О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 22 декабря 2011 года N 55/415 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Балхаш"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18 июля 2012 года N 6/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 августа 2012 года N 8-4-286. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26 апреля 2021 года № 4/31
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26.04.2021 № 4/31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2011 года N 55/415 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-266, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 15 февраля 2012 года N 18, "Северное Прибалхашье" от 15 февраля 2012 года N 18) следующие изменения и дополнение:
1) в подпункте 5) пункта 1 Правил слова "(в том числе потребление твердого топлива)" исключить;
2) подпункт 6) пункта 1 Правил изложить в следующей редакции:
"6) семья - круг лиц, связанных имущественными и личными неимущественными правами и обязанностями, вытекающими из брака (супружества), родства, свойства, усыновления (удочерения) или иной формы принятия детей на воспитание и призванными способствовать укреплению и развитию семейных отношений;";
3) в подпункте 7) пункта 1 Правил на государственном языке слово "(азаматтың)" заменить словом "(азаматтардың)";
4) в абзаце втором подпункта 7) пункта 1 Правил на государственном языке после слова "Отбасының" дополнить словом "(азаматтардың)";
5) в абзаце четвертом подпункта 9) пункта 1 Правил на русском языке слово "тарифа" исключить;
6) подпункт 12) пункта 1 Правил изложить в следующей редакции:
"12) доля предельно-допустимых расходов - отношение предельно-допустимого уровня расходов семьи (гражданина) в месяц на содержание жилого дома (жилого здания), потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, к совокупному доходу семьи (гражданина) в процентах;";

Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш қаласы тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 55/415 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 18 шілдедегі N 6/55 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 тамызда N 8-4-286 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 26 сәуірдегі № 4/31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 26.04.2021 № 4/31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш қаласы тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 55/415 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-266 болып тіркелген, 2012 жылғы 15 ақпандағы N 18 "Балқаш өңірі", 2012 жылғы 15 ақпандағы N 18 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) Ереженің 1 тармағының 5) тармақшасында "(оның ішінде қатты отын)" деген сөздер алынып тасталсын;
2) Ереженің 1 тармағының 6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6) отбасы – некеден (ерлі-зайыптылықтан), туыстықтан, жекжаттықтан, бала асырап алудан немесе балаларды тәрбиеге алудың өзге де нысандарынан туындайтын және отбасы қатынастарын нығайтып, дамытуға септігін тигізуге арналған мүліктік және жеке мүліктік емес құқықтар мен міндеттерге байланысты адамдар тобы;";
3) Ереженің мемлекеттік тілдегі 1 тармағының 7) тармақшасында "(азаматтың)" деген сөз "(азаматтардың)" деген сөзбен ауыстырылсын;
4) Ереженің мемлекеттік тілдегі 1 тармағының 7) тармақшасының екінші абзацында "Отбасының" деген сөзден кейін "(азаматтардың)" деген сөзбен толықтырылсын;
5) Ереженің орыс тілдегі 1 тармағының 9) тармақшасының төртінші абзацында "тарифа" деген сөз алынып тасталсын;
6) Ереженің 1 тармағының 12) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"12) шекті жол берілетін шығыстар үлесі - телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының ұлғаюы бөлігінде отбасының (азаматының) бір айда тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға жұмсалған шығыстарының шекті жол берілетін деңгейінің отбасының (азаматтың) орташа айлық жиынтық кірісіне пайызбен қатынасы;";

7) в пункте 4 Правил на русском языке слово "тарифа" исключить;
8) в пункте 5 Правил на русском языке слово "тарифа" исключить;
9) в пункте 8 Правил на государственном языке слово "тарифтерінің" исключить;
10) в пункте 8 Правил на русском языке слово "тарифа" исключить;
11) исключить пункты 10 и 13 Правил;
12) в абзаце втором пункта 17 Правил на государственном языке слова "қатты отынға,", "тарифінің" исключить;
13) в абзаце втором пункта 17 Правил на русском языке слова "приобретения твердого топлива," исключить;
14) в пункте 27 Правил на государственном языке слово "тарифінің" исключить;
15) в пункте 27 Правил на русском языке слово "тарифа" исключить.
2. Отменить решение городского маслихата от 11 апреля 2012 года N 3/34 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2011 года N 55/415 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Балхаш".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
А. Муслымов
Секретарь городского маслихата
К. Рахимберлина
"Согласовано"
Аким города
Аубакиров Н.Е.
18 июля 2012 года
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Балхаш"
Томпиева Ж.К.
18 июля 2012 года
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов города Балхаш"
Тлеулесова Ж.М.
18 июля 2012 года

7) Ереженің орыс тілдегі 4 тармағында "тарифа" деген сөз алынып тасталсын;
8) Ереженің орыс тілдегі 5 тармағында "тарифа" деген сөз алынып тасталсын;
9) Ереженің 8 тармағында мемлекеттік тілдегі "тарифтерінің" деген сөз алынып тасталсын;
10) Ереженің 8 тармағында орыс тілдегі "тарифа" деген сөз алынып тасталсын;
11) Ереженің 10 және 13 тармақтары алынып тасталсын;
12) Ереженің мемлекеттік тілдегі 17 тармағының екінші абзацында "қатты отынға,", "тарифінің" деген сөздер алынып тасталсын;
13) Ереженің орыс тілдегі 17 тармағының екінші абзацында "приобретения твердого топлива," деген сөздер алынып тасталсын;
14) Ереженің 27 тармағында мемлекеттік тілдегі "тарифінің" деген сөз алынып тасталсын;
15) Ереженің 27 тармағында орыс тілдегі "тарифа" деген сөз алынып тасталсын.
2. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 3/34 "Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш қаласы тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 55/415 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
А. Муслымов
Қалалық мәслихаттың хатшысы
К. Рахимберлина
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімі
Аубакиров Н.Е.
18 шілде 2012 жыл
"Балқаш қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Томпиева Ж.К.
18 шілде 2012 жыл
"Балқаш қаласының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Тлеулесова Ж.М.
18 шілде 2012 жыл