О социальной помощи отдельным категориям граждан района на 2012 год
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 233/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 января 2012 года N 12-12-120. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
Сноска. По тексту решения после слов "банках второго уровня" дополнены соответственно словами "или АО "Казпочта"", в соответствии с решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 28.05.2012 N 23/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. По тексту решения в редакции на русском языке слова "РК" заменены соответственно словами "Республика Казахстан"", в соответствии с решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 28.05.2012 N 23/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года, со Стандартом государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394, Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Категории граждан, имеющих право на социальную выплату:
1) участники и инвалиды Великой Отечественной войны;
2) лица, награжденные орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, лица, проработавшие более 6 месяцев в годы Великой Отечественной войны, имеющие официальный статус;
3) жены (мужья) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, не вступившие в повторный брак;
4) жены (мужья) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин, которые не вступали в повторный брак;

2012 жылға арналған аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 233/44 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қаңтарда N 12-12-120 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
Ескерту. Мәтін бойынша "екінші деңгейдегі ашық банкінің" сөздерінен кейін "немесе "Қазпошта" АҚ" сөздерімен толықтырылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012.05.28 N 23/5 (жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабы 1 тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегi "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 11 бабы 2 тармағы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес, Успен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік төлемге құқығы бар азаматтардың санаттары:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері;
2) Ұлы Отан соғысы жылдары тылдағы ерең еңбегі үшін және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Социалистік Кеңес Одағы Республикаларының ордендерімен және медалдерімен марапатталған тұлғалар, Ұлы Отан соғысы жылдарында кем дегенде 6 ай жұмыс істегендер, ресми мәртебесі бар тұлғалар;
3) соғыс мүгедектері және олармен теңестірілген мүгедектердің екінші рет тұрмыс құрмаған әйелдері (күйеулері);
4) қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын жұмыстағы азаматтардың, "Ленинградты қорғағаны үшін" және "Блокададағы Ленинград тұрғыны" медалімен марапатталған, азаматтардың, жалпы аурудың салдарынан, еңбектік жарымжандығынан мүгедек болып танылғандардың және басқа да себептері бар екінші рет тұрмыс құрмаған әйелдері (күйеулері);

5) лица вольнонаемного состава Советской Армии, Военно-Морского Флота, войск и органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза Советских Социалистических Республик, занимавшие штатные должности в воинских частях, штабах, учреждениях, входивших в состав действующей армии в период Великой Отечественной войны, либо находившиеся в соответствующие периоды в городах, участие в обороне которых засчитывалось до 1 января 1998 года, в выслугу лет, для назначения пенсии на льготных условиях, установленных для военнослужащих частей действующей армии;
6) военнослужащие, лица начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности ставшие инвалидами вследствие ранения, контузии, увечья, полученных при защите бывшего Союза Советских Социалистических Республик, при исполнении иных обязанностей в военной службе в другие периоды или вследствие заболевания, связанного с пребыванием на фронте;
7) семьи военнослужащих, партизан, подпольщиков, погибших (пропавших без вести) или умерших в результате ранения, контузии или увечья, полученных при защите бывшего Союза ССР, при исполнении иных обязанностей воинской службы (служебных обязанностей) или вследствие заболевания, связанного с пребыванием на фронте;
8) родители, супруга (супруг) не вступившие в повторный брак, погибших воинов в Афганской войне;
9) участники и инвалиды Афганской войны, а также иные участники боевых действий на территории других государств;
10) участники ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции;
11) семьи военнослужащих, погибших (умерших) при прохождении воинской службы в мирное время;
12) персональные пенсионеры республиканского значения;
13) лица, попавшие в экстремальные, непредвиденные ситуации (пожар, длительная более 1 месяца болезнь и другие), со среднедушевым доходом ниже прожиточного минимума;
14) одинокие инвалиды;
15) пенсионеры, получающие минимальный размер пенсии;
16) граждане, получающие пенсионные выплаты по возрасту в неполном объеме, но не более минимального размера пенсии;
17) граждане, получающие государственное базовое социальное пособие по возрасту;
18) безработные граждане, состоящие на учете в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" (далее – отдел);
19) лица, осуществляющие погребение безработных, состоявших на момент смерти на учете в отделе;

5) 1998 жылдың 1 қаңтарына дейін саналған осы кезеңдерге сәйкес қалаларда, қорғанысқа қатысқан, қызмет ететін армияның бөлімдерінде әскери қызметкерлер үшін белгіленген, қызмет еткен жылдарына жеңілдік беретін жағдайдағы зейнетақы тағайындау үшін, Совет Армиясының және Әскери-теңіз флотының өз еркімен жалданбалы құрамындағы тұлғалар, Ұлы Отан соғысы кезеңінде әскер және ішкі істер органында, бұрынғы Социалистік Кеңес Одағы Республикаларының мемлекеттік қауіпсіздік органдарының тұлғалары, Ұлы Отан соғысы кезеңіндегі армияның құрамына кіретін, әскери бөлімнің, штабтың, мекемелердің штаттық лауазымда болғандар;
6) бұрынғы Социалистік Кеңес Одағы Республикаларын қорғағанда алған, әскери қызметтегі басқа да міндеттерін атқарған кезде немесе майданда болғанына байланысты, шалдыққан ауруы бар, әскери қызметкерлер, жарақаты бар, контузияның, жарымжандығының себебінен мүгедек болған ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органының құрамына кіретін қатардағы және басқарушы тұлғалар;
7) Жауынгерлердің жанұялары, партизандар, астыртың жұмыстағы, (хабарсыз кеткендердің), жаралардан қайтыс болғандар, бұрынгы Кенес Одағықорғауда контузия немесе зақымдану алғандар, басқа да әскери қызмет атқару кезінде (қызмет міндеттерін) немесе майданға қатысуымен байланысты аурулармен.
8) Ауған соғысында қаза болған жауынгерлердің ата-аналары, екінші рет тұрмыс құрмаған әйелі (күйеуі);
9) Ауған соғысының мүгедектері және қатысушылары, сонымен бірге басқа мемлекеттің аймағында болған басқа шайқастық қызметтерге қатысқандар;
10) Чернобыль атом электростанциясындағы апатты жоюға қатысқандар;
11) бейбітшілік уақытында әскери қызметін өтеу кезеңінде қаза болған (қайтыс болған) әскери қызметкердің отбасына;
12) республикалық маңызды жеке зейнеткерлер;
13) қысылтаяң жағдайға тап болған(өрт, екі айдан ұзаққа  созылған ауру немесе басқа да), жан басына шаққанда табысы ең аз күнкөріс деңгейінен төмен тұлғалар;
14) жалғызбасты мүгедектер;
15) ең аз мөлшердегі зейнетақы алатын зейнеткерлер;
16) Қазақстан Республикасы бекіткен зейнетақы төлемін жасына байланысты толық көлемде алмайтын, бірақ зейнетақының ең төменгі мөлшерінен аспайтын зейнетақысы бар азаматтар;
17) бірақ зейнетақының ең төменгі мөлшерінен көп емес, жасына байланысты мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақы алатын, азаматтар;
18) "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (одан әрі - бөлім) есебінде тұрған, жұмыссыз азаматтар;
19) бөлімнің есебінде тұрған жұмыссыздарды қайтыс болған кезде жерлейтін, тұлғалар;

20) лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
21) студенты, из малообеспеченных семей, среднедушевой доход которых не превышает размера установленной по области величины прожиточного минимума (2 квартал соответствующего года), сироты, оставшиеся без попечения родителей (не прошедшие конкурс на обладание государственным образовательным грантом), а также студенты, продолжающие обучение в высших учебных заведениях области по гранту акима области;
22) выпускники медицинских и педагогических высших и средне-специальных учебных заведений, прибывших для работы в Успенский район, закончивших обучение в 2012 году;
23) врачи, вновь прибывшие для работы в район;
24) лица, страдающие туберкулезным заболеванием;
25) лица, страдающие онкологическими заболеваниями;
26) дети-инвалиды до 18 лет;
27) дети-инвалиды, обучающиеся на дому;
28) дети до 1 года из малообеспеченных семей, среднедушевой доход которых не превышает размера установленной по области величины прожиточного минимума, находящиеся на искусственном вскармливании;
29) беременные женщины, своевременно вставшие на учет;
30) демобилизованные по окончании воинской службы из рядов вооруженных сил Республики Казахстан;
31) малообеспеченные граждане, доход которых не превышает размера установленной по области величины продовольственной корзины;
32) малообеспеченные граждане, доход которых не превышает размера установленной по области величины прожиточного минимума;
33) больные дети направленные департаментом здравоохранения на обследование, лечение;
34) многодетные матери, имеющие четырех и более несовершеннолетних детей, совместно проживающих и не награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа";
35) граждане, достигшие пенсионного возраста;
36) пенсионеры в возрасте от 80 и более лет;
37) пенсионеры в возрасте от 100 и более лет;
38) инвалиды 1 группы.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 28.05.2012 N 23/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Для получения социальной помощи необходимо предоставить в отдел следующие документы по каждой категории, указанной в пункте 1 настоящего решения:
1) для категории, указанной в подпункте 1) – для ежемесячной выплаты на приобретение лекарств и оплаты жилищно-коммунальных услуг, для ежеквартальной материальной помощи на проезд, для единовременной материальной помощи на подписку на периодические издания, единовременной материальной помощи к 9 мая, единовременной материальной помощи на ремонт жилья – список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", документ, подтверждающий фактическую стоимость проезда (только для ежеквартальной материальной помощи на проезд), регистрационного номера налогоплательщика (далее РНН);

20) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар;
21) аз қамтамасыз етілген отбасының және жан басына шаққанда кірісі облыс бойынша белгіленген күнкөрістік шаманың (тиісті жылдың 2 тоқсаны) мөлшерінен аспайтын отбасылардың студенттері және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған (мемлекеттік білім грантына ие болу конкурсынан өте алмаған) жетімдер, сонымен бірге облыс әкімінің грантымен облыстың жоғары оқу орындарында оқуларын жалғастырушы студенттер;
22) 2012 жылы оқу бітірген, Успен ауданына жұмыс істеу үшін келген, жоғары және арнайы орта медициналық және педагогикалық оқу орындарының түлектері;
23) ауданға жұмыс үшін жаңадан келген дәрігерлер;
24) туберкулез ауруына шалдыққан тұлғалар;
25) онкологиялық ауруына шалдыққан тұлғалар;
26) 18 жасқа дейінгі мүгедек-балалар;
27) үйде оқытылатын мүгедек-балалар;
28) аз қамтамасыз етілген отбасының және жан басына шаққанда кірісі облыс бойынша белгіленген күнкөрістік шаманың көлемінен аспайтын жасанды тамақтандырылатын, 1 жасқа дейінгі балалар;
29) уақытында есепке тұрған жүкті әйелдер;
30) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарында әскери қызметін өтеп келгендер;
31) облыс бойынша белгіленген азық-түлік себетінің көлемінен аспайтын аз қамтамасыз етілген азаматтар;
32) облыс бойынша белгіленген күнкөрістік шаманың көлемінен аспайтын аз қамтамасыз етілген азаматтар;
33) денсаулық сақтау департаментімен тексеруге, емделуге жіберілген ауру балалар;
34) өзімен бірге тұратын, төрт және одан да көп кәмелет жасқа толмаған балалары бар, көп балалы Алтын және Күміс алқамен марапатталған аналар;
35 ) зейнет жасына жеткен азаматтар;
36) 80 жастан бастап және одан асқан зейнеткерлер;
37) 100 жастан бастап және одан асқан зейнеткерлер;
38) 1 топтағы мүгедектер.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012.05.18 N 23/5 (жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Әлеуметтік көмек алу үшін әрбір санат бойынша осы шешімнің 1 тармағында көрсетілген келесі құжаттарды, бөлімге ұсыну қажет:
1) бірінші тармақшада көрсетілген санаттар үшін ай сайын – дәрі-дәрмек сатып алуға және тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге, жолақысына әр тоқсан сайын материалдық көмек, мерзімді басылымдарға жазылуға біржолғы материалдық көмек үшін, 9 мамыр қарсаңында біржолғы материалдық көмек, тұрғын үйді жөндеуге біржолғы материалдық көмек – тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімі ұсынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген, жолақысының нақты төлемін растайтын құжат (тек жолақысына тоқсан сайын материалдық көмек үшін), салық төлеушінің тіркеу нөмірі (әрі қарай СТТН);

2) для категорий, указанных в подпунктах 1), 3), 4), 6), 8), 9), 10), 11) - для единовременной выплаты на зубопротезирование-заявление с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности, РНН, социальный индивидуальный код (далее СИК), справка из медицинского учреждения о необходимости зубопротезирования, удостоверение подтверждающее статус для категорий указанных в подпунктах 1), 6), 9), 10); документ подтверждающий статус для категорий указанных в подпунктах 3), 4), 8), 11);
3) для категорий, указанных в подпунктах 8 - 10) - для ежемесячной материальной помощи на оплату жилищно-коммунальных услуг, для ежеквартальной материальной помощи на приобретение лекарств, на проезд, для единовременной материальной помощи на подписку на периодические издания, единовременной материальной помощи к 9 мая – список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", документ, подтверждающий фактическую стоимость проезда (только для ежеквартальной материальной помощи на проезд), РНН;
4) для категорий указанных в подпунктах 8), 9) - для единовременной материальной помощи ко Дню вывода войск из Афганистана - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", РНН;
5) для категорий указанных в подпунктах 3-8), 11) - для ежемесячной материальной помощи на оплату жилищно-коммунальных услуг, для ежеквартальной материальной помощи на приобретение лекарств, для единовременной материальной помощи на подписку на периодические издания, единовременной материальной помощи к 9 мая – список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", РНН;

2) 1), 3), 4), 6), 8), 9), 10), 11) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін тісті протездеуге біржолғы материалдық төлемақы үшін екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, СТТН көшірмесі әлеуметтік жеке кодының (одан әрі - ӘБК) көшірмесі, 1), 6), 9), 10) тармақшаларда көрсетілген санаттардың мәртебесін растайтын куәлік; 3), 4), 8), 11) тармақшаларда көрсетілген санаттардың мәртебесін растайтын құжат;
3) 8-10) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге ай сайын материалдық көмек, дәрі-дәрмек сатып алуға, жолақысына әр тоқсан сайын материалдық көмек, мерзімді басылымдарға жазылуға біржолғы материалдық көмек, 9 мамырға біржолғы материалдық көмек үшін – тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген, жолақысының нақты төлемін растайтын құжат (тек жолақысына тоқсан сайын материалдық көмек үшін) өтініш, СТТН көшірмесі;
4) 8), 9) тармақшалардағы көрсетілген санаттар үшін әскерлердің Ауғанстаннан шығарылған күніне орай біржолғы материалдық көмек үшін –  тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш, СТТН көшірмесі;
5) 3-8), 11) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге ай сайын материалдық көмек, дәрі-дәрмек сатып алуға әр тоқсан сайын материалдық көмек, мерзімді басылымдарға жазылуға біржолғы материалдық көмек, 9 мамырға бір жолғы материалдық көмек үшін – тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, СТТН көшірмесі;

6) для категории указанной в подпункте 2) - для единовременной материальной помощи к 9 мая - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", РНН;
7) для категории указанной в подпункте 12) - для ежеквартальной материальной помощи на проезд, заявление с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверение личности, удостоверение подтверждающее статус персонального пенсионера, документ, подтверждающий фактическую стоимость проезда;
8) для категории, указанной в подпункте 13) – для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копию книги регистрации граждан, справки соответствующего органа пожарной части, медицинского учреждения и других) о пожаре, болезни или других, копии удостоверения личности, РНН, СИК, справки о доходах членов семьи, акт обследования материально- бытовых условий семьи, предоставляемый участковой комиссией при акимах сел, аульных и сельских округов;
9) для категории, указанной в подпункте 14) – для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг, единовременной материальной помощи на твердое топливо – список, согласно базе данных отдела с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", РНН, справка об инвалидности;
10) для категорий, указанных в подпунктах 15)-17) – для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг, ежеквартальной материальной помощи в связи с повышением роста цен продукты питания, единовременной материальной помощи к 1 октября - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", РНН;

6) 2) тармақшада көрсетілген санаттар үшін 9 мамырға біржолғы материалдық көмек үшін – тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш, СТТН көшірмесі, туу туралы куәлік, неке қию туралы куәлік;
7) 12) тармақшада көрсетілген санаттар үшін жолақысына біржолғы материалдық көмек үшін екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі СТТН көшірмесі, ӘБК көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, зейнеткердің дербес мәртебесін растайтын куәлігінің көшірмесі, жолақысының нақты төлемін растайтын құжат;
8) 13) тармақшада көрсетілген санаттар үшін бір жолғы материалдық төлем ақы үшін екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, өрт бөлімінің,медицина мекемесінің және басқа да осыған сәйкес (өрт туралы, сырқат туралы және басқа да) органдардың анықтамасы, жеке бас куәлігінің көшірмесі, СТТН көшірмесі, ӘБК көшірмесі, барлық отбасы мүшелерінің табысы туралы анықтамалар, ауылдық әкімдіктің учаскелік комиссиясымен ұсынылған, ауыл және село округі әкімінің учаскелік комиссиясымен берілген отбасының материалды-тұрмыстық жағдайларын тексеру актісі;
9) 14) тармақшада көрсетілген санаттар үшін тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін өтеу үшін ай сайынғы материалдық көмек төлеу үшін, қатты отынға біржолғы материалдық көмек үшін – бөлімнің деректер базасына сәйкес тізім, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, СТТН көшірмесі, мүгедектігі туралы анықтама;
10) 15)-17) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін өтеу үшін тоқсан сайын материалдық көмек төлеу үшін, азық-түлік бағасы өсуіне байланысты әр тоқсан сайын материалдық көмек төлеу үшін, 1 қазанға біржолғы материалдық көмек – тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы"Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі көрсетілген тізім, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, СТТН көшірмесі;

11) для категории, указанной в подпункте 18) - для выплаты материальной помощи в период прохождения профессионального обучения - заявление с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копии удостоверения личности, РНН, СИК, книги регистрации граждан, документ подтверждающий период обучения, справка о регистрации в качестве безработного;
12) для категории, указанной в подпункте 19) - для выплаты единовременной материальной помощи на погребение – заявление с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копии удостоверения личности, РНН, свидетельства о рождении, свидетельства о браке, свидетельства о смерти, справка о регистрации в качестве безработного на момент смерти, копии книги регистрации граждан, СИК;
13) для категории, указанной в подпункте 20) – для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копии удостоверения личности, РНН, копии книги регистрации граждан, СИК, копия справки об освобождении;
14) для категории, указанной в подпункте 21) – для оплаты за обучение в высших учебных заведениях области, для ежемесячной социальной выплаты на проживание, питание и проезд к месту постоянного проживания студентам - заявление студента с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности, РНН, договор на оказание образовательных услуг, акты обследования социально-бытовых условий семьи предоставляемый участковой комиссией при акимах сел, аульных и сельских округов и сведения о совокупном доходе предоставляются один раз при назначении социальной помощи для оплаты обучения;
15) для категорий, указанных в подпунктах 22), 23) - для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копии удостоверения личности, РНН, СИК, книги регистрации граждан, диплома об окончании высшего учебного заведения, средне-специального учебного заведения, копия приказа о приеме на работу, копия индивидуального трудового договора, копия трудовой книжки; для категории 23) материальная помощь оказывается при условии неполучения ранее данной материальной помощи на территории Успенского района;
16) для категорий, указанных в подпункте 24) - для выплаты ежемесячной материальной помощи на питание больным, находящимся на амбулаторном лечении – заявление с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копии удостоверения личности, РНН, СИК, копия книги регистрации граждан, справка из больницы о нахождении на амбулаторном лечении;

11) 18) тармақшада көрсетілген санаттар үшін кәсіптік оқудан өту кезеңінде материалдық көмек төлеу үшін - екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, СТТН көшірмесі, ӘБК көшірмесі, оқу кезеңін растайтын құжат, жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтама;
12) 19) тармақшада көрсетілген санаттар үшін жерлеуге материалдық көмек төлеу үшін - екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің көшірмесі, СТТН көшірмесі, қайтыс болғаны туралы куәлік, қайтыс болған кезде жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы анықтама, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ӘБК көшірмесі;
13) 20) тармақшада көрсетілген санаттар үшін біржолғы материалдық көмек төлеу үшін - екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің көшірмесі, СТТН көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі,ӘБК көшірмесі, босатылғаны туралы анықтаманың көшірмесі;
14) 21) тармақшада көрсетілген санаттар үшін студенттердің облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуларына төлеу үшін, тұруға, тамақтануға және тұрған жеріне дейінгі жолақысына ай сайынғы әлеуметтік төлемдер үшін - екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген студенттің өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, СТТН көшірмесі, білім беру қызметтерін көрсетудің келісімшарты, ауылдық әкімдіктің учаскелік комиссиясымен ұсынылған, оқуды төлеу үшін әлеуметттік көмек тағайындау кезінде ауыл және село округі әкімінің учаскелік комиссиясымен берілген әлеуметтік-тұрмыс жағдайларының тексеру актісі және жиынтық табысы туралы мәліметтер бір рет ұсынылады;
15) 22), 23) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін біржолғы материалдық көмек төлеу үшін - екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, СТТН көшірмелері, жоғары оқу орынын, арнайы орта орынын бітіру туралы дипломының көшірмесі, жұмысқа қабылдау туралы бұйрығының көшірмесі, жеке еңбек келісімшартының көшірмесі, 23) санаттар үшін Успен ауданы аймағында бұрын материалдық көмек алмаған жағдайда материалдық көмек көрсетіледі;
16) 24) тармақшада көрсетілген санаттар үшін амбулаторлық емделуде жатқан науқастарға тамақтану үшін ай сайын біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, СТТН, ӘБК көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ауруханадан амбулаториялық емделуде жатқаны туралы анықтама;

17) для категории, указанной в подпункте 25) – для выплаты единовременной материальной помощи - заявление больного с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", справки подтверждающей болезнь и копии книги регистрации граждан, удостоверения личности РНН, СИК;
18) для категории, указанной в подпункте 26) - для выплаты единовременной материальной помощи; детям ко дню инвалида – заявление одного из родителей (опекуна) о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", документ, подтверждающий наличие инвалидности у ребенка, копии книги регистрации граждан, удостоверения личности, РНН, свидетельства о рождении ребенка, СИК;
19) для категории указанной в подпункте 27) – для выплаты единовременной материальной помощи детям-инвалидам, обучающимся на дому, достигшим возраста 13 лет, для приобретения компьютерной техники - заявление одного из родителей (опекуна) о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", документ, подтверждающий наличие инвалидности у ребенка, копии книги регистрации граждан, удостоверения личности, РНН, свидетельства о рождении ребенка, СИК;
20) для категории, указанной в подпункте 28) - для выплаты ежемесячной материальной помощи детям в возрасте до 1 года, находящимся на искусственном вскармливании - заявление одного из родителей о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", документ, подтверждающий искусственное вскармливание ребенка, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности, РНН, СИК, копии свидетельства о рождении ребенка, акты обследования социально-бытовых условий семьи предоставляемый участковой комиссией при акимах сел, аульных и сельских округов и сведения о совокупном доходе;
21) для категории, указанной в подпункте 29) – для единовременной материальной помощи по беременности женщинам, при условии постановки на учет в сроке беременности до 12 недель, заявление о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", документ, подтверждающий беременность, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности, РНН, СИК;
22) для категории, указанной в подпункте 30) - для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием фамилии, имени, даты рождения, домашнего адреса, номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копии удостоверения личности, СИК, РНН, справка из государственного учреждения "Отдел по делам обороны Успенского района";

17) 25) тармақшада көрсетілген санаттар үшін – біржолғы материалдық көмек төлеу үшін екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген науқастың өтініш сырқатты растайтын аурухананың анықтамасы және азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке куәлігінің, СТТН, ӘБК көшірмелері;
18) 26) тармақшада көрсетілген санаттар үшін – мүгедектер күніне орай балаларға біржолғы материалдық көмек төлеуге - екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген науқас баланың ата-анасының (қорғаншының) біреуінің өтініші, сырқатты растайтын анықтама, баланың мүгедектігін растайтын құжат жеке куәлігінің, баланың тууы туралы куәлігі нің көшірмесі, СТТН, ӘБК көшірмелері;
19) 27) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - 13 жасқа толған үйде оқытылатын мүгедек-балаларға компьютерлік техника сатып алу үшін біржолғы материалдық көмек төлеу үшін - екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген ата-анасының біреуінің (қамқоршысының) материалдық көмек тағайындау туралы өтініші,баланың мүгедектігін растайтын құжат, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке куәлігінің, СТТН көшірмелері, баланың тууы туралы куәлігінің көшірмесі, ӘБК көшірмесі;
20) 28) тармақшада көрсетілген санаттар үшін – жасанды тамақтандырылатын 1 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы материалдық көмек төлеу үшін екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген ата-анасының біреуінің материалдық көмек тағайындау туралы өтініші, баланың жасанды тамақтандырылатынын растайтын құжат, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке куәлігінің және СТТН, ӘБК көшірмелері, баланың тууы туралы куәлігінің көшірмесі, ауыл және село округі әкімінің учаскелік комиссиясымен ұсынылған, әлеуметтік-тұрмыс жағдайларының тексеру актісі және жиынтық табысы туралы мәліметтер;
21) 29) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - жүкті әйелдерге 12 аптаға дейінгі жүктілік мерзімімен есепке қойылған жағдайда біржолғы материалдық көмек төлеу үшін екінші деңгейдегі ашық банкінің  немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, жүктілігін растайтын құжат, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке куәлігінің, СТТН, ӘБК көшірмелері;
22) 30) тармақшада көрсетілген санаттар үшін біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – тегі, аты, әкесінің аты, туған күні,үй мекен-жайы, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, СТТН көшірмесі, ӘБК көшірмесі, "Успен ауданының қорғаныс істері бөлімі" мемлекеттік мекемесінен анықтама;

23) для категории, указанной в подпункте 31) - для выплаты единовременного пособия для развития подсобного хозяйства -  заявление о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности, РНН, СИК, справки о доходах членов семьи, акт обследования материально-бытовых условий семьи, предоставляемый участковой комиссией при акимах сел, аульных и сельских округов, договора купли-продажи;
24) для категории, указанной в подпункте 32) - для выплаты единовременной материальной помощи на подключение к цифровому вещанию - заявление о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности, РНН, СИК, справки о доходах членов семьи, акт обследования материально-бытовых условий семьи, предоставляемый участковой комиссией при акимах сел, аульных и сельских округов;
25) для категории указанной в подпункте 33) – для выплаты материальной помощи на проезд больным детям - заявление одного из родителей о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности, РНН, СИК, копии свидетельства о рождении ребенка, направление на лечение или обследование, документ, подтверждающий фактическую стоимость проезда;
26) для категории указанной в подпункте 34) - для выплаты ежеквартальной материальной помощи в связи с повышением роста цен на продукты питания - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта",;
27) для категории указанной в подпункте 35) – для выплаты единовременной материальной помощи на санаторно-курортное лечение – заявление о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета открытого в банках второго уровня или АО "Казпочта", ходатайство совета ветеранов, медицинское заключение о необходимости прохождения санаторно-курортного лечения, копии удостоверения личности, РНН, книги регистрации граждан, пенсионное удостоверение;

23) 31) тармақшада көрсетілген санаттар үшін қосалқы шаруашылығын дамытуға біржолғы материалдық жәрдемақы төлеу үшін – тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, үй мекен-жайы, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген материалдық көмек тағайындау туралы өтініш, СТТН көшірмесі, ӘБК көшірмесі, отбасы мүшелерінің кірісі туралы анықтама, ауыл әкімдігінің учаскелік комиссиясы ұсынған, ауыл және село округі әкімінің учаскелік комиссиясымен берілген отбасының материалды-тұрмыстық жағдайларының тексеру актісі, сатып алу - сату шарты;
24) 32) тармақшада көрсетілген санаттар үшін, сандық хабар таратуды қосуға біржолғы материалдық жәрдемақы төлеу үшін - екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген материалдық көмек тағайындау туралы өтініш, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке куәлігінің және СТТН, ӘБК көшірмелері, отбасы мүшелерінің кірісі туралы анықтама, ауыл әкімдігінің учаскелік комиссиясы ұсынған, ауыл және село округі әкімінің учаскелік комиссиясымен берілген отбасының материалды-тұрмыстық жағдайларының тексеру актісі;
25) 33) тармақшада көрсетілген санаттар үшін – емделуге жіберілген науқас балалардың жолақысына материалдық көмек төлеу үшін - екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген ата-анасының біреуінің материалдық көмек тағайындау туралы өтініші, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке куәлігінің және СТТН көшірмелері, ӘБК көшірмесі, бала тууы туралы куәліктің көшірмесі, емдеуге немесе тексерілуге берілетін жолдама, жолақысының нақты төлемін растайтын құжат;
26) 34) тармақшада көрсетілген санаттар үшін – азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты әр тоқсан сайын материалдық көмек төлеу үшін - тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақының түрі, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш;
27) 35) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - санаторлық-курорттық емделу үшін біржолғы материалдық көмек төлеу үшін - екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген материалдық көмек тағайындау туралы өтініш, ардагерлер кеңесінің қолдаухаты, санаторлық-курорттық емделуден өтудің қажеттілігін растайтын медициналық қорытынды, жеке куәлігінің, СТТН көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, зейнетақылық куәлігі;

28) для категории указанной в подпункте 36) – для выплаты единовременной материальной помощи к 1 октября – список с указанием фамилии, имени, отчества, РНН, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня или АО "Казпочта";
29) для категории указанной в подпункте 37) – для выплаты единовременной материальной помощи к 1 октября – список с указанием фамилии, имени, отчества, РНН, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня или АО "Казпочта";
30) для категории указанной в подпункте 38) – для выплаты единовременной материальной помощи ко дню инвалида – список согласно, базе данных государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня или АО "Казпочта", копия справки об инвалидности.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 28.05.2012 N 23/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" назначать социальную выплату и оказывать услуги категориям граждан, указанным в пункте 1 настоящего решения, по видам:
1) для категории указанной в подпункте 1) – ежемесячная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг, в размере 5 месячных расчетных показателей (далее - МРП), ежеквартальная материальная помощь на лекарственное обеспечение, в размере 1 МРП, ежеквартальная материальная помощь на проезд в размере до 3000 тенге, единовременная материальная помощь на подписку на периодические издания, в размере 3 МРП, единовременная материальная помощь к 9 мая, в размере 20000 тенге, единовременная материальная помощь на зубопротезирование в размере 21500 тенге, единовременная материальная помощь на ремонт жилья в размере 100000 тенге;
2) для категории указанной в подпункте 2) - единовременная материальная помощь к 9 мая, в размере 2150 тенге;

28) 36) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - 1 қазанға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тізім, СТТН, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш";
29) 37) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - 1 қазанға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тізім, СТТН, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген;
30) 38) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - мүгедектер күніне біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің деректер базасына  сәйкес тізім, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген, мүгедектігі туралы анықтама.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012.05.18 N 23/5 (жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
3. "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік төлемдер тағайындасын және осы шешімнің 1 тармағында көрсетілген санаттағы азаматтарға келесі түрлер бойынша қызметтер көрсетілсін:
1) 1) тармақшада көрсетілген санаттар үшін тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге 5 айлық есептік көрсеткіш (одан әрі - АЕК) мөлшерде ай сайынғы материалдық көмек, дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге 1 АЕК мөлшерде тоқсан сайын материалдық көмек, 3000 теңгеге дейінгі мөлшерде бойынша жолақысына тоқсан сайын материалдық көмек, мерзімді басылымдарға жазылуға 3 АЕК мөлшерде біржолғы материалдық көмек, 9 мамыр қарсаңында 20000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек, тісті протездеуге 21500 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек, тұрғын үй жөндеу үшін 100000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
2) 2) тармақша көрсетілген, санаттар үшін - 9 мамырға 2150 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;

3) для категорий, указанных в подпунктах 3)-7) – ежемесячная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг, в размере 1,5 МРП, ежеквартальная материальная помощь на лекарственное обеспечение, в размере 2 МРП, единовременная материальная помощь на подписку на периодические издания, в размере 3 МРП, единовременная материальная помощь к 9 мая, в размере 10750 тенге, единовременная материальная помощь на зубопротезирование в размере 21500 тенге;
4) для категорий указанной в подпунктах 8), 9) – ежемесячная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг, в размере 1,5 МРП, ежеквартальная материальная помощь на лекарственное обеспечение, в размере 2 МРП, единовременная материальная помощь на подписку на периодические издания, в размере 3 МРП, единовременная материальная помощь к 9 мая, в размере 10750 тенге, ежеквартальная материальная помощь на проезд до 3000 тенге, единовременная материальная помощь ко дню вывода войск из Афганистана в размере 10 МРП, единовременная материальная помощь на зубопротезирование в размере 21500 тенге;
5) для категорий указанной в подпунктах 10), 11) – ежемесячная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг, в размере 1,5 МРП, ежеквартальная материальная помощь на лекарственное обеспечение, в размере 2 МРП, единовременная материальная помощь на подписку на периодические издания, в размере 3 МРП, единовременная материальная помощь к 9 мая, в размере 10750 тенге, ежеквартальная материальная помощь на проезд до 3000 тенге, единовременная материальная помощь на зубопротезирование в размере 21500 тенге;
6) для категории указанной в подпункте 12) – ежеквартальная материальная помощь на проезд до 3000 тенге;
7) для категории указанной в подпункте 13) - единовременная материальная помощь на непредвиденные жизненные обстоятельства, в размере до 50000 тенге, включительно;
8) для категории указанной в подпункте 14) – ежеквартальная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг, в размере 2 МРП, единовременная материальная помощь на приобретение твердого топлива, в размере 6 МРП;
9) для категорий указанных в подпунктах 15), 16), 17) – ежеквартальная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг, в размере 2 МРП, ежеквартальная материальная помощь в связи с ростом цен на продукты питания в размере 2 МРП, единовременная материальная помощь к 1 октября в размере 2000 тенге;
10) для категории указанной в подпункте 18) – ежемесячная материальная помощь в период прохождения профессионального обучения, в размере –  5 МРП;

3) 3)-7)-тармақшаларда көрсетілген, санаттар үшін – тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін төлеуге 1,5 АЕК мөлшерде ай сайынғы  материалдық көмек, дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге 2 АЕК мөлшерде тоқсан сайын материалдық көмек, мерзімді басылымдарға жазылуға 3 АЕК мөлшерде біржолғы материалдық көмек, 9 мамырға 10750 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек, тісті протездеуге 21500 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
4) 8), 9) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін төлеуге 1,5 АЕК мөлшерде ай сайынғы материалдық көмек, дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге 2 АЕК мөлшерде тоқсан сайын материалдық көмек, мерзімді басылымдарға жазылуға 3 АЕК мөлшерде біржолғы материалдық көмек, 9 мамырға 10750 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек, 3000 теңгеге дейінгі мөлшерде бойынша жолақысына тоқсан сайын материалдық көмек, әскерлердің Ауғанстаннан шығарылған күніне орай 10 АЕК мөлшерде біржолғы материалдық көмек, тісті протездеуге 21500 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
5) 10), 11) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін төлеуге 1,5 АЕК мөлшерде ай сайын материалдық көмек, дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге 2 АЕК бойынша тоқсан сайын материалдық көмек, мерзімді басылымдарға жазылуға 3 АЕК бойынша біржолғы материалдық көмек, 9 мамырға 10750 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек, 3000 теңгеге дейінгі мөлшерде бойынша  жолақысына тоқсан сайын материалдық көмек, тісті протездеуге 21500 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
6) 12) тармақшада көрсетілген, санаттар 3000 теңгеге дейінгі мөлшерде бойынша жолақысына тоқсан сайын материалдық көмек;
7) 13) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін - қысылтаяң жағдайға тап болғандарға 50000 теңгеге дейінгі мөлшерде қоса, біржолғы материалдық көмек;
8) 14) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін - тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін төлеуге 2 АЕК мөлшерде тоқсан сайын материалдық көмек, қатты отынды сатып алуға 6 АЕК мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
9) 15), 16), 17) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін - тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін төлеуге 2 АЕК мөлшерде тоқсан сайын материалдық көмек, азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты 2 АЕК мөлшерде тоқсан сайын материалдық көмек, 1 қазанға 2000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
10) 18) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – кәсіптік оқудан өту кезеңінде 5 АЕК мөлшерде материалдық көмек ай сайынғы;

11) для категории указанной в подпункте 19) – материальная помощь на погребение безработных, в размере 15 МРП;
12) для категории указанной в подпункте 20) – единовременная материальная помощь в размере 5 МРП;
13) для категории указанной в подпункте 21) - оплата за обучение в высших учебных заведениях Республики Казахстан в размере фактической стоимости обучения за текущий учебный год в соответствующем учебном заведении, для студентов высших учебных заведений – ежемесячная социальная выплата на проживание, питание и проезд к месту проживания в размере 15235 тенге, для обучающихся по педагогическим и медицинским специальностям;
14) для категории указанной в подпункте 22) – единовременная материальная помощь выпускникам медицинских высших учебных заведений в размере 500000 тенге, выпускникам педагогических высших учебных заведений в размере 100000 тенге, выпускникам средне-специальных учебных заведений в размере 50000 тенге;
15) для категории указанной в подпункте 23) – единовременная материальная помощь вновь прибывшим врачам, в размере 500000 тенге;
16) для категории указанной в подпункте 24) – ежемесячная материальная помощь на усиленное питание в размере 5 МРП;
17) для категории указанной в подпункте 25) – единовременная материальная помощь в размере 10 МРП;
18) для категории указанной в подпункте 26) – единовременная материальная помощь ко Дню инвалида, в размере 10000 тенге;
19) для категории указанной в подпункте 27) – единовременная материальная помощь на приобретение компьютерной техники – в размере 100000 тенге;
20) для категории указанной в подпунктах 28) - ежемесячная материальная помощь на детское питание, в размере 5 МРП;
21) для категории указанной в подпункте 29) - единовременная материальная помощь в размере 5 МРП;
22) для категории указанной в подпункте 30) – единовременная материальная помощь в размере 5 МРП;
23) для категории указанной в подпункте 31) – единовременная материальная помощь на развитие подсобного хозяйства, в размере 150000 тенге;
24) для категории указанной в подпункте 32) – единовременная материальная помощь на подключение к цифровому вещанию, в размере 29000 тенге;
25) для категории указанной в подпункте 33) – единовременная материальная помощь, в размере до 12000 тенге;
26) для категории указанной в подпункте 34) – ежеквартальная материальная помощь в связи с повышением роста цен на продукты питания, в размере 3 МРП;
27) для категории указанной в подпункте 35) – единовременная материальная помощь, в сумме 49000 тенге;
28) для категории указанной в подпункте 36) – единовременная материальная помощь в размере 2000 тенге;

11) 19) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – жұмыссыздарды жерлеуге 15 АЕК мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
12) 20) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – 5 АЕК мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
13) 21) тармақшада көрсетілген санаттар үшін – Қазақстан Республикасының оқу орындарындағы оқу үшін төлем осыған сәйкес оқу орындағы нақты оқу төлемі мөлшерінде, жоғары оқу орынның студенттері үшін - тұруға, тамақтануға және тұрған жеріне дейінгі жолақысына ай сайынғы әлеуметтік төлемдер 15235 теңге мөлшерде, педагогикалық және медициналық мамандықтары бойынша оқитындар үшін;
14) 22) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – медициналық жоғары оқу орындарының түлектеріне 500000 теңге мөлшерде, педагогикалық жоғары оқу орындарының түлектеріне 100000 теңге мөлшерде, арнайы оқу орындарының түлектеріне 50000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
15) 23) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – жаңадан келген дәргерлерге 500000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
16) 24) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – жақсы тамақтануға 5 АЕК мөлшерде ай сайынғы материалдық көмек;
17) 25) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – 10 АЕК мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
18) 26) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – Мүгедектер күніне орай 10000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
19) 27) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін факті бойынша – компьютерлік техниканы сатып алу үшін біржолғы материалдық көмек - 100000 теңге мөлшерінде;
20) 28) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – бала тамағына 5 АЕК мөлшерде ай сайынғы материалдық көмек;
21) 29) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – 5 АЕК мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
22) 30) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – 5 АЕК мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
23) 31) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – факт бойынша қосалқы шаруашылығын дамытуға біржолғы материалдық көмек - 150000теңге мөлшерінде;
24) 32) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін - сандық хабар таратуды қосуға 29000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
25) 33) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – 12000 теңгеге дейінгі мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
26) 34) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты 3 АЕК мөлшерде тоқсан сайын материалдық көмек;
27) 35) тармақшада көрсетілген, санаттар үшін – факті бойынша, біржолғы материалдық көмек - 49000 теңге;
28) 36) тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 2000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;

29) для категории указанной в подпункте 37) – единовременная материальная помощь в размере 5000 тенге;
30) для категории указанной в подпункте 38) – единовременная материальная помощь в размере 4000 тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 28.05.2012 N 23/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Финансирование социальных выплат осуществляется в рамках районного бюджета на 2012 год.
5. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        В. Ларионов
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов

29) 37) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - 5000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
30) 38) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - 4000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012.05.18 N 23/5 (жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
4. Әлеуметтік төлемдерді қаржыландыру 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шеңберінде жүзеге асырылады.
5. Осы шешімнің іске асыруының бақылауын аудандық мәслихаттың тұрақты экономика мен бюджет комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім бірінші рет ресми жарияланған күннен кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енеді.
Cессия төрағасы                            В. Ларионов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Т. Байғожинов