құрамындағы адамдар;
6) Ұлы Отан соғысында қаза болғандардың (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) екінші рет некелеспеген жесірлері;
7) екінші дүниежүзілік соғысы кезінде фашистермен құрылған бұрынғы гетто және басқа да мәжбүр ету мағынасындағы концлагерлердің кәмелеттік жасқа толмаған тұтқындары;
8) Ауғанстандағы немесе ұрыс қимылдары жүргізілген басқа мемлекеттердегі ұрыс қимылдары кезеңінде жараланудың, контузия алудың, зақымданудың немесе ауруға шалдығудың салдарынан қаза тапқан (хабар-ошарсыз кеткен) немесе қайтыс болған әскери қызметшілердің екінші рет некелеспеген отбасы;
9) Ауған соғысына  қатысушылар және мүгедектер, сондай-ақ басқа да мемлекеттер аумағындағы әскери соғыс-әрекеттеріне қатысушылар;
10) Чернобыль атом электр станциясының апаты салдарын жоюға қатысқандар;
11) республикалық және облыстық мағанадағы дербес зейнеткерлер;
12) өткен жылы әлеуметтік көмек алмаған, жан басына шаққандағы табысы күн көріс шегінен төмен айрықша жағдайға (өрт, үйді тонау, ұзаққа созылған бір айдан аса сырқат, әрі басқа да) тап болған тұлғалар;
13) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – Бөлім) үйге барып әлеуметтік көмек көрсету бөлімінде есепте тұрған жалғызілікті және жалғыз тұратын азаматтар;
14) зейнетақы мөлшері ең төменгі зейнеткерлер;
15) толық емес көлемде, бірақ ең төменгі зейнетақы мөлшерінен аспайтын жасы бойынша зейнеткерлік төлемдерді алатын азаматтар;
16) жасы бойынша мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақы алатын азаматтар;
17) жүкті әйелдер;
18) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар;
19) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін алушылар;

20) безработные граждане, состоящие на учете в Отделе;
21) лица, осуществляющие погребение безработных, состоявших на момент смерти на учете в Отделе;
22) лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
23) студенты, из малообеспеченных семей, среднедушевой доход которых не превышает размера установленной по области величины прожиточного минимума (2 квартал соответствующего года), сироты, оставшиеся без попечения родителей (не прошедшие конкурс на обладание государственным образовательным грантом), а также студенты, продолжающие обучение в высших учебных заведениях по гранту акима области; студенты, продолжающие обучение в колледжах города Экибастуза по гранту акима города; студенты, продолжающие обучение в высшем учебном заведении и колледжах города Экибастуза, попавшие в экстремальные ситуации;
24) студенты, обучающиеся на последних курсах в высших медицинских учебных заведениях;
25) молодые специалисты медицинских и педагогических специальностей;
26) лица, страдающие туберкулезным заболеванием;
27) лица, страдающие онкологическими заболеваниями;
28) лица, страдающие заболеванием вирус иммунодефицита человека;
29) дети-инвалиды до 18 лет;
30) женщины-инвалиды, имеющие детей до 18 лет;
31) инвалиды–колясочники;
32) инвалиды по зрению;
33) инвалиды по слуху.
3. Для получения социальной помощи необходимо предоставлять в Отдел следующие документы по каждой категории, указанной в пункте 2 настоящего постановления:
1) для категории, указанной в подпункте 1 – для выплаты единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной Войне (по состоянию на 1 апреля 2010 года), для выплаты единовременной материальной помощи на зубопротезирование, для выплаты единовременной материальной помощи на ремонт жилья, для ежемесячной выплаты на приобретение лекарств – список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию);
дополнительно для участников и инвалидов Великой Отечественной войны, принимающих участие в парадах городов Астаны и Москвы, посвященных 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – для выплаты единовременной материальной помощи на приобретение единой форменной одежды – список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, адреса проживания, предоставляемый Экибастузским городским филиалом организации ветеранов общественного объединения "Организация ветеранов Республики Казахстан" (по согласованию);

20) бөлімде тіркеуде тұрған жұмыссыз азаматтар;
21) қайтыс болған сәтінде Бөлімнің есебінде тіркеуді тұрған жұмыссыздарды жерлеуді іске асырушы тұлғалар;
22) бас бостандығынан айыру орнынан босатылған тұлғалар;
23) орта жанға шаққандағы табысы облыс бойынша бекітілген ең төмен күн көріс деңгейінің көлемінің мөлшерінен (сәйкес жылдың 2 тоқсаны) аспайтын аз қамтамасыз етілген отбасылардан шыққан студенттер, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жетімдер (мемлекеттік білім беру грантын алуға байқаудан өтпеген), сонымен қатар облыс әкімінің гранты бойынша жоғары оқу орындарында оқуын жалғастырушы студенттер; қала әкімінің гранты бойынша Екібастұз қаласының колледждерінде оқуын жалғастырушы студенттер;
24) жоғары медициналық оқу орындарындағы жоғарғы курсында оқуын жалғастырушы студенттер;
25) медицина және педагогика мамандықтарының жас мамандары;
26) түберкулез ауруымен ауыратын тұлғалар;
27) онкологиялық аурулармен зардап шегуші тұлғалар;
28) адамның қорғаныш тапшылығының қоздырғышы ауруынан зардап шеккен тұлғалар;
29) 18 жасқа дейінгі мүгедек-балалар;
30) 18 жасқа дейінгі балалары бар мүгедек-әйелдер;
31) арбадағы-мүгедектер;
32) көру қабілетінен айырылған мүгедектер;
33) есту мүмкіндігінен айырылған мүгедектер.
3. Әлеуметтік көмекті алу үшін осы қаулының 2-тармағында көрсетілген әрбір санат бойынша келесі құжаттар Бөлімге берілуі қажет:
1) 1-тармақшада көрсетілген санат үшін Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне (2010 жылдың 1 сәуірдегі жағдай бойынша) біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін; тіс протездеуге біржолғы материалдық көмегін төлеу үшін, тұрғын үйді жөндеуге біржолғы материалдық көмегін төлеу үшін, дәрі-дәрмек сатып алуға ай сайынғы төлем үшін, – тегін, атын, әкесінің атын, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін, әлеуметтік жеке кодының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып тізімді;
Ұлы Отан соғысының 65-жылдығына арналған Астана мен Мәскеу қалаларында шеруге қатысатын Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне - бірыңғай киім үлгісін сатып алуға біржолғы материалдық көмегін төлеу үшін – "Қазақстан Республикасының ардагерлер ұйымы" қоғамдық бірлестігінің ардагерлер ұйымының Екібастұз қалалық филиалымен ұсынылған тегін, атын, әкесінің атын, туған жылын, мекенжайын көрсете отырып тізімін;

2) для категорий, указанных в подпунктах 1, 9, 10 – для оплаты расходов за проезд один раз в год в госпитали городов Астаны и Алматы, один раз в квартал в областной диагностический центр и обратно к месту постоянного проживания – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, копии удостоверения личности, документа, удостоверяющего статус, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, использованные проездные билеты на автомобильный или железнодорожный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания;
3) для категорий, указанных в подпунктах 2-10 – для выплаты единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне – список по состоянию на 1 апреля 2010 года, с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию);
дополнительно категориям, указанным в подпунктах 2, 3 - выплата единовременной материальной помощи к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне, за исключением лиц, получающих данную выплату за счет республиканских трансфертов;
4) для категорий, указанных в подпунктах 6, 7, 9, 10 – для ежемесячной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию);
5) для категорий, указанных в подпунктах 9, 10 - для выплаты ежеквартальной материальной помощи на оздоровление, единовременной материальной помощи ко Дню защитника Отечества – список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию);
для участников Афганской войны дополнительно единовременная материальная помощь ко Дню вывода войск из Афганистана;

2) 1, 9, 10-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін - 1 жылда бір рет Алматы және Астана қалаларының госпитальдарына, тоқсанына бір рет облыстық диагностикалық орталығына бару және тұрақты жеріне кері қайту үшін жолақы шығындарын төлеуге – "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесінде немесе екінші деңгейдегі банктерде жеке шотының нөмірі көрсетілген өтінішті, әлеуметтік жеке кодының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке куәлігінің, мәртебесін растайтын құжаттың, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе Павлодар облысының ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасын, белгіленген пунктке және кері тұрақты жеріне дейінгі автомобиль немесе теміржол көліктерінде пайдаланылған жол билеттерін;
3) 2 - 10-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – 2010 жылдың 1 сәуіріне арналған жағдай бойынша, тегін, атын, әкесінің атын, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсете отырып тізімді;
2, 3-тармақшаларда көрсетілген санаттарға қосымша Ұлы Отан соғысының 65-жылдығына орай осы төлемді республикалық трансферттер есебінен алатын тұлғалардан басқа біржолғы материалдық көмегін төлеу;
4) 6, 7, 9, 10-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін - тұрғын-үй-коммуналды қызметтерін өтеуге ай сайынғы материалдық көмек үшін – тегін,атын, әкесінің атын, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсете отырып тізімді;
5) 9, 10-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін - сауықтыруға арналған тоқсан сайынғы материалдық көмекті, сондай-ақ Отан қорғаушылар Күніне біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін – тегін, атын, әкесінің атын, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін, әлеуметтік жеке кодының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып тізімді; Ауған соғысына қатысқандарға Ауғанстаннан әскерлерді шығарған Күніне орай қосымша біржолғы материалды көмек;

6) для категории, указанной в подпункте 11 - для выплаты ежемесячной материальной помощи - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, копии удостоверения личности, документа, удостоверяющего статус персонального пенсионера республиканского или областного значения, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области;
7) для категории, указанной в подпункте 12 – для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с  указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, номера социального индивидуального кода, справки соответствующего органа (городского отдела внутренних дел, пожарной части, медицинского учреждения и других) о краже, пожаре, болезни или других, справки о доходах всех членов семьи, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области;
8) для категории, указанной в подпункте 13 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг, единовременной материальной помощи – список с указанием фамилии, имени, отчества, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемый заведующими отделений социальной помощи на дому Отдела;
9) для категорий, указанных в подпунктах 14, 15, 16 - для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номер социального индивидуального кода, регистрационный номер налогоплательщика, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию);
10) для категории, указанной в подпункте 17 – для выплаты единовременной материальной помощи по беременности женщинам, проживающим в сельской местности и поселках города Экибастуза; при условии постановки на учет в сроке беременности до 12 недель: женщинам из малообеспеченных семей, из многодетных семей на 4-го и более ребенка, первородящим – список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, домашнего адреса, статуса, регистрационного номера налогоплательщика, номера социального индивидуального кода, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, предоставляемый отделом координации лечебно-профилактической работы города Экибастуза управления здравоохранения Павлодарской области (по согласованию);

6) 11-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – ай сайынғы материалдық көмекті төлему үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініші, әлеуметтік жеке кодының және салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетілген, жеке куәлігінің, республикалық немесе облыстық маңызы бар дербес зейнеткердің мәртебесін растайтын құжаттың, азаматтарды тіркеу кітабінің көшірмесі немесе Павлодар облысының ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы;
7) 12-тармақшада көрсетілген санат үшін - біржолғы материалдық көмек төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесінде немесе екінші деңгейдегі банктерде жеке шотының нөмірі көрсетілген өтінішті, отбасы құрамы туралы анықтама, азаматтарды тіркеу кітабын немесе Павлодар облысының ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасын, өрт, үйді тонау, сырқаттану туралы тиісті органдардан (қалалық ішкі істер бөлімінен, өрт бөлімінен, медициналық мекемеден және тағы басқалардан) анықтаманы, отбасының барлық мүшелерінің табыстары туралы анықтама, жеке куәлігінің көшірмесі және салық төлеушінің тіркеу нөмірі;
8) 13-тармақшада көрсетілген санат үшін - тұрғын-үй-коммуналдық қызметтерін өтеуге тоқсан сайынғы материалдық көмекті, біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - тегін, атын, әкесінің атын, Бөлімнің үйге барып әлеуметтік көмек көрсету бөлімдерінің меңгерушілерімен ұсынылған "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесінде немесе екінші деңгейдегі банктерде жеке шотының нөмірін, әлеуметтік жеке кодын, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсетумен тізімі;
9) 14, 15, 16-тармақшаларда көрсетілген санат үшін – тұрғын-үй-коммуналдық қызметтерін өтеуге тоқсан сайынғы материалдық көмекті төлеу үшін – тегін, атын, әкесінің атын, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін, әлеуметтік жеке кодын, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып тізімді;
10) 17-тармақшада көрсетілген санат үшін – ауылдық жерде және Екібастұз қаласының кенттерінде тұратын жүкті әйелдерге біржолғы материалдық көмегін төлеу үшін; 12 аптаға дейін жүктілігі бойынша есепке тұрған жағдайда аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы, 4 және одан көп балалы отбасыларындағы әйелдерге, алғашқы босанғандарға - Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасының Екібастұз қаласының емді-сауықтандыру жұмысты үйлестіру бөлімімен (келісім бойынша) ұсынылған, тегін, атын, әкесінің атын, мекенжайын, мәртебесін, әлеуметтік жеке кодын, салық төлеушінің тіркеу нөмірін "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін, көрсете отырып тізімді;

11) для категории, указанной в подпункте 18 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи в связи с повышением цен на продукты питания – список с указанием фамилии, имени, отчества ребенка и опекуна, даты рождения, домашнего адреса, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, предоставленный государственным учреждением "Отдел образования акимата города Экибастуза;
12) для категории, указанной в подпункте 19 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи в связи с повышением цен на продукты питания – список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, предоставленный сектором социальной помощи Отдела";
13) для категории, указанной в подпункте 20 – для выплаты ежемесячной материальной помощи в период прохождения профессионального обучения - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, копии удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер социального индивидуального кода, документ, подтверждающий период обучения;
14) для категории, указанной в подпункте 21 – для выплаты единовременной материальной помощи на погребение – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номер социального индивидуального кода, регистрационный номер налогоплательщика, копии удостоверения личности, свидетельства о смерти, книги регистрации граждан на безработного или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, справка Отдела о состоянии на учете на момент смерти;
15) для категории, указанной в подпункте 22 – для выплаты единовременной материальной помощи – список с указанием фамилии, имени, отчества, адреса, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, предоставляемый Отделом внутренних дел города Экибастуза (по согласованию);
16) для категории, указанной в подпункте 23 – для оплаты за обучение в высших учебных заведениях, колледжах города Экибастуза студентам - заявление студента с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационный номер налогоплательщика, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, трехсторонний договор на оказание образовательных услуг, подписанный акимом города Экибастуза, руководителем высшего учебного заведения и/или колледжа города Экибастуза и студентом. Акты обследования социально-бытовых условий проживания и сведения о совокупном доходе предоставляются один раз при назначении социальной помощи для оплаты обучения;
для оплаты обучения в высшем учебном заведении и колледжах города Экибастуза студентам, попавшим в экстремальные ситуации из малообеспеченных семей, детей сирот и оставшихся без попечения родителей - заявление студента с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационный номер налогоплательщика, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, договор на оказание образовательных услуг, подписанный руководителем высшего учебного заведения и/или колледжа города Экибастуза и студентом;
для оказания социальной помощи в оплате стоимости проезда на внутригородском пассажирском транспорте (кроме такси) студентам высших учебных заведений, учащимся колледжей и профессиональных школ города Экибастуза из малообеспеченных семей, детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, а также студентам, получающим социальную помощь для оплаты обучения в колледжах города Экибастуза - заявление студента с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номер социального индивидуального кода, регистрационный номер налогоплательщика, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, справка с места учебы;
для оказания социальной помощи для льготного проезда на пригородном автобусном транспорте (кроме такси) студентам из малообеспеченных семей, детям-сиротам, оставшимся без попечения родителей, проживающим в поселке Солнечный города Экибастуза и обучающимся по очной форме в высших и средних специальных учебных заведениях города Экибастуза – заявление студента с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационный номер налогоплательщика, копии удостоверения личности, документа, подтверждающего статус, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, справка с места учебы, использованные проездные билеты на пригородный автобусный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания;

11) 18-тармақшада көрсетілген санат үшін – тоқсан сайынғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі, баланың және қорғаншысының тегі, аты, әкесінің аты, мекен-жайы, туған жылы, әлеуметтік жеке коды, салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетілген "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен ұсынылған тізімді (келісім бойынша);
12) 19-тармақшада көрсетілген санат үшін – азық-түлік бағасының өсуіне байланысты тоқсан сайынғы материалдық көмегін төлеу үшін – Бөлімнің әлеуметтік көмек секторымен ұсынылған, тегі, аты, әкесінің аты, туған жылы, әлеуметтік жеке коды, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген тізімді;
13) 20-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – кәсіби оқудан өту кезінде ай сайынғы материалды көмекті төлеу үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодтың көшірмелері, оқу кезеңін растайтын құжат;
14) 21-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – жерлеуге біржолғы материалдық көмегін төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодтың көшірмелері, қайтыс болғаны туралы анықтама, жұмыссызға азаматтарды тіркеу кітабы немесе Павлодар облысының ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы, қайтыс болған сәтінде есепте тұрғаны жөніндегі Бөлімнің анықтамасы;
15) 22-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – біржолғы материалды көмекті төлеу үшін – Екібастұз қаласының ішкі істер Бөлімімен ұсынылған (келісім бойынша) "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодтың көшірмелері көрсетілген тізім;
16) 23-тармақшада көрсетілген санат үшін – студенттерге Екібастұз қаласының колледждеріндегі, жоғары оқу орындарындағы оқуларына төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген студенттің өтініші, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабінің немесе Павлодар облысының ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы, білім беру қызметін көрсетуге Екібастұз қаласы әкімінің, жоғары оқу орны және/немесе Екібастұз қаласының колледждерінің басшысының және студенттің қолы қойылған үш жақты келісім-шарт. Тұрудың әлеуметтік-тұрмыстық жағдайларын зерттеу актілері және қосылған табыс туралы мәлімет бір рет оқуға төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау кезінде беріледі;
жетім-балалар, аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған төтенше жағдайға тап болған студенттерге Екібастұз қаласының жоғарғы оқу орындарында және колледждерінде оқу ақысын төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген студенттің өтініші, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабінің немесе Павлодар облысының ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы, білім беру қызметін көрсетуге Екібастұз қаласы әкімінің, жоғары оқу орны және/немесе Екібастұз қаласының колледждерінің басшысының және студенттің қолы қойылған келісім-шарт;
жетім-балалар, аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған Екібастұз қаласының жоғарғы оқу орындарының, колледждерінің және кәсіби мектептерінің оқушыларына, сондай-ақ Екібастұз қаласының колледждерінде оқу ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек алатын студенттерге ішкі қалалық жолаушылар көлігінде (таксиден басқа) жол жүру құнын төлеуде әлеуметтік көмегі үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген студенттің өтініші, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабінің немесе Павлодар облысының ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы, оқу орнынан анықтама;
Екібастұз қаласының Солнечный кентінде тұратын, табысы аз отбасылардың студенттеріне, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жетім балаларға және Екібастұз қаласының жоғарғы және орта арнаулы оқу орындарының күндізгі бөлімінде оқитындарына қала жанындағы автобус көлігінде (таксиден басқа) жеңілдікпен жүруі үшін әлеуметтік көмек көрсетуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке басы куәлігінің, мәртебесін растайтын құжаттың, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе Павлодар облысы ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызметі басқармасының анықтамасы, оқу орнынан анықтама, белгіленген орынға дейін және тұрғылықты жеріне қайта қайтуға алған қала жанындағы автобус көлігінде қолданылған жол жүру билеттері;

17) для категории, указанной в подпункте 24 - для выплаты социальной помощи студентам последних курсов высших медицинских учебных заведений для оплаты обучения – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номер социального индивидуального кода, регистрационный номер налогоплательщика, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, справка с места учебы, трехсторонний договор, подписанный акимом города Экибастуза, руководителем высшего учебного заведения и студентом;
18) для категории, указанной в подпункте 25 (только выпускники высших учебных заведений медицинских и педагогических специальностей, за исключением лиц, получавших социальную помощь для оплаты за обучение) - для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, номера социального индивидуального кода, копии удостоверения личности, диплома об окончании ВУЗа, приказа о приеме на работу, приказа о распределении выпускника ВУЗа в город Экибастуз, трехсторонний договор, подписанный акимом города Экибастуза, работодателем и молодым специалистом;
19) для категории, указанной в подпункте 26 - для выплаты материальной помощи для возмещения затрат за проезд, в связи с обязательным прохождением медицинского обследования, проживающим в сельской зоне находящимся на амбулаторном лечении; единовременной материальной помощи, ежемесячной материальной помощи на питание больным, находящимся на амбулаторном лечении – список с указанием фамилии, имени, отчества, адреса, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, предоставляемый государственным учреждением "Экибастузская туберкулезная больница" (Кусаинова А.К.) (по согласованию);
20) для категории, указанной в подпункте 27 – для выплаты единовременной материальной помощи - заявление больного с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, справки, подтверждающей болезнь, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области;
для оплаты расходов за проезд в казенное государственное коммунальное предприятие "Павлодарский областной онкологический диспансер" и обратно к месту постоянного проживания - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, копии удостоверения личности и выписки с консультативного приема врача-онколога, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, использованные проездные билеты на автомобильный или железнодорожный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания.
При повторном обращении в течение года – заявление, копия выписки с консультативного приема врача-онколога, использованные проездные билеты на автомобильный или железнодорожный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания;

17) 24-тармақшада көрсетілген санат үшін – жоғары медициналық оқу орындарындағы соңғы курстағы студенттерге оқуларына төлеу үшін біржолғы әлеуметтік көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабы немесе Павлодар облысының ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы, оқу орнынан анықтама, Екібастұз қаласы әкімінің, жоғары оқу орны басшысының және студенттің қолы қойылған үш жақты келісім-шарт;
18) 25-тармақшада көрсетілген санаттар үшін (оқу ақыларын төлеу үшін әлеуметтік көмек алғандар тұлғалардан басқа, тек қана жоғары оқу орындарының медициналық және педагогикалық мамандықтарының түлектері) – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының, ЖОО аяқтағаны туралы дипломның, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың, ЖОО түлегін Екібастұз өңіріне жіберу туралы бұйрықтың көшірмелері, Екібастұз қаласының әкімімен, жұмыс берушімен және жас маманымен қол қойылған үш жақты келісімшарт;
19) 26-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – міндетті медициналық тексеруден өтуге байланысты ауылдық жерде тұратындар амбулаториялық емделуде барларға жолақыға шығындарды өтеу үшін материалдық көмекті; біржолғы материалдық көмекті; амбулаториялық емделуде бар ауыратындарға тамақтануға ай сайынғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі, тегі, аты, әкесінің аты, мекен-жайы көрсетілген "Екібастұз қалалық түберкулез ауруханасы" мемлекеттік мекемесімен (А.Қ.Құсайынова) (келісім бойынша) ұсынылған тізімді;
20) 27-тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген науқастың өтініші, әлеуметтік жеке кодының нөмірі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, ауруды растайтын анықтаманың, жеке куәлігінің көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабінің көшірмесі, Павлодар облысының ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы;
"Павлодар облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнына және тұрақты тұру орнына қайта қайтуға жол жүру шығындарын төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген науқастың өтініші, әлеуметтік жеке кодының нөмірі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, жеке куәлігінің көшірмелері және онколог-дәрігердің кеңес беру қабылдауының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабінің көшірмесі немесе Павлодар облысының ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы, тиісті орынға және тұрақты орнына қайта қайтуға автомобиль немесе теміржол көлігінде қолданылған жол жүру билеттер;
жыл ішінде қайта өтінген кезде - онколог-дәрігердің кеңес беру қабылдауының көшірмесі, тиісті орынға және тұрақты орнына қайта қайтуға автомобиль немесе теміржол көлігінде қолданылған жол жүру билеттері;

21) для категории, указанной в подпункте 28 - для выплаты единовременной материальной помощи - список с указанием фамилии, имени, отчества, адреса, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, предоставляемый Экибастузским филиалом областного центра по профилактике и борьбе со СПИД (по согласованию);
22) для категории, указанной в подпункте 29 - для выплаты единовременной материальной помощи – заявление одного из родителей (опекуна) о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, копия документа, подтверждающего наличие инвалидности у ребенка, копии удостоверения личности, свидетельства о рождении ребенка, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области;
для выплаты материальной помощи на прохождение курса реабилитации в реабилитационном центре "Алем" (только состоящие на социальном обслуживании на дому в отделениях по уходу за детьми с ограниченными возможностями, страдающие нарушением опорно–двигательного аппарата и имеющие противопоказания для прохождения курса реабилитации в реабилитационных центрах области) – список с указанием фамилии, имени, отчества ребенка и родителя (опекуна), номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня,
номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемый отделением по уходу за детьми с ограниченными возможностями Отдела;
23) для категории, указанной в подпункте 30 – для выплаты, единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, номера социального индивидуального кода, регистрационного номера налогоплательщика, копии удостоверения личности, справки об инвалидности, свидетельств о рождении детей, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Экибастуза Павлодарской области от 02.03.2010 N 172/3; 26.04.2010 N 360/4; 30.07.2010 N 645/8.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" назначать социальную выплату и оказывать услуги категориям граждан, указанным в пункте 2 настоящего постановления, по видам:

21) 28-тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі, тегі, аты, әкесінің аты, мекен-жайы, әлеуметтік жеке кодының нөмірі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетілген ЖҚТБ-мен күрес және сауықтыру бойынша облыстық орталығының Екібастұз филиалымен ұсынылған тізімді;
22) 29-тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін – ата-аналарының (қамқоршысының) біреуінен "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген материалдық көмек тағайындау туралы өтінішті, әлеуметтік жеке кодының нөмірі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, баланың мүгедектігін анықтайтын құжат, жеке куәлігінің көшірмесін, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесін, азаматтарды тіркеу кітабінің немесе Павлодар облысының ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы;
"Әлем" оңалту орталығында (мүмкіншіліктері шектеулі балаларды күту бойынша бөлімшесінде үйге барып әлеуметтік қызмет көрсетуде тұрған, тірек-қозғалу аппаратынның бұзылуынан зардап шеккен және облыстық оңалту орталықтарында оңалту курсын өту үшін қарсы көрсетілімдері бар ғана) оңалту курсынан өтуге материалдық көмекті төлеу үшін – баланың және ата-ананың (қамқоршының) тегін, атын, әкесінің атын, "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген, Бөлімнің мүмкіншіліктері шектеулі балаларды күту бойынша бөлімшесі ұсынылған тізімді;
23) 30-тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазақпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, балалардың туу туралы куәлігінің көшірмелері мүгедектігі туралы анықтаманың, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, азаматтарды тіркеу кітабінің көшірмелері немесе Павлодар облысының ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.03.02 N 172/3; 2010.04.26 N 360/4; 2010.07.30 N 645/8 қаулыларымен.
4. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының 2-тармағында көрсетілген санаттардағы азаматтарға әлеуметтік төлеу  тағайындалсын, мына түрлер бойынша:

1) для категории указанной в подпункте 1 – ко Дню Победы в Великой Отечественной войне единовременная материальная помощь в размере 10000 тенге, подарочные продуктовые наборы на сумму 5000 тенге (в случае смерти инвалида или участника Великой Отечественной войны в период с 1 апреля по 9 мая подарочный набор вручается семье), единовременная материальная помощь на зубопротезирование в размере 15000 тенге, единовременная материальная помощь на ремонт жилья в размере 40000 тенге, ежемесячная выплата по 1 МРП на приобретение лекарств, единовременная материальная помощь на приобретение единой форменной одежды в размере фактической стоимости;
2) для категорий, указанных в подпунктах 2-10 – единовременная материальная помощь ко Дню Победы в Великой Отечественной войне в размере 5000 тенге;
для категории, указанной в подпункте 6 – подарочные продуктовые наборы на сумму 5000 тенге (в случае смерти в период с 1 апреля по 9 мая подарочный набор вручается семье);
для категории 2 – единовременная материальная помощь в размере 10000 тенге;
для категории 3 - единовременная материальная помощь в размере 25000 тенге;
3) для категорий, указанных в подпунктах 9, 10 – ежеквартальная материальная помощь на оздоровление в размере 2 МРП;
единовременная материальная помощь ко Дню защитника Отечества в размере 10000 тенге;
единовременная материальная помощь ко Дню вывода войск участникам Афганской войны в размере 5 МРП;
4) для категорий, указанных в подпунктах 1, 9, 10 – оплата расходов за проезд 1 раз в год в госпитали городов Астаны и Алматы, один раз в квартал в областной диагностический центр и обратно к месту постоянного проживания, по обращению;
5) для категорий, указанных в подпункте 6, 7, 9, 10 – ежемесячная материальная помощь в размере 1,25 МРП;
6) для категории, указанной в подпункте 11 – ежемесячные выплаты в размере 1 МРП с 1 января независимо от срока обращения;
7) для категории, указанной в подпункте 12 – единовременная материальная помощь в размере, не превышающем 15-кратный МРП, по решению Комиссии;
8) для категории, указанной в подпункте 13 – единовременная материальная помощь ко Дню пожилого человека и инвалида в размере 2000 тенге; ежеквартальная материальная помощь в размере 2 МРП;
9) для категорий, указанных в подпункте 14, 15, 16, 18, 19 – ежеквартальная материальная помощь в размере 2 МРП;
10) для категории, указанной в подпункте 17, 20, 22 – единовременная материальная помощь в размере 5000 тенге;
11) для категории, указанной в подпункте 21 – единовременная материальная помощь на погребение в размере 15-кратного МРП;

1) 1-тармақшада көрсетілген санат үшін – Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 5000 теңге сомаға мерекелік азық-түлік жиынтығы (Ұлы Отан соғысының қатысушысы немесе мүгедегі жыл сайын 1 сәуірден 9 мамыр кезеңінде қайтыс болған болса, мерекелік сыйлық-жиынтық отбасына тапсырылады), 15000 теңге мөлшерінде тіс протездеуге біржолғы материалдық көмек, 4000 теңге мөлшерінде тұрғын үйді жөндеуге біржолғы материалдық көмек, дәрі-дәрмек сатып алуға 1 айлық есептік көрсеткіш (АЕК) мөлшеріндегі ай сайынғы төлем, нақты құны бойынша бірыңғай киім формасын сатып алуға біржолғы материалдық көмек;
2) 2-10-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне 5000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
6-тармақшада көрсетілген санат үшін – 5000 теңге сомаға мерекелік азық-түлік жиынтығы (1 сәуірден 9 мамыр кезеңінде қайтыс болған болса, мерекелік сыйлық-жиынтық отбасына тапсырылады);
2 санат үшін - 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
3 санат үшін – 25000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
3) 9, 10-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – сауықтыруға арналған 2 АЕК мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
Отан қорғаушылар Күніне 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
Ауған соғысына қатысқандарға әскерлерді шығарған Күніне 5 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
4) 1, 9, 10-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – өтініш бойынша бір жылда бір рет Алматы және Астана қалаларындағы госпитальдарға, тоқсанына бір рет облыстық диагностикалық орталыққа бару және тұратын жеріне кері қайту үшін жолақы шығындарын төлеу;
5) 6, 7, 9, 10-тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – 1,25 АЕК мөлшерінде ай сайынғы төлемдер;
6) 11–тармақшасында көрсетілген санаттар үшін - өтініш беру мерзіміне қарамастан 1 қаңтардан 1 АЕК мөлшерінде ай сайынғы төлемдер;
7) 12-тармақшада көрсетілген санат үшін – Комиссияның шешімі бойынша 15 мәрте АЕК аспайтын мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
8) 13-тармақшада көрсетілген санат үшін – Қарттар күні мен мүгедектер Күніне 2000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 2 АЕК мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
9) 14, 15, 16, 18, 19-тармақшаларында көрсетілген санаттар үшін – 2 АЕК мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
10) 17, 20, 22-тармақшаларында 5000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
11) 21-тармақшада көрсетілген санат үшін – 15 мәрте АЕК мөлшерінде жерлеуге біржолғы материалдық көмек;

12) для категории, указанной в подпункте 23 – оплата за обучение в высших учебных заведениях и колледжах города Экибастуза в размере фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении, по решению Комиссии, для студентов высших учебных заведений, обучающихся по гранту акима области - ежемесячная социальная выплата на проживание, питание и проезд к месту проживания в размере 7000 тенге на период учебы;
студентам высших учебных заведений, учащимся колледжей и профессиональных школ города Экибастуза из малообеспеченных семей, детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, а также студентам, получающим социальную помощь для оплаты обучения в колледжах города Экибастуза - ежемесячная социальная помощь в размере 50% от стоимости полного проездного билета для проезда на внутригородском пассажирском транспорте (кроме такси) по городу Экибастузу;
студентам из малообеспеченных семей, детям-сиротам, оставшимся без попечения родителей, проживающим в поселке Солнечный города Экибастуза и обучающимся по очной форме в высших и средних специальных учебных заведениях города Экибастуза – ежемесячная социальная помощь для льготного проезда в размере 100% от стоимости полного проездного билета на пригородном автобусном транспорте (кроме такси) до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания;
13) для категории, указанной в подпункте 24 – студентам последних курсов высших медицинских учебных заведений для оплаты обучения в размере фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении, по решению Комиссии;
14) для категории, указанной в подпункте 25 - единовременная материальная помощь выпускникам медицинских высших учебных заведений в размере 500000 тенге и выпускникам педагогических высших учебных заведений в размере 100000 тенге;
15) для категории, указанной в подпункте 26 – единовременная материальная помощь в размере 5000 тенге; оплата за проезд проживающим в сельской зоне и находящимся на амбулаторном лечении, в связи с обязательным прохождением медицинского обследования в государственном учреждении "Экибастузская туберкулезная больница" в размере фактической стоимости проезда; ежемесячная материальная помощь на питание больным, находящимся на амбулаторном лечении в размере 9000 тенге;
16) для категории, указанной в подпункте 27 – единовременная материальная помощь в размере 10000 тенге; оплата расходов за проезд в казенное государственное коммунальное предприятие "Павлодарский областной онкологический диспансер" и обратно к месту постоянного проживания в размере фактической стоимости проезда;

12) 23-тармақшада көрсетілген санат үшін – Комиссия шешімі бойынша жоғары оқу орындарында және Екібастұз қаласының колледждерде оқығаны үшін тиісті оқу орындарындағы оқудың нақты құнының мөлшерінде төлем;
облыс әкімінің гранты бойынша жоғары оқу орындарындағы студенттер үшін – оқу кезеңінде тұруына, тамағына және тұрғылықты жеріне жолақысына 7000 теңге мөлшерінде ай сайынғы әлеуметтік төлем;
жетім-балалар, аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған Екібастұз қаласының жоғарғы оқу орындарының, колледждерінің және кәсіби мектептерінің оқушыларына, сондай-ақ Екібастұз қаласының колледждерінде оқу ақысын төлеу үшін  әлеуметтік көмек алатын студенттерге – Екібастұз қаласы бойынша ішкі қалалық жолаушылар көлігінде (таксиден басқа) толық жол жүру құнының 50 % мөлшерінде ай сайынғы әлеуметтік көмек;
Екібастұз қаласының Солнечный кентінде тұратын, табысы аз отбасылардың студенттеріне, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жетім балаларға және Екібастұз қаласының жоғарғы және орта арнаулы оқу орындарының күндізгі бөлімінде оқитындарына - қала жанындағы автобус көлігінде (таксиден басқа) белгіленген орынға дейін және тұрғылықты жеріне қайта қайтуға жол жүру билетінің толық құнынан 100% мөлшерінде жеңілдікпен жол жүру үшін ай сайынғы әлеуметтік көмек;
13) 24-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – Комиссия шешімі бойынша жоғары медициналық оқу орындарындағы соңғы курстағы студенттерге оқуларына төлеу үшін тиісті оқу орындарындағы оқудың нақты құнының мөлшерінде төлем;
14) 25-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – медициналық жоғары оқу орындарының түлектеріне 500000 теңге мөлшерінде, педагогикалық жоғары оқу орындарының түлектеріне 100000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
15) 26-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 5000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек; "Екібастұз қалалық түберкулез ауруханасы" мемлекеттік мекемесінде міндетті медициналық тексеруден өтуге байланысты ауылдық жерде тұратындар амбулаториялық емделуде барларға жолақысына жолақының нақты құнының мөлшерінде төлем; амбулаториялық емделуде бар ауыратындарға тамақтануға 9000 теңге мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
16) 27-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек; жол жүрудің нақты мөлшерінде "Павлодар облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнына және тұрғылықты орнына қайта қайтуға жол жүру шығындарын өтеу;

17) для категории, указанной в подпункте 28 – единовременная материальная помощь в размере 10000 тенге.;
18) для категории, указанной в подпункте 29 – единовременная материальная помощь ко Дню инвалида в размере 5000 тенге; материальная помощь на прохождение курса реабилитации в реабилитационном центре "Алем" в размере, не превышающим 14750 тенге;
19) для категории, указанной в подпункте 30 – единовременная материальная помощь в размере 8000 тенге;
20) для категорий, указанных в подпунктах 31, 32, 33 – оказание услуг в виде предоставления транспортных перевозок; ремонта кресла-колясок, тифлотехнических средств; услуг по доставке тифлотехнических и сурдотехнических средств, кресел-колясок.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Экибастуза Павлодарской области от 02.03.2010 N 172/3; 26.04.2010 N 360/4; 30.07.2010 N 645/8.
5. Состав семьи учитывается на тот период, за который определяется совокупный доход.
6. Заявитель извещает Отдел обо всех изменениях, влияющих на право получения тех или иных социальных выплат, не позднее 15 дней со дня событий, повлекших данное изменение.
7. Исключен постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 02.03.2010 N 172/3.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
9. Финансирование социальных выплат осуществляется в рамках городского бюджета на 2010 год.
10. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Тулеубаева С.С.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев
"СОГЛАСОВАНО":
Начальник управления здравоохранения
Павлодарской области
20 января 2010 года                        А. Кузеков
"СОГЛАСОВАНО":
Начальник отдела внутренних дел
города Экибастуза
20 января 2010 года                        О. Обухов
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 22 января 2010 года N 51/1
Состав комиссии по назначению социальной помощи
отдельным категориям граждан города Экибастуза
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Экибастуза Павлодарской области от 26.04.2010 N 360/4; 26.10.2010 N 876/10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Оспанкулов Габидулла Абдуллаулы
- заместитель акима города Экибастуза, председатель комиссии
Базарбаева Алия Кокишевна
- исполняющая обязанности начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", заместитель председателя комиссии
Ахмедиева Махабат Садыбековна
- главный специалист государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", секретарь комиссии
Члены комиссии
Белых Александр Егорович
- председатель Экибастузского городского Совета ветеранов (по согласованию)
Аубакирова Минора Манаповна
- начальник отдела координации лечебно-профилактической работы города Экибастуза управления здравоохранения Павлодарской области
Шахметов Балгабай Кудайбергенович
- начальник государственного учреждения "Отдел финансов акимата города Экибастуза"
Куспеков Болат Кайыржанович
- начальник государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Экибастуза"
Хамитова Жанылсын Ералыновна
- начальник государственного учреждения "Отдел внутренней политики акимата города Экибастуза".

17) 28-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
18) 29-тармақшада көрсетілген санат үшін – Мүгедектер Күніне 5000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек; 14750 теңге мөлшерінен аспайтын "Әлем" оңалту орталығында оңалту курсынан өтуге материалдық көмек;
19) 30-тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 8000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
20) 31, 32, 33-тармақшаларында көрсетілген санаттар үшін – көліктік тасымалдауды ұсыну түрінде қызмет көрсету; кресло-арбаларды, тифлотехникалық құралдарды жөндеу; тифлотехникалық және сурдотехникалық құралдарды, кресло-арбаларды жеткізу бойынша қызмет көрсету.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.03.02 N 172/3; 2010.04.26 N 360/4; 2010.07.30 N 645/8 қаулыларымен.
5. Отбасының құрамы жиынтық кірісі анықталған кезеңге есептеледі.
6. Өтініш беруші осы немесе басқа әлеуметтік көмектің түрлерін алуға арналған құқығына әсер ететін барлық өзгерістер туралы, осы өзгеріске әкелетін жағдайлар жөнінде 15 күннен аспай бөлімді хабардар етеді.
7. Алынып тасталды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.03.02 N 172/3 қаулысымен.
8. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарда таратылады.
9. Әлеуметтік көмекті қаржыландыру 2010 жылға арналған қалалық бюджет аясында жүзеге асырылады.
10. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары С. С. Төлеубаевқа жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев
"КЕЛІСІЛДІ":
Павлодар облысының
денсаулық сақтау
басқармасының бастығы
2010 жылғы 20 қаңтар                       А. Күзеков
"КЕЛІСІЛДІ":
Екібастұз қаласы
ішкі істер бөлімінің бастығы
2010 жылғы 20 қаңтар                       О. Обухов
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 22 қаңтардағы
N 51/1 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына
әлеуметтік көмек тағайындау бойынша комиссияның
ҚҰРАМЫ
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.04.26 N 360/4; 2010.10.26 N 876/10 (жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
Ғабидолла Абдоллаұлы Оспанқұлов
- Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы
Әлия Қоқышқызы Базарбаева
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының міндетін атқарушы, комиссия төрағасының орынбасары
Ахмедиева Махабат Садыбекқызы
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бас маманы, комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
Александр Егорович Белых
- Екібастұз қалалық Ардагерлер Кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Минора Манапқызы Әубәкірова
- Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының Екібастұз қалалық емдеу-алдын алу жұмысын үйлестіру бөлімінің бастығы
Балғабай Құдайбергенұлы Шахметов
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
Болат Қайыржанұлы Құспеков
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
Жаңылсын Ералықызы Хамитова
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы