Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел ветеринарии города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 01 ноября 2011 года N 783/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 декабря 2011 года N 12-2-185. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 23 апреля 2012 года N 278/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 23.04.2012 N 278/3.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное";
2) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки, действующей на территории города Аксу".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Иманслям Е.И.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Бакауов
Утвержден
постановлением акимата города
Аксу Павлодарской области
от 1 ноября 2011 года N 783/4
Регламент государственной услуги "Выдача
ветеринарного паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Аксу", аппаратов акимов поселка, сел и сельских округов города Аксу (далее – МИО), по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 20) пункта 2 статьи 10, подпункта 12) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 год "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – стандарт).

"Ақсу қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 01 қарашадағы N 783/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 09 желтоқсанда N 12-2-185 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 23 сәуірдегі N 278/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012.04.23 N 278/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Ақсу қаласының аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.И. Имансләмға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Бақауов
Павлодар облысы Ақсу қаласы
әкімдігінің 2011 жылғы
1 қарашадағы N 783/4 қаулысымен
бекітілген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызметiн (бұдан әрi - мемлекеттiк қызмет) осы регламенттің (бұдан әрi - регламент) 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайы бойынша "Ақсу қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Ақсу қаласы кентінің, ауылдары мен селолық округтер әкімдері аппараттарының (бұдан әрi - ЖАО) ветеринарлық дәрігерімен (бұдан әрі – ветдәрігер) ұсынылады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 20) тармақшасына, 10-1 бабы 12) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы "Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiн бекiту туралы" N 2331 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысы (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетiледi.

4. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) (далее – паспорт), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
8. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
11. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребитель обращается к ветврачу МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное и (выписки из ветеринарного паспорта на животное) потребитель обращается в МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.

4. Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi жануарға ветеринариялық паспортты (жануардың ветеринариялық паспортының түпнұсқасы, жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) (бұдан әрі – паспорт) беру немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi - тұтынушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмі:
1) жануарға жеке нөмір берілген сәттен немесе оны беруден бас тартудан бастап жануарға ветеринариялық паспорты (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi беру) беру мерзiмi - 3 (үш) жұмыс күні iшiнде;
2) жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын беру мерзімі - 10 (он) жұмыс күн iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушыға ең жоғары рұқсат етiлетiн қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін үзіліспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдайлар жасалады (күтуге кресло қойылады, құжаттарды толтыру үшін орындар қажетті құжаттардың тізбесі мен оны толтыру үлгілерімен стендтермен жабдықталған).
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң тәртiбi
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы келесі құжаттарды ұсынады:
Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты бередi. Бұдан басқа, жануарда - жануарға берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болуы қажет.
Ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын және (ветеринариялық паспорттан үзiндiні) алу үшiн тұтынушы:
1) еркiн нысандағы жазбаша өтiнiш;
2) жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлiнген фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса бередi.
11. Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлар бойынша ЖАО-ның ветдәрiгерiне жүгiнедi.
Жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) алу үшiн тұтынушы осы регламенттің  1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлар бойынша ЖАО-на өтiнiш жасайды.
Жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) алу үшін жүгінген кезде тұтынушының өтініші тіркеу журналында тіркеледі және тұтынушы мемлекеттік қызметті алған күні мен уақыт, мерзімі мен орнын көрсетілген талон беріледі.

12. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного либо его представителю при его личном посещении.
13. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
3. Порядок действий (взаимодействия) в
процессе оказания государственной услуги
14. Прием документов проводится ветврачами МИО, указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
16. Требования к информационной безопасности:
1) конфиденциальность (защита от несанкционированного получения информации);
2) целостность (защита от несанкционированного изменения информации);
3) доступность (защита от несанкционированного удержания информации и ресурсов).
17. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) ветеринарные врачи МИО, указанные в приложении 1 к настоящему регламенту.
18. Текстовое табличное описание последовательности взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической  последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведена согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
20. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в порядке, установленном действующим законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Наименование местных исполнительных органов,
оказывающих государственную услугу
N
п/п
Наименование МИО
по города Аксу
Адрес
местоположения
Контактные
данные
1 2 3 4
1.
Ветврач государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, улица Вокзальная, 16

12. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасы, жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) жануар иесiнiң жеке өзi не оның өкiлi келген кезде берiледi.
13. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға жануарға берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болмауы негiз болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісіндегi
iс-әрекеттер (өзара әрекет) тәртiбi
14. Құжаттарды қабылдауды осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ЖАО-ының ветдәрігерлері жүргізеді.
15. Мемлекеттiк қызмет тұтынушысының өтiнiшi жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн тiркеу журналында, тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күні көрсетiлiп тiркеледi.
16. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар:
1) құпиялылық (рұқсат етiлмеген ақпаратты алудан қорғау);
2) тұтастығы (рұқсат етiлмеген ақпаратты өзгертуден қорғау);
3) қол жетiмдiлiк (рұқсат етiлмеген ақпарат пен ресурстарды ұстап қалудан қорғау).
17. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (одан әрi – ҚФБ) қатысады:
1) осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ЖАО-ының ветдәрігерлері.
18. Әр әкiмшiлiк әрекеттiң (рәсiмнiң) орындалу мерзiмiн көрсетумен әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнде (рәсiмдерiнде) өзара әрекеттестiктiң кезектiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамалары осы регламенттiң 2-қосымшасына сәйкес келтiрiлген.
19. Мемлекеттiк қызмет көрсету және ҚФБ үдерісiндегi әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық кезектiлiгi арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы регламенттiң 3-қосымшасына сәйкес келтiрiлген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапты болады.
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсететін
мемлекеттік мекемелердің атауы
р/с N Қала бойынша ЖАО-дың атауы Орналасқан мекенжайы Байланыс деректері
1
"Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Вокзальная көшесі, 16

3-32-22
3-31-41
2.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима поселка Аксу города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, поселок Аксу, улица Шевченко, 39
3-00-59
3-02-32
3.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима села Алгабас города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, село Алгабас, улица Советов, 4а
79-6-75
4.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима села Калкаман города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, село Калкаман, улица Степная, 15
78-5-00
kalkaman.aksu@mail.ru
5.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима села Уштерек города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, село Уштерек, улица Ленина, 1
77-4-01
77-2-30
6.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима Айнакольского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, г. Аксу, Айнакольский сельский округ, село Айнаколь, улица Центральная, 23а
70-2-44
7.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима Акжолского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Акжолский сельский округ, село Акжол
71-6-00
71-6-36
8.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима Достыкского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Достыкский сельский округ, село Достык, улица 1 линия
4-15-44
4-15-49
9.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Евгеньевский сельский округ, село Евгеньевка, улица Гагарина, 17
74-4-10
seloevgenevka@mail.ru
10.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима Енбекского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Енбекский сельский округ, село Путь Ильича, улица Школьная
73-6-01
73-5-21
enbek.aksu@mail.ru
11.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Жолкудукский сельский округ, село Жолкудук
79-5-16
12.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа им. М. Омарова города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, сельский округ имени Мамаита Омарова, село имени Мамаита Омарова, улица Аргынбаева, 1
4-11-59
4-10-38
AAOmarova@mail.ru
13.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима Куркольского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Куркольский сельский округ, село Курколь
4-12-49
4-12-21
14.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Кызылжарский сельский округ, село Кызылжар, улица Школьная, 16
7-07-00
15.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима Пограничного сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Пограничный сельский округ, село Пограничник, улица Пограничная, 7

3-32-22
2
"Ақсу қаласы Ақсу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ақсу кенті, Шевченко көшесі, 39
3-00-59
3-02-32
3
"Ақсу қаласы Алғабас ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Алғабас ауылы, Советов көшесі, 4а
79-6-75
4
"Ақсу қаласы Қалқаман ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Қалқаман ауылы, Степная көшесі, 15
78-5-00
kalkaman.aksu@mail.ru
5
"Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Үштерек ауылы, Ленин көшесі, 1
77-4-01
77-2-30
6
"Ақсу қаласы Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Айнакөл селолық округі, Айнакөл ауылы, Центральная көшесі, 23а
70-2-44
7
"Ақсу қаласы Ақжол селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ақжол селолық округі Ақжол ауылы
71-6-00
71-6-36
8
"Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Достық селолық округі, Достық ауылы, 1-линия көшесі
4-15-44
4-15-49
9
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Евгеньевка селолық округі, Евгеньевка ауылы, Гагарина көшесі, 17
74-4-10
seloevgenevka@mail.ru
10
"Ақсу қаласы Еңбек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Еңбек селолық округі, Путь Ильич ауылы, Школьная көшесі
73-6-01
73-5-21
enbek.aksu@mail.ru
11
"Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Жолқұдық селолық округі, Жолқұдық ауылы
79-5-16
12
"Ақсу қаласы М.Омаров атындағы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, М.Омаров атындағы селолық округі, М.Омаров атындағы ауыл, Ш.Арғынбаев көшесі, 1
4-11-59
4-10-38
AAOmarovа@mail.ru
13
"Ақсу қаласы Құркөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Құркөл селолық округі, Құркөл ауылы
4-12-49
4-12-21
14
"Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Қызылжар селолық округі, Қызылжар ауылы, Школьная көшесі, 16
7-07-00
15
"Ақсу қаласы Пограничный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Пограничный селолық округі, Пограничный ауылы, Пограничный көшесі, 7

4-19-06
4-17-41
V.Chtraub@mail.ru
16.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима Сарышыганакского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Сарышыганакский сельский округ, село Сарышыганак, улица Молодежная, 10
4-02-00
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
1. N действия
(хода,
потока
работ)
1 2 3
2.
Наименование СФЕ
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3.
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и их описание
Проверка и
прием пакета
представленных
потребителем
документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Заполнение и
подписание
паспорта (дубликата)
Регистрация в журнале выдачи паспортов (дубликатов). Подготовка
готового
документа к выдаче
потребителю
4.
Форма
завершения
(данные,
документ,
организационно-распорядительное
решение)
Прием документов
Подписание паспорта (дубликата)
Выдача
готового
документа
потребителю
5.
Сроки
исполнения
не более 30 минут
в течение 3 (10) дней
не более 40 минут
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Схема функционального воздействия
Утвержден
постановлением акимата города
Аксу Павлодарской области
от 1 ноября 2011 года N 783/4
Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной
справки, действующей на территории города Аксу"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки, действующей на территории города Аксу" предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Аксу", аппаратов акимов поселка, сел и сельских округов города Аксу (далее – МИО), по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 13) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее – стандарт).
4. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту.

4-19-06
4-17-41
V.Chtraub@mail.ru
16
"Ақсу қаласы Сарышығанақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Сарышығанақ селолық округі, Сарышығанақ ауылы, Молодежная көшесі,10
4-02-00
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
1-кесте. ҚФБ әрекетiне сипаттама
1 Әрекеттің N (барысы, жұмыс ағыны) 1 2 3
2
ҚФБ атауы
ЖАО-ының ветдәрігері
ЖАО-ының ветдәрігері
ЖАО-ының ветдәрігері
3
Әрекеттің (үдеріс, ресім, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы, осы регламенттің 10-тармағында көрсетілген ұсынған құжаттар пакетiн тексеру және қабылдау
Паспортты толтыру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады
Паспорттар (түпнұсқалар)  беру журналына тіркеу. Тұтынушыға дайын құжаттарды беруге дайындау немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер,құжат, ұйымдастыру-өкiмдiк шешiм)
Құжаттарды қабылдау
Паспортқа (түпнұсқаға) қол қою немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады
Тұтынушыға дайын құжатты беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады
5
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
3 (10) күн ішінде
40 минуттан аспайды
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Функционалдық өзара әрекет ету сызбасы
Павлодар облысы Ақсу қаласы
әкімдігінің 2011 жылғы
1 қарашадағы N 783/4 қаулысымен
бекітілген
"Ақсу қаласының аумағында қолданылатын
ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ақсу қаласының аумағында қолданылатын ветеринарлық анықтаманы беру" мемлекеттiк қызметiн осы регламенттің 1-қосымшасында  көрсетiлген мекенжайлар бойынша "Ақсу қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Ақсу қаласы кентінің, ауылдары мен селолық округтер әкімдерінің аппараттарының (бұдан әрi - ЖАО) ветеринарлық дәрiгерлерімен (бұдан әрi - ветдәрiгер) ұсынылады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына (бұдан әрі – стандарт) өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысына сәйкес көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.

5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки, действующей на территории города Аксу (на бумажном носителе) (далее – справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
8. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, перерыв с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Перечень необходимых документов и требований к ним для получения государственной услуги:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
11. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя либо его представителя.
12. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги являются следующие случаи:
1) в случае, если животное, продукция и сырье животного происхождения (далее - объект) перемещаются из неблагополучной зоны;
2) обнаружение болезни заразного характера;
3) отсутствие индивидуального номера животного;
4) несоответствие перемещаемого (перевозимого) объекта, транспортного средства ветеринарно-санитарным требованиям и требованиям безопасности.
3. Порядок действий (взаимодействия) в
процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов проводится ветврачами МИО, указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
15. Требования к информационной безопасности:

5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi Ақсу қаласының аумағында қолданылатын ветеринарлық анықтаманы (қағаздағы тасымалдағышта) (бұдан әрі – анықтама) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi — тұтынушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттiк қызмет өтініш білдірген күні iшiнде көрсетiледi;
2) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi шектеулі рұқсат етiлетiн күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың шектеулі рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін үзіліспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдайлар жасалады (күтуге кресло қойылады, құжаттарды толтыру үшін орындар қажетті құжаттардың тізбесі мен оны толтыру үлгілерімен стендтермен жабдықталған).
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң тәртiбi
10. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажеттi құжаттар және оларға қойылатын талаптар тiзбесi:
1) жануарға ветеринариялық паспорт;
2) терi-жүн шикiзатына, жануардың жеке нөмiрi көрсетiлген жапсырма мiндеттi түрде қажет;
3) ветеринариялық анықтама бланкi құнын төлеуiн растайтын құжат.
11. Мемлекеттiк қызмет тұтынушы не оның өкiлi тiкелей жүгiнген күнi көрсетiледi.
12. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту үшiн мыналар:
1) егер жануар, жануардан алынатын өнiм және шикiзат (бұдан әрi - объект) қолайсыз аймақтан тасымалданған жағдайда;
2) жұқпалы сипаттағы ауру анықталғанда;
3) жануардың жеке нөмiрi болмағанда;
4) орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiнiң, көлiк құралының ветеринарлық-санитарлық талаптарға және қауiпсiздiк талаптарына сәйкессiздiгi негiз болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісіндегi
iс-әрекеттер (өзара әрекет) тәртiбi
13. Құжаттарды қабылдауды осы регламенттің 1-қосымшасында   көрсетілген ЖАО бөлімшелерінің мал дәрігерлері жүргізеді.
14. Мемлекеттiк қызмет көрсету тұтынушысының өтiнiшi жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн тiркеу журналында, тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күні көрсетiлiп ветдәрігермен тiркеледi.
15. Ақпараттық қауiпсiздiк талаптары:

4-19-06
4-17-41
V.Chtraub@mail.ru
16.
Ветврач государственного учреждения "Аппарат акима Сарышыганакского сельского округа города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, Сарышыганакский сельский округ, село Сарышыганак, улица Молодежная, 10
4-02-00
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки, действующей
на территории города Аксу"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
1. N действия
(хода,
потока
работ)
1 2 3
2.
Наименование СФЕ
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3.
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и их описание
Проверка и
прием пакета
представленных
потребителем
документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Заполнение справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале выдачи справок. Подготовка готового документа к выдаче потребителю либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4.
Форма
завершения
(данные,
документ,
организационно-
распоряди-
тельное
решение)
Прием документов
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача
готового
документа
потребителю либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5.
Сроки
исполнения
не более 30 минут
в течение дня обращения
не более 30 минут
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки, действующей
на территории города Аксу"
Схема функционального воздействия

4-19-06
4-17-41
V.Chtraub@mail.ru
16
"Ақсу қаласы Сарышығанақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ветдәрігері
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Сарышығанақ селолық округі, Сарышығанақ ауылы, Молодежная көшесі,10
4-02-00
"Ақсу қаласының аумағында қолданылатын
ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттiк қызмет регламентіне
2-қосымша
1-кесте. ҚФБ әрекетiне сипаттама
1 Әрекет  N(барысы, жұмыс ағымы) 1 2 3
2
ҚФБ атауы
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
ЖАО ветдәрігері
3
Әрекет (процесс, рәсім, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
регламенттің 10-тармағында көрсетілгендей тұтынушымен ұсынылған құжаттар пакетiн тексеру және қабылдау
Анықтаманы толтыру және қол қою
Анықтамалар беру журналына тіркеу. Тұтынушыға дайын құжаттарды беруге дайындау
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер,құжат, ұйымдастыру-өкiмдiк шешiмдер)
Құжаттарды қабылдау
Анықтамаға қол қою
Тұтынушыға дайын құжаттарды ұсыну
5
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
өтініш білдірген күнi көрсетiледi
30 минуттан аспайды
"Ақсу қаласының аумағында қолданылатын
ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттiк қызмет регламентіне
3-қосымша
Функционалдық өзара әрекет ету сызбасы