О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 06 апреля 2011 года N 109/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 апреля 2011 года N 12-8-106. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 18 апреля 2012 года N 191/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 18.04.2012 N 191/10.
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "Орместном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года N 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", решением Качирского районного маслихата (ХХVII очередная сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 1/27 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить следующие категории граждан, имеющих право на социальную выплату:
1) участники и инвалиды Великой Отечественной войны;
2) вдовы погибших участников ВОВ, не вступивших в повторный брак;
3) лица, принимавшие участие в ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС в 1988 - 1989 годах;
4) лица, принимавшие участие в боевых действиях в Афганистане;
5) лица, имеющие звание "Почетный гражданин";
6) молодые специалисты-врачи, прибывшие в район по направлению на работу;
7) молодые специалисты-выпускники ВУЗов, колледжей, прибывшие на работу в район по направлению отраслевых министерств, департаментов, ВУЗов;
8) студенты, обучающиеся на последних курсах в высших медицинских учебных заведениях;
9) студенты из малообеспеченных семей и студенты–сироты, обладатели гранта акима области на оплату обучения в высших учебных заведениях и стипендию;
10) дети-инвалиды и инвалиды детства;
11) одинокие и одиноко проживающие (одному из супругов или совместно проживающим) нетрудоспособные граждане и пенсионеры с минимальным размером пенсии;
12) лица, страдающие онкологическими заболеваниями (II, III, IV стадии заболевания) и заболеванием вирус иммунодефицита человека;
13) лица, страдающие туберкулезным заболеванием;
14) лица, страдающие заболеваниями гемофилия, лейкемия;

Аудан мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 109/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 сәуірде N 12-8-106 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 191/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2012.04.18 N 191/10 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 14)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" N 2247 Заңына, Качир аудандық мәслихатының (IV сайланған ХХVII кезекті сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/27 шешіміне сәйкес, аудан мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек көрсету мақсатында аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Әлеуметтік төлемге құқығы бар азаматтардың мынадай санаттары бекітілсін:
1) Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектер;
2) Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің қайта некеге тұрмаған жесірлері;
3) 1988 - 1989 жылдары Чернобыль АЭС-нда апат зардаптарын жоюға қатысқан тұлғалар;
4) Ауғанстандағы жауынгерлік әрекеттерге қатысқан тұлғалар;
5) "Құрметтi азамат" атағы бар тұлғалар;
6) ауданға жолдамамен жұмысқа келген жас мамандар-дәрігерлер;
7) салалы министрлiктердiң, департаменттердiң, жоғары оқу орындарының жолдамасымен ауданға жұмысқа келген жоғары оқу орындары мен колледждер түлектері-жас мамандар;
8) жоғары медициналық оқу орындарының ақырғы курсында оқитын студенттер;
9) жоғары оқу орындарындағы оқуына төлеуге және стипендияға облыс әкімі грантына ие болған аз қамтамасыз етілген  отбасылардан  студенттер және жетім – студенттер;
10) мүгедек балалар және балалық шақтан мүгедектер;
11) жалғызілікті және жалғыз тұратын (ерлі-зайыптылардың біріне немесе бірге тұратын) еңбекке жарамсыз азаматтар және зейнетақының ең төменгі мөлшерін алатын зейнеткерлер;
12) онкологиялық ауруларға (аурудың II, III, IV кезеңдері) және адамның қорғаныш тапшылығының қоздырғышы ауруына шалдыққан тұлғалар;
13) туберкулез ауыруына шалдыққан тұлғалар;
14) гемофилия, лейкемия ауыруларына шалдыққан тұлғалар;

15) дети-инвалиды с ограниченными возможностями ко Дню защиты детей;
16) дети-сироты ко Дню защиты детей;
17) дети-инвалиды до 18 лет, страдающие ДЦП;
18) малообеспеченные семьи на развитие личного подсобного хозяйства;
19) лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
20) лица, осуществляющие погребение безработных, состоящих на момент смерти на учете в ГУ "Отдел занятости и социальных программ Качирского района" (далее – Отдел);
21) беременные женщины, своевременно вставшие на учет по беременности, прошедшие УЗИ-скрининг и выполняющие все предписания врача;
22) ребенок-инвалид с диагнозом гемофилия;
23) дети-инвалиды на проезд в медицинские учреждения республики и проживание;
24) безработные граждане, зарегистрированные в отделе занятости, направленные на профессиональную подготовку или занятые трудовой реабилитацией;
25) малообеспеченные, многодетные семьи для возмещения расходов по родительской оплате за детей в миницентре и детском саду;
26)1малообеспеченные семьи, имеющие детей на искусственном вскармливании в возрасте до 1 года на детское питание;
27) лица, попавшие в экстремальные ситуации (пожар, длительная, более месяца, болезнь и другие), со средне-душевым доходом ниже прожиточного минимума, не получавшие социальную выплату в предыдущем году;
28) лица из маргинальной группы для документирования;
29) семьи воинов, погибших в мирное время.
2. Для получения социальной помощи необходимо предоставлять в Отдел следующие документы по каждой категории, указанной в пункте 1 настоящего постановления:
1) для категории, указанной в подпункте 1 – для выплаты едино-временной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне, ежемесячной выплаты на приобретение лекарств и возмещения жилищно-коммунальных услуг, ежемесячной выплаты материальной помощи на оплату расходов по электроотоплению на период отопительного сезона, выплаты единовременной материальной помощи на подписку газет – список с указанием фамилии, имени, отчества, предоставляемого Качирским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта";
2) для категорий, указанных в подпунктах 3, 4, – для выплаты едино-временной материальной помощи ко Дню защитников Отечества, ежемесячной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг - список с указанием фамилии, имени, отчества, предоставляемого Качирским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта";

15) балаларды қорғау күніне орай мүмкіндіктері шектеулі мүгедек балалар;
16) балаларды қорғау күніне орай жетім-балалар;
17) балалардың орталық жүйкесі сал (ДЦП) ауыруына шалдыққан 18-жасқа дейінгі мүгедек балалар;
18) жеке қосалқы шаруашылығын дамытуға аз қамтамасыз етілген отбасылар;
19) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар;
20) "Качир ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде (бұдан әрі – Бөлім) қайтыс болған уақытта есепте тұрған жұмыссыздарды жерлеуді жүзеге асырушы тұлғалар;
21) жүктілігі бойынша есепке уақытында тұрған, УДЗ скринингінен өткен және дәрігердің барлық нұсқауларын орындайтын жүкті әйелдер;
22) гемофилия диагнозы бар мүгедек-бала;
23) республиканың медициналық мекемелеріне барып-қайтуына және тұруына мүгедек-балалар;
24) жұмыспен қамту бөлімінде тіркелген, кәсіптік оқытуға жіберілген немесе еңбекпен оңалтумен қамтылған жұмыссыз азаматтар;
25) шағын орталықта және балабақшадағы балалары үшін ата-аналардың төлемі бойынша шығындарын қайтару үшін аз қамтамасыз етілген, көп балалы отбасылар;
26) қолдан тамақтандырылатын 1 жасқа дейінгі балалары бар бала тамағына аз қамтамасыз етілген отбасылар;
27) төтенше жағдайға тап болған (өрт, айдан аса ұзақ ауру және басқа), күнкөріс шегінен ең төмен орташа табыспен, өткен жылы әлеуметтік төлем алмаған тұлғалар;
28) құжаттандыру үшін маргиналды топтағы тұлғалар;
29) бейбіт уақытта қаза болған жауынгерлер отбасылары.
2. Әлеуметтік көмек алу үшін Бөлімге осы қаулының 1-тармағында көрсетілген әрбір санат бойынша мына құжаттарды ұсыну қажет:
1) 1-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай бір жолғы материалдық көмек төлеу, дәрі-дәрмек алуға және тұрғын үй-коммуналдық қызметтер қайтаруға ай сайынғы төлем, жылу беру маусымы кезеңіне электржылыту бойынша шығындарды төлеу үшін материалдық көмекті ай сайынғы төлеу, газеттерге жазылу үшін біржолғы материалдық көмек төлеу – "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық қазынашылық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Качир ауданы бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылатын тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тізім, "Казпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі есеп шотының нөмірі;
2) 3, 4-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн Отан қорғаушы күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеу үшін, тұрғын үй-коммуналдық қызметті қайтаруға ай сайынғы төлем үшін – "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық қазынашылық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Качир ауданы бөлімшесімен (келісім бойынша)  ұсынылатын тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тізім, "Казпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімше-сіндегі есеп шотының нөмірі;

3) для категории, указанной в подпункте 5 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии РНН, удостоверения личности, книги регистрации граждан, документ, подтверждающий звание "Почетный гражданин" (либо заверенные списки районного маслихата);
4) для категорий, указанных в подпунктах 6, 7 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии РНН, СИК, удостоверения личности, диплома, направление с отраслевых министерств, департаментов, ВУЗов, выписка из приказа организации о принятии на работу специалиста, индивидуальный договор;
5) для категории, указанной в подпункте 8 – заявление студента с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии РНН, удостоверения личности, СИК, трехсторонний договор на оказание образовательных услуг, подписанный акимом Качирского района, руководителем высшего учебного заведения  и студентом;
6) для категории, указанной в подпункте 9 – заявление студента с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии книги регистрации граждан, РНН, удостоверения личности, СИК, трехсторонний договор на оказание образовательных услуг, подписанный акимом Качирского района, руководителем высшего учебного заведения и студентом. Акты обследования социально-бытовых условий проживания и сведения о совокупном доходе предоставляются один раз при назначении социальной помощи для оплаты обучения;
7) для категории, указанной в подпункте 10 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, документа, подтверждающего статус получателя;
8) для категории, указанной в подпункте 11 – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии книги регистрации граждан, РНН, удостоверения личности, акт обследования материально-бытовых условий проживания, копия пенсионного удостоверения (для пенсионеров, получающих минимальную пенсию);
9) для категорий, указанных в подпунктах 12, 13, 14 – заявление  лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, справка из медицинского учреждения;
10) для категории, указанной в подпункте 15 – заявление  лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, согласно списку, сверенному с Качирским психолого-педагогическим коррекционным кабинетом;

3) 5-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы адамның өтiнiшi, СТТН, жеке басы куәлiгiнiң, азаматтарды тіркеу кітабының көшiрмелерi, "Құрметті азамат" атағын растайтын құжат (немесе аудандық мәслихаттың куәландырған тізімдері);
4) 6, 7-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы адамның өтiнiшi, СТТН, ЖӘК, жеке басы куәлiгi, диплом көшiрмелері салалы министрліктер, департаменттер, жоғары оқу орындарының жолдамасы, маманды ұйымға жұмысқа қабылдағандығы туралы бұйрықтан көшірме, жеке шарты;
5) 8-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетiлген студенттің өтiнiшi, СТТН, ЖӘК, жеке басы куәлiгiнiң көшiрмесi, білім беру қызметін көрсету үшін Качир ауданының әкімі, жоғары оқу орнының басшысы және студентпен қол қойылған үш жақты келісім шарт;
6) 9-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетiлген студенттің өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, жеке куәлiгi, ЖӘК көшірмелері, білім беру қызметін көрсету үшін Качир ауданының әкімі, жоғары оқу орнының басшысы және студентпен қол қойылған үш жақты келісім шарт. Әлеуметтік-тұрмыс жағдайын тексеру актілері және жиынтық табыс туралы мәліметтер оқытуды төлеу үшін әлеуметтік көмекті тағайындау кезінде бір рет ұсынылады;
7) 10-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы тұлғаның өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлiгi, алушы мәртебесін растайтын құжаттың көшірмелері;
8) 11-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы тұлғаның өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, жеке куәлiгiнiң көшірмелері, материалдық-тұрмыс жағдайын тексеру актісі, зейнеткер куәлігінің көшірмесі (ең аз мөлшердегi зейнетақы алатын зейнеткерлер үшін);
9) 12, 13, 14-тармақшаларында көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы тұлғаның өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, жеке куәлiгi, ЖӘК көшірмелері, медициналық мекемеден анықтама;
10) 15-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн Качир психологиялық-педагогикалық түзету кабинетімен салыстырылған тізімге сәйкес дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетілген осы әлеуметтiк төлемге құқылы тұлғаның өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, жеке куәлiгi, ЖӘК көшірмелері;

11) для категории, указанной в подпункте 16 – заявление опекуна или лица, представляющего интересы ребенка, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, согласно списку, сверенному с Качирским районным отделом образования;
12) для категории, указанной в подпункте 17 – заявление одного из родителей ребенка-инвалида с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, документа, подтверждающего наличие инвалидности у ребенка, свидетельство о рождении ребенка;
13) для категории, указанной в подпункте 18 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, ходатайство акима сельского округа, акт обследования жилищно-бытовых условий, расписка о купле-продаже подсобного хозяйства;
14) для категории, указанной в подпункте 19 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, справка об освобождении из мест лишения свободы;
15) для категории, указанной в подпункте 20 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета (копии сберкнижки), копии удостоверения личности, РНН, справка, подтверждающая статус безработного, справка о погребении, свидетельство о смерти и копия книги регистрации граждан;
16) для категории, указанной в подпункте 21 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, согласно списку из медицинского учреждения;
17) для категории, указанной в подпункте 22 - заявление одного из родителей ребенка-инвалида с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, документа, подтверждающего наличие инвалидности у ребенка, свидетельства о рождении ребенка;
18) для категории, указанной в подпункте 23 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, документа, подтверждающего наличие инвалидности у ребенка, свидетельства о рождении ребенка, использованные билеты или подтверждающий документ стоимости проезда, квитанции о проживании;
19) для категорий, указанных в подпунктах 1, 3, 4 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, удостоверения личности, документа, подтверждающего статус получателя, справка медицинского учреждения, подтверждающая расходы;

11) 16-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн Качир аудандық білім бөлімімен салыстырылған тізімге сәйкес дербес есеп шоты көрсетiлген қамқоршының немесе бала мүдделерін қорғайтын тұлғаның өтініші, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлiгiнің көшірмелері;
12) 17-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты көрсетiлген мүгедек баланың ата-анасы біреуінің өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабының, СТТН, ЖӘК, жеке басы куәлігінің, бала мүгедектігін растайтын құжаттың көшірмелері, туу туралы куәлігі;
13) 18-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты (жинақ кітапша көшірмесі) көрсетiлген өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының, СТТН, ЖӘК, жеке басы куәлігінің көшірмелері, ауылдық округ әкімінің қолдаухаты, тұрғын үй жағдайын тексеру актісі, қосалқы шаруашылығын алып-сату туралы қолхаты;
14) 19-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлігінің көшірмелері, бас бостандығынан айыру мекемесінен босатылғандығы туралы анықтама;
15) 20-тармақшада көрсетілген осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, жеке куәлігінің, СТТН көшірмелері, жұмыссыз мәртебесін растайтын анықтама, жерлеу туралы анықтама, қайтыс болғандығы туралы анықтама және азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;
16) 21-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн медициналық мекеме анықтамасына сәйкес дербес есеп шоты көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы адамның өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, жеке куәлiгi, ЖӘК көшірмелері;
17) 22-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты көрсетiлген мүгедек-баланың ата-анасы біреуінің өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлiгi, бала мүгедектігін растайтын құжаттың, бала туу туралы куәлігінің көшірмелері;
18) 23-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқығы бар тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлігі, бала мүгедектігін растайтын құжаттың, бала туу туралы куәлігінің көшірмелері, қолданылған билеттер немесе жол ақысын растайтын құжат, тұрғандығы туралы түбіртек;
19) 1, 3, 4-тармақшаларында көрсетiлген санаттағылар үшiн дербес есеп шоты көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқылы адамның өтiнiшi, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, жеке куәлiгi көшірмелері, алушы мәртебесін растайтын құжат көшірмесі, шығындарды растайтын медициналық мекеменің анықтамасы;

20) для категории, указанной в подпункте 24 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, документ, подтверждающий период обучения или бизнес-план;
21) для категории, указанной в подпункте 25 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии РНН, СИК, удостоверения личности, книги регистрации граждан, свидетельства о рождении ребенка, акт обследования жилищно-бытовых условий, ходатайство акима сельского округа и (или) директора школы, заведующего детским садом;
22) для категории, указанной в подпункте 26 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии РНН, удостоверения личности, книги регистрации граждан, свидетельство о рождении ребенка, список центральной районной больницы;
23) для категории, указанной в подпункте 27 - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверения личности, справка соответствующего органа (районного отдела внутренних дел, пожарной части, медицинского учреждения и других) о пожаре, болезни и других, справка о доходах всех членов семьи;
24) для категории, указанной в подпункте 28 - ходатайство акима сельского округа, с приложением списка лиц, нуждающихся в документировании;
25) для категории, указанной в подпункте 29 - для выплаты единовременной материальной помощи ко Дню защитников Отечества - список с указанием фамилии, имени, отчества, предоставляемого Качирским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта".
3. Социальные выплаты назначаются категориям нуждающихся граждан, указанным в пункте 1 настоящего постановления по следующим видам и размерам:
1) для категорий, указанных в подпунктах 1, 2, 3, 4, 15, 16 - единовременная материальная помощь в размере 10 000 тенге;
2) для категорий, указанных в подпунктах 3, 4 - ежемесячная материальная помощь в размере 2000 тенге;
3) для категорий, указанных в подпунктах 1, 3, 4 - единовременная материальная помощь по фактической стоимости услуг зубопротезирования;
4) для категории, указанной в подпункте 1 - ежемесячная материальная помощь в размере 6000 тенге, на период отопительного сезона согласно представленных квитанций "АО Энергоцентр", ежемесячная материальная помощь в размере 2 месячных  расчетных показателей, единовременная материальная помощь на текущий ремонт дома, согласно ходатайства акима сельского округа и представленной сметы и единовременная материальная помощь согласно фактической стоимости периодических изданий;

20) 24-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлігінің көшірмелері, оқу мерзімін растайтын құжат немесе бизнес-жоспар;
21) 25-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, СТТН, ЖӘК, жеке куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабы, баланың туу туралы куәлігінің көшірмелері, тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, ауылдық округ әкімі және (немесе) мектеп директоры, балабақша меңгерушісінің қолдаухаты;
22) 26-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, СТТН, жеке куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабы, баланың тууы туралы куәлігінің көшірмелері, орталық аудандық аурухана тізімі;
23) 27-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн осы әлеуметтік төлемге құқылы тұлғаның дербес есеп шоты көрсетiлген өтініші, азаматтарды тіркеу кітабы, СТТН, ЖӘК, жеке куәлігінің көшірмелері, тиісті органның (аудандық ішкі істер бөлімі, өрт сөндіру бөлімшесі, медициналық мекеме және басқа) өрт, ауырғандығы және басқа туралы анықтамасы, барлық отбасы мүшелерінің табыстары туралы анықтама;
24) 28-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн құжаттандыруды қажет етуші тұлғалардың тізімі қосымшамен қоса ауылдық округ әкімінің қолдаухаты;
25) 29-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшiн - Отан қорғаушы күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеу үшін Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық қазынашылық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Качир ауданы бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылатын тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тізімі, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі есеп шотының нөмірі.
3. Осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген мұқтаж азаматтардың санаттарына әлеуметтiк төлемдер мына түрлер мен мөлшерлер бойынша тағайындалады:
1) 1, 2, 3, 4, 15, 16-тармақшаларында көрсетiлген санаттағылар үшін 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
2) 3, 4-тармақшаларда көрсетiлген санаттағылар үшiн 2000 теңге мөлерiнде ай сайынғы материалдық көмек;
3) 1, 3, 4-тармақшаларында көрсетiлген санаттағылар үшiн тіс салдыру қызметінің нақты бағасы бойынша бiр жолғы материалдық көмек;
4) 1-тармақшада көрсетiлген санаттағылар үшiн 6000 теңге мөлшерiнде ай сайынғы материалдық көмек, "АО Энергоцентр" ұсынылған түбіртектерге сәйкес жылу беру маусымы кезеңіне 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек, ауылдық округі әкімінің қолдаухаты және ұсынылған сметаға сәйкес үйді ағымдағы жөндеу жұмысына біржолғы материалдық көмек және мерзімді басылымдардың нақты құнына сәйкес біржолғы материалдық көмек;

5) для категории, указанной в подпункте 2 - ежемесячная материальная помощь в размере 3000 тенге;
6) для категорий, указанных в подпунктах 5, 17 - единовременная материальная помощь в размере 25000 тенге;
7) для категории, указанной в подпункте 13 - ежемесячная материальная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей на период стационарного лечения;
8) для категории, указанной в подпункте 7 - единовременная материальная помощь в размере 100000 тенге;
9) для категории, указанной в подпункте 11 - единовременная материальная помощь в размере 2 МРП ежеквартально;
10) для категории, указанной в подпункте 9 - социальная помощь студентам за период обучения производится с учетом фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении и ежемесячная материальная помощь на время учебного процесса в размере 7000 тенге;
11) для категории, указанной в подпункте 8 - социальная помощь студентам за период обучения производится с учетом фактической стоимости обучения в высшем медицинском учебном заведении;
12) для категории, указанной в подпункте 12 - единовременная материальная помощь в размере 6 месячных расчетных показателей;
13) для категорий, указанных в подпунктах 14, 19, 20, 21, 22 - единовременная материальная помощь в размере 10 месячных расчетных показателей;
14) для категории, указанной в подпункте 22 - ежеквартальная материальная помощь в размере 8 МРП;
15) для категории, указанной в подпункте 6 - единовременная материальная помощь для специалистов, прибывших для работы в районный центр - 250000 тенге и в сельские населенные пункты района - 500000 тенге;
16) для категории, указанной в подпункте 10 - единовременная материальная помощь в размере 22000 тенге;
17) для категории, указанной в подпункте 18 - единовременная материальная помощь в размере 100000 тенге;
18) для категории, указанной в подпункте 23 - единовременная материальная помощь, согласно использованных билетов и квитанций за проживание;
19) для категорий, указанных в подпункте 24 - ежемесячная материальная помощь на период обучения в размере 5 месячных расчетных показателей и единовременная материальная помощь на трудовую реабилитацию в размере 50000 тенге;
20) для категории, указанной в подпункте 25 - ежемесячная материальная помощь от 2400 до 3000 тенге;
21) для категории, указанной в подпункте 26 - ежемесячная материальная помощь в размере 7000 тенге;
22) для категории, указанной в подпункте 27 - единовременная материальная помощь в размере от 20000 до 50000 тенге;
23) для категории, указанной в подпункте 28 - единовременная материальная помощь до 1000 тенге;

5) 2-тармақашада көрсетілген санатағылар үшін 3000 теңге көлемінде ай сайынғы материалдық көмек;
6) 5, 17-тармақшаларында көрсетілген санаттағылар үшін 25000 теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
7) 13-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін стационарлық емделу кезеңіне 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
8) 7-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 100000 теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
9) 11-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін тоқсан сайын 2 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
10) 9-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін студенттердің оқуы кезеңіне әлеуметтік көмек тиісті оқу орнындағы оқытудың нақты құнын есепке ала отырып жүзеге асырылады және оқыту процесі уақытына 7000 теңге көлемінде ай сайынғы материалдық көмек;
11) 8-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін жоғары медициналық оқу орнында оқытудың нақты құнын есепке ала отырып, оқыту кезеңі үшін студенттерге әлеуметтік көмек;
12) 12-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 6 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
13) 14, 19, 20, 21, 22–тармақшаларында көрсетілген санаттағылар үшін 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
14) 22-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 8 АЕК мөлшерінде тоқсан сайыңғы материалдық көмек;
15) 6-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 250000 теңге аудан орталығына және 500000 теңге аудан ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге келген мамандар үшін біржолғы материалдық көмек;
16) 10-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 22000 теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
17) 18-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 100000 теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
18) 23-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін қолданылған билеттерге және тұрғаны үшін түбіртектерге сәйкес біржолғы материалдық көмек;
19)124-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – 5 айлық  есептік көрсеткіш мөлшерінде оқыту кезеңіне ай сайынғы материалдық көмек және 50000 теңге көлемінде еңбекпен оңалтуға арналған біржолғы материалдық көмек;
20) 25-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 2400-ден 3000 теңгеге дейін ай сайынғы материалдық көмек;
21) 26-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 7000 теңге көлемінде ай сайынғы материалдық көмек;
22) 27-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 20000-нан 50000 теңгеге дейінгі мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
23) 28-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – 1000 теңгеге дейін біржолғы материалдық көмек;

24) для категории, указанной в подпункте 29 - единовременная материальная помощь в размере 5000 тенге.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
5. Финансирование социальных выплат осуществляется из средств местного бюджета.
6. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Качирского района" обеспечить своевременное перечисление социальных выплат на лицевые счета граждан в срок не позднее 26 числа текущего месяца.
7. Определить государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Качирского района" ответственным за формирование списков граждан, имеющих право на социальную выплату, и надлежащее исполнение намеченных мероприятий.
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Марданову А.К.
Аким района                                Б. Бакауов

24) 29-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – 5000 теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
5. Әлеуметтік төлемдерді қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
6. "Качир ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік төлемдерді ағымдағы айдың 26 күні мерзімінен кешіктірмей азаматтардың жеке есеп шоттарына уақытылы аударуды қамтамасыз етсін.
7. "Качир ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік төлемге құқығы бар азаматтардың тізімдерін қалыптастыру және белгіленген іс-шаралардың тиісті орындалуы үшін жауапты болып белгіленсін.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.1Мардановаға жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Бақауов