о внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 7 апреля 2011 года № С-45/6 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 17 июня 2011 года № С-47/15. Зарегистриовано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 11 июля 2011 года № 1-1-149. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 6 января 2015 года № С-33/3
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 06.01.2015 № С-33/3 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Кокшетау» от 7 апреля 2011 года № С-45/6 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-143, опубликовано от 5 мая 2011 года в газете
«Көкшетау» и 5 мая 2011 года в газете «Степной маяк») следующие  изменения:
в Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Кокшетау, утвержденных указанным решением:
пункт 2 изложить в новой редакции:
«2. За норму площади жилья, обеспечиваемую компенсационными мерами принимается 18 квадратных метров на человека. Для одиноко проживающих граждан за норму площади жилья, обеспечиваемую компенсационными мерами принимается 30 квадратных метров.
Установить норму расхода электрической энергии не более 150 (сто пятьдесят) киловатт на одного человека в месяц.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Жилищная помощь назначается уполномоченным органом по назначению и выплате, который в течение десяти  календарных дней со дня принятия документов от заявителя рассматривает и выносит решение о назначении жилищной помощи или об отказе в назначении.
Уполномоченный орган по назначению и выплате жилищной помощи после принятия решения письменно извещает заявителя о принятом решении.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 47 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                Ж.Балгабаев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
четвертого созыва                          К.Мустафина
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       М.Батырханов
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
города Кокшетау»                           К.Ахметов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
города Кокшетау»                           О.Идрисов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау»                           А.Омарова

Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі № С-45/6 "Көкшетау қаласы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 17 маусымдағы № С-47/15 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басармасында 2011 жылғы 11 шілдеде № 1-1-149 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 6 қаңтардағы № С-33/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 06.01.2015 С-33/3 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «Көкшетау қаласы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы» 2011 жылғы 7 сәуірдегі № С-45/6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-1-143 тіркелген, 2011 жылғы 5 мамырда «Көкшетау» газетінде және 2011 жылғы 5 мамырда «Степной маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Көкшетау қаласы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің 2 тармағы жаңа редакциямен баяндалсын:
«2. Жәрдемақы шараларымен қамтамасыз етілетін тұрғын үй көлемінің нормасы 1 адамға 18 шаршы метр, жалғыз тұратын азаматтар үшін жәрдемақы шараларымен қамтамасыз етілетін тұрғын үй көлемінің нормасы 30 шаршы метр мөлшерінде қабылданады.
Электрқуатын беру (тұтыну) нормасы 1 адамға айына 150 квт. сағат белгіленсін.»;
6 тармақ жаңа редакциямен баяндалсын
«6. Тұрғын үй көмегін өтініш берушіден құжаттарды қабылдап алғаннан кейін он күнтізбелік күн ішінде қарайтын және тұрғын үй көмегі тағайындалғаны немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешім шығаратын тағайындау және төлеу бойынша өкілетті орган тағайындайды.
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу бойынша өкілетті орган шешім қабылдағаннан кейін өтініш берушіге қабылданған шешім жөнінде жазбаша хабарлайды».
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
47 сессияның төрағасы                      Ж.Балғабаев
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Мұстафина
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов
«Көкшетау қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.Ахметов
«Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы»                       Ө.Ыдырысов
«Көкшетау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы             А.Омарова