О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района на 2010 год
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 17 марта 2010 года N 70/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 16 апреля 2010 года N 12-8-85. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Качирского района Павлодарской области от 06 ноября 2013 года N 30/1-17/882)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Качирского района Павлодарской области от 06.11.2013 N 30/1-17/882).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "Орместном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года N 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", решением Качирского районного маслихата (XIX очередная сессия, IV созыва) от 25 декабря 2009 года N 1/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить категории граждан, имеющих право на социальную выплату:
1) участники и инвалиды Великой Отечественной войны;
2) вдовы погибших участников ВОВ, не вступивших в повторный брак;
3) лица, принимавшие участие в ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС в 1988 - 1989 годах;
4) лица, принимавшие участие в боевых действиях в Афганистане;
5) лица, имеющие звание "Почетный гражданин";
6) молодые специалисты-врачи, прибывшие в район по направлению на работу;
7) молодые специалисты-выпускники ВУЗов, колледжей, прибывшие на работу в район по направлению отраслевых министерств, департаментов, ВУЗов;
8)пстуденты, обучающиеся на последних курсах в высших медицинских учебных заведениях;
9) студенты из малообеспеченных семей и студенты–сироты, обладатели гранта акима области на оплату обучения в высших учебных заведениях и стипендию;
10) одинокие инвалиды I группы;
11) одинокие и одиноко проживающие (одному из супругов или совместно проживающих) нетрудоспособные граждане и пенсионеры с минимальным размером пенсии;
12) лица, страдающие онкологическими заболеваниями и заболеванием вирус иммунодефицита человека;
13) лица, страдающие туберкулезным заболеванием;

2010 жылға арналған ауданның мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 17 наурыздағы N 70/2 қаулысы. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 сәуірде N 12-8-85 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Качир аудандық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 06 қарашадағы N 30/1-17/882 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Качир аудандық әкімі аппарат басшысының 06.11.2013 N  30/1-17/882 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 14)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" N 2247 Заңына сәйкес, Качир аудандық мәслихатының (IV сайланған XIX кезекті сессия) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/19 шешіміне, аудан мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек көрсету мақсатында аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Әлеуметтік төлемге құқығы бар азаматтардың мынадай санаттары бекітілсін:
1) Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектер;
2) Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің қайта некеге тұрмаған жесірлері;
3) 1988 - 1989 жылдары Чернобыль АЭС-нда апат зардаптарын жоюға қатысқан тұлғалар;
4) Ауғанстандағы жауынгерлік әрекеттерге қатысқан тұлғалар;
5) "Құрметтi азамат" атағы бар тұлғалар;
6) ауданға жолдамамен жұмысқа келген жас мамандар-дәрігерлер;
7) салалы министрлiктердiң, департаменттердiң, жоғары оқу орындарының жолдамасымен ауданға жұмысқа келген жоғары оқу орны және колледждер түлектері - жас мамандар;
8) жоғары медициналық оқу орындарының ақырғы курсында оқитын студенттер;
9) жоғары оқу орындарындағы оқуына төлеуге және стипендияға облыс әкімі грантына ие аз қамтамасыз етілген отбасылардан студенттер және жетім–студенттер;
10) I топтағы жалғыз басты мүгедектер;
11) жалғызілікті және жалғыз тұратын (ерлі-зайыптылардың біріне немесе бірге тұратын) еңбекке жарамсыз азаматтар және зейнетақының ең төменгі мөлшерін алатын зейнеткерлер;
12) онкологиялық ауруларға және адамның қорғаныш тапшылығының қоздырғышы ауруына шалдыққан тұлғалар;
13) туберкулез ауыруына шалдыққан тұлғалар;

14) лица, страдающие заболеваниями гемофилия, лейкемия;
15) дети с ограниченными возможностями ко Дню защиты детей;
16) дети-сироты ко Дню защиты детей;
17) дети-инвалиды до 18 лет, страдающие ДЦП;
18) малообеспеченные семьи на развитие личного подсобного хозяйства;
19) лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
20) лица, осуществляющие погребение безработных, состоящих на момент смерти на учете в ГУ "Отдел занятости и социальных программ Качирского района" (далее – Отдел);
21) беременные женщины, своевременно вставшие на учет по беременности, прошедшие УЗИ скрининг и выполняющие все предписания врача;
22) ребенок-инвалид с диагнозом гемофилия;
23) дети-инвалиды на проезд в медицинские учреждения республики и проживание;
24) безработные граждане, зарегистрированные в отделе занятости;
25) малообеспеченные, многодетные семьи для возмещения расходов по родительской оплате за детей в мини-центре и детском саду;
26) малообеспеченные семьи, имеющие детей на искусственном вскармливании в возрасте до 1 года на детское питание;
27) лица, попавшие в экстремальные ситуации (пожар, длительная, более месяца, болезнь и другие), со среднедушевым доходом ниже прожиточного минимума, не получавшие социальную выплату в предыдущем году;
28) лица из маргинальной группы для документирования;
29) жены умерших инвалидов Великой Отечественной войны.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 29.12.2010 N 365/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Для получения социальной помощи необходимо предоставлять в Отдел следующие документы по каждой категории, указанной в пункте 1 настоящего постановления:
1) для категории, указанной в подпункте 1 – для выплаты единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне (по состоянию на 1 апреля 2010 года), для ежемесячной выплаты на приобретение лекарств и возмещения жилищно-коммунальных услуг, для единовременной материальной помощи на установку электроотопления, для ежемесячной выплаты материальной помощи на оплату расходов по электроотоплению на период отопительного сезона, для выплаты единовременной материальной помощи на подписку газет - список с указанием фамилии, имени, отчества, предоставляемого Качирским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта";

14) гемофилия, лейкемия ауыруларына шалдыққан тұлғалар;
15) балаларды қорғау күніне орай мүмкіндіктері шектеулі балалар;
16) балаларды қорғау күніне орай жетім балалар;
17) балалардың орталық жүйкесі сал (ДЦП) ауыруына шалдыққан 18-жасқа дейінгі мүгедек-балалар;
18) жеке қосалқы шаруашылығын дамытуға аз қамтамасыз етілген отбасылар;
19) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар;
20) "Качир ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде (бұдан әрі – Бөлім) қайтыс болған уақытта есепте тұрған жұмыссыздарды жерлеуді жүзеге асырушы тұлғалар;
21) жүктілігі бойынша есепке уақытында тұрған, УДЗ скринингінен өткен және дәрігердің барлық нұсқауларын орындайтын жүкті әйелдер;
22) гемофилия диагнозы бар мүгедек-бала;
23) республиканың медициналық мекемелеріне барып-қайтуына және тұруына мүгедек-балалар;
24) жұмыспен қамту бөлімінде тіркелген жұмыссыз азаматтар;
25) мини-орталықта және балабақшадағы балаларға ата-аналардың төлемі бойынша шығынын қайтару үшін аз қамтамасыз етілген, көп балалы отбасылар;
26) қолдан тамақтандырылатын 1 жасқа дейінгі балалары бар бала тамағына аз қамтамасыз етілген отбасылар;
27) төтенше жағдайға тап болған (өрт, айдан аса ұзақ ауру және басқа), күнкөріс шегінен ең төмен орташа табыспен, өткен жылы әлеуметтік төлем алмаған тұлғалар;
28) құжаттандыру үшін маргиналды топтағы тұлғалар;
29) қайтыс болған Ұлы Отан соғысы мүгедектерінің әйелдері.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2010.12.29 N 365/8 (жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді) қаулысымен.
2. Әлеуметтік көмек алу үшін Бөлімге осы қаулының 1-тармағында көрсетілген әрбір санат бойынша мына құжаттарды ұсыну қажет:
1) 1-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай (2010 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша) бір жолғы материалдық көмек төлеу үшін, дәрі-дәрмек алуға және тұрғын үй-коммуналдық қызметті қайтаруға ай сайынға төлем үшін, электр жылуды орнатуға біржолғы материалдық көмек үшін, жылу беру маусымы кезеңіне электр жылу жөніндегі шығындарды төлеуге материалдық көмекті ай сайын төлеу үшін, газет жаздыруға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық" Павлодар облыстық филиалының Республикалық қазынашылық кәсіпорны Качир ауданы бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынатын тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тізімі, "Казпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі есеп шотының нөмірі;

2) для категорий, указанных в подпунктах 2, 3, 4 – для выплаты единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне (по состоянию на 1 апреля 2010 года), для ежемесячной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг - список с указанием фамилии, имени, отчества, предоставляемого Качирским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта";
3) для категорий, указанных в подпунктах 3, 4 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи на оздоровление, а также единовременной материальной помощи ко Дню вывода войск из Афганистана и Дню ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС - список с указанием фамилии, имени, отчества, предоставляемого Качирским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта";
4) для категории, указанной в подпункте 5 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копия РНН, удостоверения личности, копия книги регистрации граждан, документ, подтверждающий звание "Почетный гражданин" (либо заверенные списки районного маслихата);
5) для категорий, указанных в подпунктах 6, 7 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии РНН, СИК, удостоверения личности, диплома, направление с отраслевых министерств, департаментов, ВУЗов, выписка из приказа организации о принятии на работу специалиста, индивидуальный договор;
6) для категории, указанной в подпункте 8 – заявление студента с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии РНН, удостоверения личности, СИК, трехсторонний договор на оказание образовательных услуг, подписанный акимом Качирского района, руководителем высшего учебного заведения  и студентом;
7) для категории, указанной в подпункте 9 – заявление студента с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии книги регистрации граждан, РНН, удостоверения личности, СИК, трехсторонний договор на оказание образовательных услуг, подписанный акимом Качирского района, руководителем высшего учебного заведения и студентом. Акты обследования социально-бытовых условий проживания и сведения о совокупном доходе предоставляются один раз при назначении социальной помощи для оплаты обучения;

2) 2, 3, 4-тармақшаларында көрсетiлген санаттағылар үшiн Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай (2010 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша) бір жолғы материалдық көмек төлеу үшін, тұрғын үй-коммуналдық қызметті қайтаруға ай сайынға төлем үшін – "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық" Павлодар облыстық филиалының Республикалық қазынашылық кәсіпорны Качир ауданы бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынатын тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тізімі, "Казпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі есеп шотының нөмірі;
3) 3, 4-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн денсаулығын сауықтыруға тоқсан сайынғы материалдық көмек, сондай-ақ Ауғаныстандағы әскери әскерлерді шығару Күніне және Чернобыль АЭС-ндағы апат зардабын жою күніне орай бір жолғы материалдық көмек төлеу үшін – "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық" Павлодар облыстық филиалының Республикалық қазынашылық кәсіпорны Качиры ауданы бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынатын тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тізімі, "Казпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі есеп шотының нөмірі;
4) 5-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты көрсетiлген (жинақ кітапша көшірмесі) осы әлеуметтiк төлемге құқылы адамның өтiнiшi, СТТН, жеке басы куәлiгiнiң көшiрмесi, азаматтарды тіркеу кітабының көшiрмесi, "Құрметті азамат" атағын растайтын құжат (немесе аудандық мәслихаттың куәландырған тізімдері);
5) 6, 7-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы адамның өтiнiшi, СТТН, ЖӘК, жеке басы куәлiгi, диплом көшiрмелері салалы министрліктер, департаменттер, жоғары оқу орындарының жолдамалары, маманды ұйымға жұмысқа алғандығы туралы бұйрықтан көшірме, жеке шарты;
6) 8-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетiлген студенттің өтiнiшi, СТТН, ЖӘК, жеке басы куәлiгiнiң көшiрмесi, білім беру қызметін көрсету үшін Качир ауданының әкімі, жоғары оқу орнының басшысы және студентпен қол қойылған үш жақты келісім шарт;
7) 9-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетiлген студенттің өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, жеке куәлiгi, ЖӘК көшірмесі, білім беру қызметін көрсету үшін Качир ауданының әкімі, жоғары оқу орнының басшысы және студентпен қол қойылған үш жақты келісім шарт. Әлеуметтік-тұрмыс жағдайын тексеру актілері және оқуын төлеу үшін жиынтық табыс туралы мәлімет әлеуметтік көмекті тағайындау кезінде бір рет ұсынылады;

8) для категории, указанной в подпунктах 10, 29 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, документа, подтверждающего статус получателя;
9) для категории, указанной в подпункте 11 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии книги регистрации граждан, РНН, удостоверения личности, акт обследования материально-бытовых условий проживания, копия пенсионного удостоверения (для пенсионеров, получающих минимальную пенсию);
10) для категорий, указанных в подпунктах 12, 13, 14 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, справка из медицинского учреждения;
11) для категории, указанной в подпункте 15 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, согласно сверенного списка Качирского психолого-педагогического коррекционного кабинета;
12) для категории, указанной в подпункте 16 – заявление опекуна или лица, представляющего интересы ребенка, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, согласно сверенного списка Качирского районного отдела образования;
13) для категории, указанной в подпункте 17 – заявление одного из родителей ребенка-инвалида с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, копия документа, подтверждающего наличие инвалидности у ребенка, свидетельство о рождении ребенка;
14) для категории, указанной в подпункте 18 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, ходатайство акима сельского округа, акт обследования жилищно-бытовых условий, расписка о купле-продаже подсобного хозяйства;
15) для категории, указанной в подпункте 19 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, справка об освобождении из мест лишения свободы;
16) для категории, указанной в подпункте 20 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии удостоверения личности, РНН, справка, подтверждающая статус безработного, справка о погребении, свидетельство о смерти и копия книги регистрации граждан;

8) 10, 29-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы адамның өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлiгi, алушы мәртебесін растайтын құжаттың көшірмелері;
9) 11-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы адамның өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, жеке куәлiгiнiң көшірмесі, материалдық-тұрмыс жағдайын тексеру актісі, зейнеткер куәлігінің көшірмесі (ең аз мөлшердегi зейнетақы алатын зейнеткерлер үшін);
10) 12, 13, 14-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы адамның өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, жеке куәлiгi, ЖӘК көшірмелері, медициналық мекемеден анықтама;
11) 15-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн Качир психологиялық-педагогикалық түзету кабинетімен салыстырылған тізімге сәйкес дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетiлген студенттің өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, жеке куәлiгi, ЖӘК көшірмесі;
12) 16-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн Качир аудандық білім бөлімінің салыстырған тізіміне сәйкес дербес есеп шоты көрсетiлген қамқоршының немесе бала мүддесін қорғайтын тұлғаның өтініші, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлiгiнің көшірмелері;
13) 17-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн мүгедек баланың ата-анасы біреуінің дербес есеп шоты көрсетiлген өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабының, СТТН, ЖӘК, жеке басы куәлігінің, бала мүгедектігін растайтын құжаттың көшірмелері,туу туралы куәлігі;
14) 18-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетiлген өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының, СТТН, ЖӘК, жеке басы куәлігінің көшірмесі, ауылдық округ әкімінің қолдаухаты, тұрғын үй жағдайын тексеру актісі, қосалқы шаруашылығын алып-сату туралы қолхаты;
15) 19-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлігінің көшірмесі, бас бостандығынан айыру мекемесінен босатылғандығы туралы анықтама;
16) 20-тармақшада көрсетілген осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, СТТН, жеке куәлігінің көшірмесі, жұмыссыз мәртебесін растайтын анықтама, жерлеу туралы анықтама, қайтыс болғандығы туралы анықтама және азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;

17) для категории, указанной в подпункте 21 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, согласно списку из медицинского учреждения;
18) для категории, указанной в подпункте 22 – заявление одного из родителей ребенка-инвалида с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, документа, подтверждающего наличие инвалидности у ребенка, свидетельства о рождении ребенка;
19) для категории, указанной в подпункте 23 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, документа, подтверждающего наличие инвалидности у ребенка, свидетельства о рождении ребенка, использованные билеты или подтверждающий документ стоимости проезда, квитанции о проживании;
20) для категорий, указанных в подпунктах 1, 3, 4 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, удостоверения личности, документа, подтверждающего статус получателя, справка медицинского учреждения, подтверждающая расходы;
21) для категории, указанной в подпункте 24 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, документ, подтверждающий период обучения;
22) для категории, указанной в подпункте 25 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии РНН, СИК, удостоверения личности, книги регистрации граждан, свидетельства о рождении ребенка, акт обследования жилищно-бытовых условий, ходатайство от акима сельского округа и (или) директора школы, заведующего детским садом;
23) для категории, указанной в подпункте 26 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копия РНН, удостоверения личности, книги регистрации граждан, свидетельство о рождении ребенка, список центральной районной больницы;
24) для категории, указанной в подпункте 27 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, справка соответствующего органа (районного отдела внутренних дел, пожарной части, медицинского учреждения и других) о пожаре, болезни и других, справка о доходах всех членов семьи;
25) для категории, указанной в подпункте 28 – ходатайство акима сельского округа, с приложением списка лиц, нуждающихся в документировании.

17) 21-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн медициналық мекеме анықтамасына сәйкес дербес есеп шоты көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы адамның өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, жеке куәлiгi, ЖӘК көшірмесі;
18) 22-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты көрсетiлген мүгедек-баланың ата-анасы біреуінің өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлiгi, бала мүгедектігін растайтын құжаттың, бала туу туралы куәлігінің көшірмесі;
19) 23-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқығы бар тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлігі, бала мүгедектігін растайтын құжаттың, бала туу туралы куәлігінің көшірмесі, қолданылған  билеттер немесе жол ақысын растайтын құжат, тұрғандығы туралы түбіртек;
20) 1, 3, 4-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы адамның өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, жеке куәлiгi көшірмесі, алушы мәртебесін растайтын құжат көшірмесі, шығынды растайтын медициналық мекеменің анықтамасы;
21) 24-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлігінің көшірмесі, оқу мерзімін растайтын құжат;
22) 25-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, СТТН, ЖӘК, жеке куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабы, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі, тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, ауылдық округ әкімі және (немесе) мектеп директоры, балабақша меңгерушісінің қолдаухаты;
23) 26-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, СТТН, жеке куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабы, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі, орталық аудандық аурухана тізімі;
24) 27-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлігінің көшірмесі, тиісті органның (аудандық ішкі істер бөлімі, өрт сөндіру бөлімшесі, медициналық мекеме және басқа) өрт, ауруы және басқа туралы анықтамасы, барлық отбасы мүшелерінің табыстары туралы анықтама;
25) 28-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн құжаттандыруды қажет етуші тұлғалардың тізімі қосымшамен қоса ауылдық округ әкімінің қолдаухаты.

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 29.12.2010 N 365/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Социальные выплаты назначаются категориям нуждающихся граждан, указанным в пункте 1 настоящего постановления по следующим видам и размерам:
1) для категории, указанной в подпунктах 1, 2, 3, 4, 15, 16 - единовременная материальная помощь в размере 10 000 тенге;
2) для категории, указанной в подпунктах 3, 4 – ежемесячная материальная помощь в размере 2000 тенге и ежеквартальная материальная помощь в размере 2 месячных расчетных показателей;
3) для категорий, указанных в подпунктах 1, 3, 4 – единовременная материальная помощь по фактической стоимости услуг зубопротезирования;
4) для категории, указанной в подпункте 1 – ежемесячная материальная помощь в размере 5200 тенге и ежемесячная материальная помощь в размере 2 месячных расчетных показателей;
5) для категории, указанной в подпунктах 1, 3, 4 – стоимость использованных билетов;
6) для категории, указанной в подпункте 1 – единовременная материальная помощь в размере 150000 тенге;
7) для категории, указанной в подпункте 1 – единовременная материальная помощь на текущий ремонт дома, согласно ходатайства акима сельского округа и представленной сметы ГУ "Отдел строительства Качирского района";
8) для категории, указанной в подпункте 2 – ежемесячная материальная помощь в размере 3000 тенге;
9) для категории, указанной в подпункте 17 – ежеквартальная материальная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей;
10) для категории, указанной в подпункте 13 – единовременная материальная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей в течение 6 месяцев;
11) для категории, указанной в подпункте 7 – единовременная материальная помощь в размере 100000 тенге;
12) для категории, указанной в подпункте 5 – единовременная материальная помощь в размере 21000 тенге на коммунальные расходы;
13) для категории, указанной в подпункте 11 – единовременная материальная помощь в размере 2 МРП ежеквартально;
14) для категории, указанной в подпункте 9 – социальная помощь студентам за 2009 – 2010 учебные годы производится с учетом фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении и ежемесячная материальная помощь на время учебного процесса в размере 7000 тенге;
15) для категории, указанной в подпункте 8 – социальная помощь студентам за 2009 – 2010 учебные годы производится с учетом фактической стоимости обучения в высшем медицинском учебном заведении;

Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2010.12.29 N 365/8 (жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді) қаулысымен.
3. Осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген мұқтаж азаматтардың санаттарына әлеуметтiк төлемдер мына түрлерi және мөлшері бойынша тағайындалады:
1) 1, 2, 3, 4, 15, 16-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшін 10 000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
2) 3, 4-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн 2000 теңге мөлшерiнде ай сайынғы материалдық көмек және 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерiнде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
3) 1, 3, 4-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн тіс салдыру қызметінің нақты бағасы бойынша бiр жолғы материалдық көмек;
4) 1-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 5200 теңге мөлшерiнде ай сайынғы материалдық көмек және 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерiнде ай сайынғы материалдық көмек;
5) 1, 3, 4 -тармақшаларында көрсетiлген санаттағылар үшiн қолданылған билет құны;
6) 1-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 150000 теңге мөлшерiнде бiр жолғы материалдық көмек;
7) 1-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн ауылдық округ әкімінің қолдаухаты мен "Качир ауданының құрылыс бөлімі" ММ-мен ұсынған сметасына сәйкес үй жөндеуге бiр жолғы материалдық көмек;
8) 2-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 3000 теңге мөлшерiнде ай сайынғы материалдық көмек;
9) 17-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 5 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
10) 13-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 6 ай бойы 5 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде бір жолғы материалдық көмек;
11) 7-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн оқу барысы мезгілінде 7000 теңге мөлшерiнде ай-сайынғы материалдық көмек;
12) 5-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн коммуналдық шығынға 21000 теңге мөлшерiнде бір жолғы материалдық көмек;
13) 11-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 2 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерінде бiр жолғы материалдық көмек;
14) 9-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 2009 - 2010 оқу жылдарына студенттерге сәйкесті оқу орнындағы оқудың нақты құны есебімен жүргізілетін әлеуметтік көмек және оқу барысында 7 000 теңге мөлшерінде ай-сайынғы материалдық көмек;
15) 8-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн жоғары медициналық оқу орнындағы студенттерге 2009 - 2010 оқу жылына оқудың нақты құны есебімен жүргізілетін әлеуметтік көмек;

16) для категории, указанной в подпункте 12 – единовременная материальная помощь в размере 6 месячных расчетных показателей;
17) для категорий, указанных в подпунктах 14, 17, 19, 20, 21, 22 – единовременная материальная помощь в размере 10 месячных расчетных показателей;
18) для категории, указанной в подпункте 22 – ежеквартальная материальная помощь в размере 8 МРП;
19) для категории, указанной в подпункте 6 - единовременная материальная помощь в размере 500000 тенге;
20) для категории, указанной в подпункте 10 – единовременная материальная помощь в размере 7 месячных расчетных показателей;
21) для категории, указанной в подпункте 18 - единовременная материальная помощь в размере 90000 тенге;
22) для категории, указанной в подпункте 23 - единовременная материальная помощь согласно использованных билетов и квитанций за проживание;
23) для категорий, указанных в подпунктах 24, 26 - единовременная материальная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей;
24) для категории, указанной в подпункте 25 - ежемесячная материальная помощь от 2400 до 3000 тенге;
25) для категорий, указанных в подпункте 27 - единовременная материальная помощь в размере от 20000 до 50000 тенге;
26) для категорий, указанных в подпункте 28 - единовременная материальная помощь до 1000 тенге;
27) для категории, указанной в подпункте 1) – единовременная материальная помощь согласно представленной смете;
28) для категории, указанной в подпункте 1), 29) – ежемесячная материальная помощь согласно представленных квитанций АО "Энергоцентр;
29) для категории, указанной в подпункте 1) – единовременная материальная помощь согласно фактической стоимости периодических изданий.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 29.12.2010 N 365/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
5. Финансирование социальных выплат осуществляется в рамках районного бюджета на 2010 год.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Марданову А.К.
Аким района                                Б. Бакауов

16) 12-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 6 АЕК мөлшерінде бiр жолғы материалдық көмек;
17) 14, 17, 19, 20, 21, 22-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн 10 АЕК мөлшерінде бiр жолғы материалдық көмек;
18) 22-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 8 АЕК мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
19) 6-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 500000 теңге мөлшерінде бiр жолғы материалдық көмек;
20) 10-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 7 АЕК мөлшерінде бiр жолғы материалдық көмек;
21) 18-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 90000 теңге мөлшерінде бiр жолғы материалдық көмек;
22) 23-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн қолданылған билеттерге және тұруына сәйкес бiр жолғы материалдық көмек;
23) 24, 26-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн 5 АЕК мөлшерінде бiр жолғы материалдық көмек;
24) 25-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 2400-ден 3000 теңгеге дейінгі ай-сайынғы материалдық көмек;
25) 27-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 20000 теңгеден 50000 теңгеге дейінгі мөлшерде бiр жолғы материалдық көмек;
26) 28-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 1000 теңгеге дейінгі мөлшерде бiр жолғы материалдық көмек;
27) 1)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – ұсынылған сметаға сәйкес біржолғы материалдық көмек;
28) 1), 29)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – "Энергоцентр" АҚ ұсынған түбіртекке сәйкес айсайынғы материалдық көмек;
29) 1)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – мерзімді баспасөздің нақты құнына сәйкес біржолғы материалдық көмек.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2010.12.29 N 365/8 (жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді) қаулысымен.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күн өткеннен кейін күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап туатын құқықтық қатынастарға өрістетіледі.
5. Әлеуметтік төлемді қаржыландыру 2010 жылға арналған аудандық бюджет шегінде жүзеге асырылады.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ. Мардановаға жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Бақауов