О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 30 марта 2012 года № 113-344 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих передаче в конкурентную среду"
Постановление акимата города Астаны от 7 сентября 2012 года № 113-1316. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 сентября 2012 года № 742. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 5 июля 2013 года № 113-1110
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 05.07.2013 № 113-1110 (вводится в действие с 05.07.2013).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", от 25 декабря 2008 года "О конкуренции", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 21 июля 2007 года "О статусе столицы Республики Казахстан", приказами заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) от 31 июля 2012 года № 330-ОД и начальника Антимонопольной инспекции по городу Астане от 2 августа 2012 года № 74-ОД акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 30 марта 2012 года № 113-344 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности города Астаны, подлежащих передаче в конкурентную среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 мая 2012 года за № 724, опубликовано в газете "Казахстанская правда" от 12 мая 2012 года № 136-137 (26955-26956) следующее изменение:
в приложении 2 к вышеуказанному постановлению:
строку, порядковый номер 16, исключить.
2. Государственному учреждению "Управление финансов города Астаны" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Хорошуна С.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования.
Аким                                             И. Тасмагамбетов

"Бәсекелестік ортаға беруге жататын Астана қаласы коммуналдық меншік объектілерінің тізімін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 113-344 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № 113-1316 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қыркүйекте нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 742 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 5 шілдедегі № 113-1110 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 5 шілдедегі № 113-1110 қаулысымен (05.07.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының «Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы, «Бәселестік туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы» 2007 жылғы 21 шілдедегі заңдарына, Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы орынбасарының 2012 жылғы 31 шілдедегі № 330-НҚ және Астана қаласы бойынша монополияға қарсы инспекциясы бастығының 2012 жылғы 2 тамыздағы № 74-НҚ бұйрықтарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Бәсекелестік ортаға беруге жататын Астана қаласы коммуналдық меншік объектілерінің тізімін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 4 мамырдағы № 724 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 мамырдағы № 136-137 (26955-26956) «Казахстанская правда» газетінде жарияланған) Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 113-344 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
реттік нөмірі 16 жол алынып тастасын.
2. «Астана қаласының Қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және Астана қаласы әкімдігінің интернет ресурсында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары С.М. Хорошунға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов