О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 1 апреля 2011 года № 418. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 6 апреля 2011 года № 9-4-183. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 7 февраля 2018 года № 201
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 07.02.2018 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет ( Налоговый кодекс)" и на основании Схемы зонирования земель города Лисаковска Костанайской области Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Осуществить корректировку базовых ставок земельного налога согласно приложению к настоящему решению.
Положения части первой настоящего пункта не распространяются на земельные участки, указанные в статье 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс).
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 17.03.2016 № 425 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь городского маслихата
Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Лисаковску Налогового
Департамента по Костанайской
области Налогового Комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан" _________ М. Уржанов
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
города Лисаковска"
_______________ Н. Турлубекова
Приложение
к решению маслихата
от 1 апреля 2011 года № 418
Корректировка базовых ставок земельного налога

Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 418 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 сәуірде № 9-4-183 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 7 ақпандағы № 201 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 07.02.2018 № 201 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 18.08.2015 № 338 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы ( Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабы 1-тармағына сәйкес және Қостанай облысы Лисаков қаласының жерлерін өңірлерге бөлу схемасының негізінде Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету жүзеге асырылсын.
Осы тармақтың бірінші бөлігінің ережелері "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 386-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 17.03.2016 № 425 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
қалалық мәслихатының хатшысы
Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қостанай облысы бойынша
Салық Департаменті Лисаков
қаласы бойынша Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ М. Уржанов
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2011 жылғы 1 сәуірдегі
№ 418 шешіміне қосымша
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету