Об оказании единовременной социальной помощи к 66 летию Победы Великой Отечественной войны
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 21 апреля 2011 года N 1462. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 мая 2011 года за N 10-9-203. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 23 мая 2011 года N 1510
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 23.05.2011 N 1510.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января
2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении
в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 апреля
1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов войны и лиц, приравненных к ним" и в соответствии с решением Шиелийского районного маслихата (внеочередная ХХХХIV сессия) от 11 апреля 2011 года N 44/4 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам, их вдовам не вступивших в повторный брак, бывшие несовершеннолетние узники концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны выплатить по 66 000 (шестьдесят шесть тысяч) тенге и по 25 000 (двадцать пять тысяч) тенге на лечение лицам награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой отечественной войны единовременной социальной помощи.
2. Лицам проработавших не менее шести месяцев с 22 июля 1941 года по 09 мая 1945 года в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 66-летию Победы Великой Отечественной войне выплатить по 28 641 (двадцать восемь тысяч шестьсот сорок один) тенге.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Есенбаеву.
4. Постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА                             Н. НАЛИБАЕВ

Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 66 жылдығына орай, бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 сәуірдегі N 1462 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 04 мамырда N 10-9-203 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 мамырдағы N 1510 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2011.05.23 N 1510 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуіріндегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып және Шиелі аудандық мәслихатының (XXXХІV кезектен тыс сессиясы) 2011 жылғы 11 cәуірдегі N 44/4 шешіміне сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне, соғыста
қаза тапқан әскери қызметшілердің қайтадан некеге отырмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына бір жолғы әлеуметтік көмекке 66 000 (алпыс алты мың) теңгеден және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ордендері мен медальдарымен марапатталған тыл ардагерлеріне сауықтыруға бір жолғы әлеуметтік көмек ретінде 25 000 (жиырма бес мың) теңге мөлшерінде төленсін.
2. Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 66 жылдығына Ұлы Отан соғысы жылдарында 22 маусым 1941 жылдан 09 мамыр 1945 жылдар аралығында алты айдан кем емес жұмыс істеген тыл ардагерлеріне әлеуметтік қолдауға біржолғы әлеуметтік көмек ретінде 28 641 (жиырма сегіз мың алты жүз қырық бір) теңге төленсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Б.Есенбаевқа жүктелсін.
4. Қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ                           Н. НӘЛІБАЕВ