Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Бейнеуского района от 24 февраля 2011 года № 31. Зарегистрировано Управлением юстиции Бейнеуского района 28 февраля 2011 года № 11-3-116. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14 сентября 2020 года № 254
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14.09.2020 № 254 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", по предложению Бейнеуской районной территориальной избирательной комиссии акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Бейнеуского районного маслихата по избирательному округу № 1 (далее - Места) по прилагаемому приложению.
2. Поручить Акиму села Бейнеу К.Машырыкову не позднее 28 февраля 2011 года оснащение Мест стендами, щитами, тумбами за счет средств, предусмотренных для благоустройства населенных пунктов.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат Акима Бейнеуского района" У.Амирхановой.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
акима района
А.Улукбанов
Приложение постановление
акимата района от 24 февраля
2011 года № 31
Список мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Бейнеуского районного маслихата по избирательному округу № 1
Село Бейнеу - возле зданий поликлиники № 3 и
центральной библиотеки

Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы
Бейнеу ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 31 Қаулысы. Бейнеу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда № 11-3-116 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 254 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 14.09.2020 № 254 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 - бабы 6 - тармағына сай, Бейнеу аудандық аумақтық сайлау комиссиясының ұсынысына сәйкес аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес Бейнеу аудандық мәслихатының № 1 сайлау округі бойынша депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар (одан әрі - Орындар) белгіленсін.
2. Бейнеу селосының әкімі К.Машырықовқа 2011 жылдың 28 ақпанынан кешіктірмей елді мекенді абаттандыру жұмыстарына қаралған қаржы есебінен Орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру тапсырылсын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ү.Әмірхановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
А.Ұлұкбанов
Қ.Әбілшеев
дайынд.:Ү.Әмірханова
Қ.Бөлтеков
М.Нысанбаев
М.Көбеген
Қ.Жарасбаева
Аудандық әкімдіктің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 31 қаулысына қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының № 1 сайлау округі бойынша депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Бейнеу селосы - № 3 емхана және орталық
кітапхана ғимараттарының жанында