О внесении изменений в некоторые решения Кызылординского городского маслихата и постановления акимата города Кызылорда
Решение Кызылординского городского маслихата от 27 сентября 2012 года N 9/2 и Постановление Кызылординского городского акимата от 27 сентября 2012 года N 4548. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 октября 2012 года за N 4324. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16 июля 2013 года N 19/5 и постановлением Кызылординского городского акимата от 16 июля 2013 года N 589
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16.07.2013 N 19/5 и постановлением Кызылординского городского акимата от 16.07.2013 N 589.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Кызылординский городской маслихат V созыва РЕШИЛ и акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Кызылординского городского маслихата и постановления акимата города Кызылорда.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной
ІХ сессии городского маслихата              Б. МАСТЕКОВ
Аким города Кызылорда                       М. ЖАЙЫМБЕТОВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата                        И. КУТТЫКОЖАЕВ
Утверждены решением
Кызылординского городского маслихата
от 27 сентября 2012 года N 9/2 и
постановлением акимата города Кызылорда
от 27 сентября 2012 года N 4548
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Кызылординского городского маслихата и постановления акимата города Кызылорда
1. В решение Кызылординского городского маслихата от 11 апреля 2011 года N 42/6 и постановление акимата города Кызылорда от 11 апреля 2011 года N 998 "О переименовании и о новом названии улиц города" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 апреля 2011 года за N 10-1-173, опубликовано 6 мая 2011 года за N 17 в газете "Ақмешіт ақшамы", 5 мая 2011 года за N 19 в газете "Ел тілегі"):
преамбулу указанного решения и постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением городской ономастической комиссии города Кызылорда N 1/1 от 30 марта 2011 года, учитывая мнение населения города Кызылорда, Кызылординский городской маслихат IV созыва РЕШИЛ и акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 указанного решения и постановления на русском языке изложить в новой редакции:
"1. Назвать именем Али Муслимулы безымянную улицу в городе Кызылорда, расположенную перпендикулярно по правую сторону улицы Жибек жолы";
пункт 2 указанного решения и постановления на русском языке изложить в новой редакции:
"2. Назвать "Тәуелсіздікке 20 жыл" улицу в городе Кызылорда, расположенную параллельно первой по правую сторону улицы Петра Артемова.";
пункт 9 указанного решения и постановления на русском языке изложить в новой редакции:
"9. Контроль за исполнением ностоящего решения Кызылординского городского маслихата и постановления акимата города Кызылорды "О переименовании и о новом названии улиц города" возложить на заместителя акима города Жалиева Нурхана Бухарбаевича.".

Кейбір Қызылорда қалалық мәслихатының шешімдері мен Қызылорда қаласы әкімдігінің қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қаласы мәслихатының 2012 жылғы 27 қыркүйектегі N 9/2 шешімі және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі N 4548 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 17 қазанда N 4324 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қаласы мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі N 19/5 шешімі және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 16 шілдедегі N 589 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қаласы мәслихатының 16.07.2013 N 19/5 шешімімен және Қызылорда қаласы әкімдігінің 16.03.2013  N 589 қаулысымен (қаулы мен шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43–1-бабына сәйкес, V шақырылған Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ және Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған кейбір Қызылорда қалалық мәслихатының шешімдері мен Қызылорда қаласы әкімдігінің қаулыларына енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы шешім мен қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезекті
ІХ сессиясының төрағасы                   Б. МАСТЕКОВ
Қызылорда қаласының әкімі                 М. ЖАЙЫМБЕТОВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы                      И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
Қызылорда қалалық мәслихатының
2012 жылғы 27 қыркүйектегі N 9/2
шешімімен және Қызылорда қаласы
әкімдігінің 23012 жылғы 27 қыркүйектегі
N 4548 қаулысымен бекітілген
Кейбір Қызылорда қалалық мәслихатының шешімдері мен Қызылорда қаласы әкімдігінің қаулыларына енгізілетін өзгерістер
1. "Қала көшелеріне қайта атау беру және жаңадан атау беру туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 42/6 шешімі және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 998 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 10-1-173 тіркелген, 2011 жылы 6 мамырда N 17 "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2011 жылы 5 мамырда N 19 "Ел тілегі" газетінде жарияланған):
көрсетілген шешім мен қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабының 4 тармақшасына және Қызылорда қалалық ономастикалық комиссиясының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 1/1 қорытындысына сәйкес, Қызылорда қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, IV шақырылған Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ және Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген шешім мен қаулының орыс тіліндегі мәтінінің 12,  9-тармақтарына өзгерістер енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді.

2. В решение Кызылординского городского маслихата от 20 июня 2011 года N 44/4 и постановления акимата города Кызылорда от 20 июня 2011 года N 1508 "О наименовании улиц города Кызылорды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-1-178, опубликовано 29 июля 2011 года за N 29 в газете "Ақмешіт ақшамы", 22 июля 2011 года за N 30 в газете "Ел тілегі"):
преамбулу указанного решения и постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением городской ономастической комиссии города Кызылорда N 2/4 от 24 мая 2011 года, учитывая мнение населения города Кызылорда, Кызылординский городской маслихат IV созыва РЕШИЛ и акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
3. В решение Кызылординского городского маслихата от 20 июня 2011 года N 44/3 и постановления акимата города Кызылорда от 20 июня 2011 года N 1507 "О наименовании микрорайонов, проспектов, переулков и улиц города Кызылорды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-1-181, опубликовано 5 августа 2011 года за N 30 в газете "Ақмешіт ақшамы", 5 августа 2011 года за N32 в газете "Ел тілегі"):
преамбулу указанного решения и постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением городской ономастической комиссии города Кызылорда N 2/2 от 24 мая 2011 года, учитывая мнение населения города Кызылорда, Кызылординский городской маслихат IV созыва РЕШИЛ и акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
4. В решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2011 года N 51/3 и постановления акимата города Кызылорда от 21 декабря 2011 года N 2524 "О наименовании улиц города Кызылорды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-1-203, опубликовано 18 января 2012 года за N 4 в газете "Ақмешіт ақшамы", 19 января 2012 года за N 3 в газете "Ел тілегі"):
преамбулу указанного решения и постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением городской ономастической комиссии города Кызылорда N 5/1 от 30 ноября 2011 года, учитывая мнение населения города Кызылорда, Кызылординский городской маслихат IV созыва РЕШИЛ и акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:".

2. "Қызылорда қаласындағы көшелерге атау беру туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 маусымдағы N 44/4 шешімі және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 20 маусымдағы N 1508 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 10-1-178 тіркелген, 2011 жылы 29 шілдеде N 29 "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2011 жылы 22 шілдеде N 30 "Ел тілегі" газетінде жарияланған):
көрсетілген шешім мен қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабының 4 тармақшасына және Қызылорда қалалық ономастикалық комиссиясының 2011 жылғы 24 мамырдағы N 2/4 қорытындысына сәйкес, Қызылорда қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, IV шақырылған Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ және Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
3. "Қызылорда қаласындағы мөлтек аудандар, даңғылдар, көшелер мен тұйықтарға атау беру туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 маусымдағы N 44/3 шешімі және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 20 маусымдағы N 1507 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 10-1-181 тіркелген, 2011 жылы 5 тамызда N 30 "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2011 жылы 5 тамызда N 32 "Ел тілегі" газетінде жарияланған):
көрсетілген шешім мен қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабының 4 тармақшасына және Қызылорда қалалық ономастикалық комиссиясының 2011 жылғы 24 мамырдағы N 2/2 қорытындысына сәйкес, Қызылорда қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, IV шақырылған Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ және Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
4. "Қызылорда қаласының көшелеріне атау беру туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 51/3 шешімі және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 2524 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 10-1-203 тіркелген, 2012 жылы 18 қаңтарда N 4 "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2012 жылы 19 қаңтарда N 3 "Ел тілегі" газетінде жарияланған):
көрсетілген шешім мен қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қызылорда қалалық ономастикалық комиссиясының 2011 жылғы 30 қарашадағы N 5/1 қорытындысына сәйкес, Қызылорда қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, IV шақырылған Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ және Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".

5. В решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2011 года N 51/2 и постановления акимата города Кызылорда от 21 декабря 2011 года N 2523 "О наименовании микрорайонов и улиц города Кызылорды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-1-204, опубликовано 25 января 2012 года за N 5 в газете "Ақмешіт ақшамы", 26 января 2012 года за N 4 в газете "Ел тілегі"):
преамбулу указанного решения и постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением городской ономастической комиссии города Кызылорда N 3/2 от 29 июня 2011 года, учитывая мнение населения города Кызылорда, Кызылординский городской маслихат IV созыва РЕШИЛ и акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:".

5. "Қызылорда қаласындағы мөлтек аудандар мен көшелерге атау беру туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 51/2 шешімі және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 2523 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 10-1-204 тіркелген, 2012 жылғы 25 қаңтарда N 5 "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2012 жылы 26 қаңтарда N 4 "Ел тілегі" газетінде жарияланған):
көрсетілген шешім мен қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қызылорда қалалық ономастикалық комиссиясының 2011 жылғы 29 маусымдағы N 3/2 қорытындысына сәйкес, Қызылорда қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, IV шақырылған Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ және Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".