О внесении изменения в решение районного маслихата от 24 июля 2009 года № 128 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в районе"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 22 июля 2011 года № 239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 августа 2011 года № 3-8-135. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 25 октября 2012 года № 43
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 25.10.2012 № 43.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6, пунктом 1 статьи 7 Закона Республика Казахстан от 23 января 2011 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года № 2126 «О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в районе» от 24 июля 2009 года № 128 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-8-96, опубликованное 2 сентября 2009 года в газете «Мәртөк тынысы» № 41-42) следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«Парк культуры и отдыха «Жастык», расположенный по улице Есет-Кокеулы в селе Мартук».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                Секретарь районного
районного маслихата                     маслихата
Н.Хусаинова                        А.Исмагулов

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 шілдедегі № 128 "Ауданда бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер, мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы"
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 239 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 тамызда № 3-8-135 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 қазандағы № 43 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012.10.25 № 43 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттк басқару және өзін-өзі басқару тралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, 7 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы № 2126 «Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы» Заңының 10 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың «Ауданда бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы» 2009 жылғы 24 шілдедегі № 128 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-96, 2009 жылғы 2 қыркүйекте «Мәртөк тынысы» № 41-42 газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«Мәртөк селосында Есет-Көкіұлы көшесінде орналасқан «Жастық» мәдени және демалыс саябағы».
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                   Адандық мәслихат
сессиясының төрайымы                      хатшысы
Н.Құсаинова                        А.Смағұлов