Об определении помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Актау
Постановление акимата города Актау от 01 марта 2011 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 02 марта 2011 года № 11-1-150. Утратило силу постановлением Актауского городского акимата от 25 ноября 2011 года № 1510
Сноска. Утратило силу постановлением Актауского городского акимата от 25.11.2011 № 1510
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», акимат  города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению № 1 на  договорной основе определить помещения для проведения встреч кандидатов в Президенты Республики Казахстан с избирателями по городу Актау.
2. Согласно приложению № 2 определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории города Актау.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Р.Т. Елтизарова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня их первого официального опубликования.
Аким города                             О. Казахбаев
Приложение № 1
к постановлению акимата
города Актау
от 01 марта 2011 года № 205
Список помещений и мест для проведения встреч кандидатов
в Президенты Республики Казахстан с избирателями по городу Актау
Наименование
городов и
населенных пунктов
Места проведения встреч
Город Актау
Культурно-досуговый комплекс имени Абая,
площадь «Астана»
Приложение № 2
к постановлению акимата
города Актау
от 01 марта 2011 года № 205
Список мест для размещения агитационных печатных материалов
кандидатов в Президенты Республики Казахстан по городу Актау
Наименование города и населенного пункта
Место размещения
Город Актау
14 мкр., ТЦ «Астана», прибрежная зона (№ 17 щит)
14 мкр., набережная, напротив дома № 19 (№ 18 щит)
5 мкр., напротив памятника Ж. Мынбаева (№ 20 щит)
4 мкр., магазин «Рибок» (№ 29 щит)
7 мкр., напротив гор. поликлиники, рядом с остановкой (№ 22 щит)
7 мкр., напротив дома № 12 (№ 21 щит)
11 мкр., площадь «Ынтымак», напротив БЦ «Звезда Актау» (№ 36 щит)
14 мкр., рядом со зд. «Казахтелеком» (№ 5 щит)
13 мкр., напротив дома «Тамшалы» (№ 56 щит)
27 мкр., напротив мечети (№ 72 щит)
26 мкр., ТЦ «Достык» (№ 46 щит)
12 мкр., ТРК «Актау» (№ 40 щит)
30 мкр., напротив Желтого рынка (№ 52 щит)
Рынок «Асар-С», напротив АЗС «Айби» (№ 13 щит)

Ақтау қаласы аумағында сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй - жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақтау қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы № 205 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 02 наурызда № 11-1-150 тіркелді. Күші жойылды - Ақтау қала әкімдігінің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 1510 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтау қала әкімдігінің 2011.11.25  №  1510 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28 бабының 46 - тармақтарына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың Ақтау қаласы бойынша сайлаушылармен кездесу өткізу үшін келісімшарт негізінде үй - жайлар тізбесі 1 - қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың Ақтау қаласының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі 2 - қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р. Елтизаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              О. Қазақбаев
Ақтау қаласы әкімдігінің
01 наурыздағы 2011 жылғы
№ 205 қаулысына 1 - қосымша
Ақтау қаласы бойынша Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізуі үшін үй - жайлардың және орындардың тізбесі
Қала мен елді мекендердің атауы
Кездесулер өтетін орындар
Ақтау қаласы
«Абай» атындағы мәдени-демалыс кешені, «Астана» алаңы.
Ақтау қаласы әкімдігінің
01 наурыздағы 2011 жылғы
№ 205 қаулысына 2 - қосымша
Ақтау қаласы бойынша Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындардың тізбесі
Қала және елді мекеннің атауы
Орналасу орны
Ақтау қаласы
14 ш/а, «Астана» сауда орталығы жанында орналасқан билборд конструкциясы (№ 27 тақта)
14 ш/а, 19-үйге қарама-қарсы (№ 18 тақта)
5 ш/а, Ж. Мыңбаев ескерткішіне қарама-қарсы (№ 20 тақта)
4 ш/а «Рибок» дүкені (№ 29 тақта)
7 ш/а, қалалық емханаға қарама-қарсы аялдаманың жаны (№ 22 тақта)
7 ш/а, 12-үйге қарама-қарсы (№ 21 тақта)
11 ш/а, «Ынтымақ» алаңы, «Звезда Актау» бизнес орталығына қарама-қарсы (№ 36 тақта)
14 ш/а, «Қазақтелеком» ғимаратының жаны (№ 5 тақта)
13 ш/а, «Тамшалы» үйінің жаны (№ 56 тақта)
27 ш/а, мешітке қарама-қарсы (№ 72 тақта)
26 ш/а, «Достық» сауда орталығы (№ 46 тақта)
12 ш/а, «Ақтау» сауда ойын-сауық кешені (№ 40 тақта)
30 ш/а, Сары базарға қарама-қарсы (№ 52 тақта)
«Асар-С» базары, «Айби» жанар-жағармай станциасына қарама-қарсы (№ 13 тақта)

8 мкр., 8 дом, напротив зд. «Дом быта» (№ 7 щит)
1 мкр., у здания областного научно-методического центра (1 тумба)
2 мкр., остановка у Мангистауского гуманитарного колледжа (1 тумба)
8 мкр., остановка у дома № 20 (1 тумба)
8 мкр., у здания ПУСа (1 тумба)
8 мкр., у здания КВЦ (1 тумба)
11 мкр., остановка у торгового центра «Юность» (1 тумба)
26 мкр., остановка у торгового центра «Достык» (1 тумба)
12 мкр., у здания спортивного комплекса «Жас канат» (1 тумба)
5 мкр., у здания областной филармонии (1 тумба)
Село Умирзак
МУ-3, на остановках центральных  улиц жилых массивов «Рауан» и «Приморский», Приозерный-1, Приозерный-2, Приозерный-3.
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель городской избирательной комиссии
Сатыбалдиев Т.
01 марта 2011 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким села Умирзак
Дуйсенов Н.
01 марта 2011 г.

8 ш/а, 8-үй, «Тұрмыс үйі» ғимаратына қарама-қарсы (№ 7 тақта)
1 ш/а, облыстық ғылыми-әдістемелік орталығының ғимараты (1 тумба)
Маңғыстау гуманитарлық колледжі жанындағы аялдама (1 тумба)
8 ш/а, 20-үйдің жанындағы аялдама (1 тумба)
8 ш/а, «ПУС» ғимаратының жанында (1 тумба)
8 ш/а «КВЦ» ғимаратының жанында (1 тумба)
11 ш/а, «Юность» сауда орталығының жанындағы аялдама (1 тумба)
26 ш/а, «Достық» сауда орталығының жанындағы аялдама (1 тумба)
5 ш/а, облыстық филармония ғимаратының жанында (1 тумба)
Өмірзақ селосы
МУ-3, «Рауан» және «Приморский», Приозерный-1, Приозерный-2, Приозерный-3 орталық көшелеріндегі аялдамаларға орнату.
«КЕЛІСІЛДІ»
Қалалық сайлау комиссиясының
төрағасы Т. Сатыбалдиев
01 наурыз 2011 ж.
«КЕЛІСІЛДІ»
Өмірзақ селосының әкімі
Н. Дүйсенов
01 наурыз 2011 ж.