Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан по Мангистаускому району
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 28 февраля 2011 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 02 марта 2011 года № 11-5-111
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республики Казахстан" от 28 сентября 1995 года и пунктом 1 статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить по Мангистаускому району места для размещения агитационных печатных материалов всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить  на заместителя акима района Кыланова Т.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                             К.Боканов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Мангистауской
районной избирательной комиссии
Аккулов Аскар Лакбаевич
28 февраля 2011 жыл
Приложение к постановлению № 31
Мангистауского районного акимата
28 февраля 2011 года
Места для размещения агитационных печатных материалов всех
кандидатов в Президенты Республики Казахстан по Мангистаускому району
№п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
с.Шетпе
Щит на территории центрального рынка, муниципального торгового центра, у здании железнодорожного вокзала, автостанции,Мангистауского технического колледжа, подставках бильбордов возле центрального сквера, в микрорайоне Курылысшы, возле ресторана «Салтанат», возле открытого спортивного стадиона
2.
с.Отес
Щит у здании железнодорожного вокзала и сельского спортивного комплекса
3.
с.Жынгылды
Щит у здании СШ им. Е.Айшуакулы и сельской почты
4.
с.Тущыбек
Щит на территории санатория им. Е.Оразакова
5.
с.Шайыр
Щит у здания Шайырской СШ и на территории центрального парка
6.
с.Тущыкудук
Щит у здания СШ им. С.Жангабылова
7.
с.Шебир
Щит у здания СШ Каратобе
8.
с.Кызан
Щит у здании ПК «Кызан» и детского сада «Балауса»
9.
с.Акшымырау
Щит у здании ТОО «Акшымырау» и сельского клуба
10.
с.Жармыш
Щит у здании ПК «Жармыш» и дома  культуры
11.
с.Уштаган
Щит у здания ПК «Уштаган»
12.
с.Онды
Щит у здании ПК «Онды» и Ондинской СШ

Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын Маңғыстау ауданы бойынша орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 31 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 02 наурызда № 11-5-111 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы» Заңының 37 бабының 1 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық үміткерлердің үгіттік басылым материалдарын Маңғыстау ауданы бойынша орналастыру  орындары қосымшаға сай белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.А.Қылаңовқа жүктелсін.
3. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                   Қ.Боқанов
КЕЛІСІЛДІ:
Маңғыстау аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
Аққұлов Асқар Лақбайұлы
28 ақпан 2011 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
28 ақпан 2011 жылғы
№ 31 қаулысына қосымша
Маңғыстау ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің үгіттік басылым материалдарын орналастыру орындарының тізімі
р/с
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен үгіт жүргізу орнының орналасқан жері
1
Шетпе селосы
Орталық базар, муниципалдық сауда орталығы аумақтарындағы, теміржол вокзалы, автобекет, Маңғыстау техникалық колледжі ғимараттарындағы щиттерде, орталық сквер жанындағы, Құрылысшы шағын ауданындағы, Салтанат мейрамханасы жанындағы, ашық спорт стадионы жанындағы  бильбордтар тұғырында
2
Өтес селосы
Теміржол вокзалы және селолық спорт кешені ғимараттарындағы щиттерде, Өтес селосына кіре берістегі бильборд тұғырында
3
Жыңғылды селосы
Е.Айшуақұлы атындағы мектебі және селолық пошта ғимараттарындағы щиттерде
4
Тұшыбек селосы
Е.Оразақов атындағы шипажай аумағындағы щитте
5
Шайыр селосы
Шайыр орта мектебі ғимаратындағы және орталық парк аумағындағы щиттерде
6
Тұщықұдық селосы
С.Жаңғабылов атындағы мектебі ғимаратындағы щитте
7
Шебір селосы
Қаратөбе орта мектебі ғимаратындағы  щитте
8
Қызан селосы
«Қызан» ӨК және «Балауса» бала бақшасы  ғимараттарындағы щиттерде
9
Ақшымырау селосы
«Ақшымырау» ЖШС және селолық клуб  ғимараттарындағы щиттерде
10
Жармыш селосы
«Жармыш» ӨК және мәдениет үйі ғимараттарындағы щиттерде
11
Ұштаған селосы
«Ұштаған» ӨК ғимаратындағы щитте
12
Онды селосы
«Онды» ӨК және Онды орта мектебі ғимараттарындағы щиттерде