Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 1 марта 2011 года № 75. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района 11 марта 2011 года за № 3-6-117. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 2 сентября 2013 года № 170
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 2.09.2013 № 170
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Каргалинского района согласно приложения.
2. Акимам сельских округов оснастить указанные места щитами и стендами.
3. Постановление акимата района «Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов» от 4 октября 2010 года № 330 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-106, опубликованное 14 октября 2010 года № 59-60 (4563-4564) в районной газете «Қарғалы») признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района С.Аманжолова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                               А.Сагиев
Проект вносит:
Руководитель аппарата акима района        С.Аманжолов
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата района
от 01 марта 2011 года
№ 75
Места для размещения агитационных печатных материалов
Места размещения название:
стенд, щит
колич
Степной сельский округ:
село Первомайское: рядом с библиотекой
село Степное: ТОО «Степное», МТМ
село Қайрақты: ТОО «Қайрақты», МТМ
село Мамыт: возле дома 23 по центральной улице
Стенд
Стенд
Стенд
Стенд
1
1
1
1
Ащелисайский сельский округ:
село Ащелисай: здание клуба
село Преображеновка: магазин «Наталия»
село Аккол: контора ТОО «Боздақ»
село Бозтобе: контора АО «Көктас»
магазин «Василек»
Стенд
Стенд
Стенд
Стенд
1
1
1
1
Велиховский сельский округ:
село Велиховка: контора ТОО «Велиховка»
село Акжайык: контора ТОО «Ақжайық»
Стенд
Стенд
1
1
Желтауский сельский округ:
село Петропавловка: рядом с конторой ТОО «Табиғат+»
село Ш.Қалдаяқов: рядом с конторой ТОО «Пацаев»
Стенд
Стенд
1
1
Алимбетовский сельский округ:
село Алимбетовка: Алимбетовская средняя школа-сад
село Шандыаша: на центральной улице при въезде в село
село Кызылсай: ФАП
Стенд
1
Кемпирсайский сельский округ:
село Жосалы: средняя школа-сад
село Кемпирсай: школа
село Карабутак: школа
Стенд
Стенд
1
1
Кос Естекский сельский округ:
село Сарыбулак: магазин «Семенцул»
село Кос Естек: магазин «Рустам»
магазин «Дастархан»
Стенд
Стенд
Стенд
1
1
1
Бадамшинский сельский округ:
село Бадамша: магазин «Радуга»
Стенд
1

Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 75 қаулы. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 наурызда № 3-6-117 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 2 қыркүйектегі № 170 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2.09.2013 № 170 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып, Қарғалы ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Селолық округ әкімдері көрсетілген орындарды қалқандармен және стендтермен жарақтандырсын.
3. Аудан әкімдігінің «Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы» 2010 жылғы 4 қазандағы № 330 (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-106 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 14 қазанда № 59-60 (4563-4564) аудандық «Қарғалы» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Аманжоловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                               А.Сагиев
Жобаны енгізуші:
Аудан әкімі аппаратының басшысы           С.Аманжолов
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 01 наурыздағы
№ 75 қаулысына
ҚОСЫМША
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Орналастыру орындары Атауы:
стенд, қалқан
Саны
Степной селолық округі:
Первомай ауылы: кітапхананың бойында
Степной ауылы: «Степной» ЖШС, МТШ
Қайрақты ауылы: «Қайрақты» ЖШС, МТШ
Мамыт ауылы: орталық көше бойындағы 23 үйдің жанында
Стенд
Стенд
Стенд
Стенд
1
1
1
1
Ащылысай селолық округі:
Ащылысай ауылы: клуб ғимараты
Преображенов ауылы: «Наталия» дүкені
Ақкөл ауылы: «Боздақ» ЖШС кеңсесі
Бозтөбе ауылы: «Көктас» АҚ кеңсесі
«Василек» дүкені
Стенд
Стенд
Стенд
Стенд
1
1
1
1
Велиховка селолық округі:
Велиховка ауылы: «Велиховка» ЖШС кеңсесі
Ақжайық ауылы: «Ақжайық» ЖШС кеңсесі-
Стенд
Стенд
1
1
Желтау селолық округі:
Петропавл ауылы: «Табиғат+» ЖШС кеңсесі бойында
Ш.Қалдаяқов ауылы: «Пацаев» ЖШС кеңсесінің бойында
Стенд
Стенд
1
1
Әлімбет селолық округі:
Әлімбет ауылы: Әлімбет отрта мектебі-бала бақшасы
Шандыаша ауылы: ауылға кіргендегі орталық көшеде орналасады
Қызылсай ауылы: ФАП
Стенд
1
Кемпірсай селолық округі:
Жосалы ауылы: орта мектеп-бала бақшасы
Кемпірсай ауылы: мектеп
Қарабұтақ ауылы: мектеп
Стенд
Стенд
1
1
Қос Естек ауылдық округі:
Сарыбұлақ ауылы: «Семенцул» дүкені
Қос Естек ауылы: «Рустам» дүкені
«Дастархан» дүкені
Стенд
Стенд
Стенд
1
1
1
Бадамша селолық округі:
Бадамша ауылы: «Радуга» дукені
Стенд
1