Об определении мест по Исатайскому району для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области от 1 марта 2011 года N 31. Зарегистрировано Управлением юстиции Исатайского района Атырауской области 2 марта 2011 года N 4-4-177. Утратило силу - Постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 07 февраля 2012 года № 20
Сноска. Утратило силу - Постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 07.02.2012 № 20.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов по Исатайскому району для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, указанным в приложению 2 к настоящему постановлению, на договорной основе в порядке и на условиях, предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан, предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан помещения для встреч с избирателями.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит обязательному официальному опубликованию.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Утегалиева М.Р. – заместителя акима района.
Аким Исатайского района                      Б. Карабаев
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 1 марта 2011 года № 31
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов
для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Наименование сельских округов
Место расположения
1
Аккистауский сельский округ
Стенд на пересечении улиц Сары-Арка и
Д. Абилхайрова в селе Аккистау
Стенд на улице Уби батыра в селе Аккистау
Стенд перед зданием Исатайского районного
«Узел почтовой связи»
Стенд на пересечении улицы Жалтыр и Казыны
в населенном пункте Оркен
Стенд на центральной площади в 17-разъезде
Стенд у пересечений улиц Жас-Алаш и Ынтымак
в селе Аккистау
2
Камыскалинский сельский округ
Стенд на пересечении улиц Баксай и И.Шукетаева
в ауле Х. Ергалиева
Стенд на улице Камыскала в ауле Х. Ергалиева
3
Тущыкудыкский сельский округ
Стенд на улице Г. Рамазанова в селе Тущыкудык
Стенд на улице Ш. Шарипова в селе Тущыкудык
Стенд на центральной площади в населенным
пункте Кызыл-Уй
4
Жанбайский сельский округ
Стенд перед зданием Жанбайской пограничной
заставы на улице З. Курасова, в селе Жанбай
5
Нарынский сельский округ
Стенд на улице Болат-Жол в селе Нарын
6
Забурынский сельский округ
Стенд перед зданием «Отделение почтовой связи»
на улице Жастар в селе Зинеден
7
Исатайский сельский округ
Стенд на улице И. Тайманова в селе Исатай
Приложение 2
к постановлению акимата города
от 1 марта 2011 года №_31
Государственный орган
ответственный за предоставление помещений
кандидатам в Президенты Республики Казахстан
для встреч с избирателями
Наименование
гоударственного органа
Руководитель
Телефон,
факс
Адрес
Районный отдел
финансов
Кадыржанова
Райхан
Галымкызы
8/71231/20338,
20383
село Аккистау
улица Е.Казахстан-12

Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін Исатай ауданы бойынша үгіт баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 31 қаулысы. Атырау облысы Исатай аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 наурызда № 4-4-177 тіркелді. Күші жойылды - Исатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 7 ақпандағы № 20 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Исатай ауданы әкімдігінің 2012.02.07 № 20 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып, Исатай ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес, мемлекеттік органдарға Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларында көзделген талаптар мен тәртіпке сәйкес келісім-шарт негізінде Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар бөлінуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және міндетті ресми жариялануға жатады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары М. Өтеғалиевке жүктелсін.
Исатай ауданының әкімі                  Б. Қарабаев
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы № 31
қаулысына 1 қосымша
Исатай ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткер кандидаттар үшін үгіт баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Селолық округ атауы
Орналасқан жері
1
Аққыстау селолық округінде
Аққыстау селосы, Сары-Арқа көшесі мен Д. Абилхайров көшесінің қиылысындағы стенд.
Аққыстау селосы, Үбі батыр көшесінде орналасқан стенд.
Исатай аудандық "Почта байланыс торабы" ғимаратының алдындағы стенд.
Өркен елді мекені, Жалтыр көшесі мен Қазына көшесінің қиылысындағы стенд.
17 бекет орталық алаңда орналасқан стенд.
Аққыстау селосы, Жас-Алаш көшесі мен Ынтымақ көшесінің қиылысында орналасқан стенд.
2
Қамысқала селолық округінде
Х.Ерғалиев ауылы, Бақсай көшесі мен И. Шөкетаев көшесінің қиылысындағы стенд.
Х. Ерғалиев ауылы, Қамысқала көшесінің бойында орналасқан стенд.
3
Тұщықұдық селолық округі
Тұщықұдық селосы, Ғ.Рамазанов көшесінің бойында орналасқан стенд.
Тұщықұдық селосы, Ш. Шәріпов көшесінің бойында орналасқан стенд.
"Қызыл үй" елді мекені, орталық алаңда орналасқан стенд.
4
Жанбай селолық округі
Жанбай селосы, З.Құрасұлы көшесіндегі Жанбай шекаралық застава ғимаратының алдындағы стенд.
5
Нарын селолық округі
Нарын селосы Болат жол көшесінің бойында орналасқан стенд.
6
Забурын селолық округі
Зинеден селосы, Жастар көшесіндегі "Почта байланыс бөлімшесі" ғимараты алдындағы стенд.
7
Исатай селолық округі
Исатай селосы, И. Тайманов көшесінің бойында орналасқан стенд.
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы № 31
қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар бөлінуін қамтамасыз етуге жауапты мемлекеттік орган
Мемлекеттік орган атауы
Басшысы
Телефон, факс
Мекен-жайы
Аудандық қаржы бөлімі
Қадыржанова Райхан Ғалымқызы
8 (71231) 20338,20383
Аққыстау селосы, Е. Қазақстан көшесі, 12