О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Жанажолского сельского округа района Шал акына
Решение акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 октября 2010 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 28 октября 2010 года N 13-14-112.
Сноска. В текст на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 06.12.2019 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая решения сходов граждан Жанажолского сельского округа, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить составным частям населенных пунктов Жанажолского сельского округа района Шал акына следующие наименования:
1) по селу Жанажол:
Первой улице – Есиль
Второй улице – Мектеп
Третьей улице – Республики Казахстан
Четвертой улице – Аккайын
Пятой улице - Байтерек;
2) по селу Жанаталап:
Первой улице – Беймбет
Второй улице – Бейбитшилик";
3) по селу Кенес:
Первой улице – имени Аблай хана
Второй улице – Мектеп
Третьей улице – Достык.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Сулейменов

Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 7 қазандағы N 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қазанда N 13-14-112 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі əкімінің 06.12.2019 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің бүкіл мəтіні бойынша "селолық", "селосы" деген сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі əкімінің 06.12.2019 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 35-бабы 2-тармағына, 37-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 14-бабы 4-тармақшасына сәйкес, Жаңажол ауылдық округі азаматтарының қоғамдық кеңесінің шешімін есепке ала отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
1) Жаңажол ауылы бойынша:
Бірінші көшеге – Есіл
Екінші көшеге – Мектеп
Үшінші көшеге – Қазақстан Республикасы
Төртінші көшеге – Аққайың
Бесінші көшеге – Бәйтерек;
2) Жаңаталап ауылы бойынша:
Бірінші көшеге – Бейімбет
Екінші көшеге – Бейбітшілік;
3) Кеңес ауылы бойынша:
Бірінші көшеге – Абылай хан атындағы
Екінші көшеге – Мектеп
Үшінші көшеге - Достық.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол селолық округі әкімінің 2011.11.21 № 1 Шешімімен (бірінші рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн аяқталғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Сүлейменов