О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 февраля 2011 года № 95 "О некоторых вопросах государственного регулирования системы бухгалтерского учета и финансовой отчетности в государственных учреждениях"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 2 августа 2011 года № 389. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 августа 2011 года № 7105. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 10 февраля 2016 года № 59
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 10.02.2016 № 59.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 февраля 2011 года № 95 "О некоторых вопросах государственного регулирования системы бухгалтерского учета и финансовой отчетности в государственных учреждениях" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6829, опубликованный в "Казахстанская правда" от 11 июня 2011 года № 185-186 (26606-26607)) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 2) исключить.
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и финансовой отчетности, аудиторской деятельности Министерства финансов Республики Казахстан (Тулеуов А.О.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2013 года.
И.о. Министра                              Б. Шолпанкулов

"Мемлекеттiк мекемелердегi бухгалтерлiк есеп пен қаржылық есептiлiк жүйесiн мемлекеттiк реттеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 95 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2011 жылғы 2 тамыздағы № 389 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 8 тамызда № 7105 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 59 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 10.02.2016 № 59 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттiк мекемелердегi бухгалтерлiк есеп пен қаржылық есептiлiк жүйесiн мемлекеттiк реттеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 95 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6829 болып тіркелген, 2011 жылғы 11 маусымдағы № 185-186 (26606-26607) «Казахстанская правда» газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақша алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бухгалтерлік есеп және қаржылық есептілік, аудиторлық қызмет әдіснамасы департаменті (А.О. Төлеуов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тiркелуiн және заңнамада белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                           Б. Шолпанқұлов