О внесении изменений в решение маслихата от 21 октября 2010 года № 374 "О правилах назначения жилищной помощи"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 24 июля 2012 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 августа 2012 года № 9-15-180. Утратило силу - Решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22 апреля 2014 года № 252
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22.04.2014 № 252.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 5 декабря 2011 года № 471 "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина), претендующей на получение жилищной помощи, а также на предоставление жилища из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде", Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О Правилах назначения жилищной помощи" от 21 октября 2010 года № 374 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-15-137, опубликованное 18 ноября 2010 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
в Правилах назначения жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункты 13 и 15 изложить в новой редакции:
"13. Совокупный доход семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествующий кварталу обращения за назначением жилищной помощи, согласно приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 5 декабря 2011 года № 471 "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина), претендующей на получение жилищной помощи, а также на предоставление жилища из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 7412.
15. Доля предельно допустимых расходов в пределах установленных норм устанавливается в размере 10 процентов от совокупного дохода семьи (гражданина).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        О. Нурабаев
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Мендыкаринского района"
_________ В. Гребенюк
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
__________ Г. Айсенова

Мәслихаттың 2010 жылғы 21 қазандағы № 374 шешіміне "Тұрғын үй көмегін тағайындау Ережесі туралы" өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 24 шілдедегі № 72 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 тамызда № 9-15-180 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 252 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 22.04.2014 № 252 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының, "Тұрғын үй көмегін алуға, сондай-ақ мемлекеттік тұрғын үй қорынан үйді немесе жеке тұрғын қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді алуға үміткер отбасының (азаматтың) жиынтық табысын есептеу Қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 471 бұйрығына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұрғын үй көмегін тағайындау Ережесі туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 21 қазандағы № 374 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 9-15-137 тіркелген, 2010 жылғы 18 қарашада "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген, тұрғын үй көмегін тағайындау Ережесінде:
13 және 15 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"13. "Тұрғын үй көмегін алуға, сондай-ақ мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді алуға үміткер отбасының (азаматтың) жиынтық табысын есептеу Қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 471 бұйрығына сәйкес, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7412 нөмірімен тіркелген, тұрғын үй көмегін тағайындауға алдынғы тоқсандағы өтініш тоқсандағы отбасының (азаматтың) жиындық табысы уәкілетті орғанмен есептеледі.
15. Белгіленген нормалар шегіндегі шекті жол берілетін шығыстар үлесі отбасының (азаматтың) жиынтық табысының 10 пайызы мөлшерінде белгіленеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            О. Нұрабаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығы
________ В. Гребенюк
"Меңдіқара ауданының
экономика және бюджет
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ Г. Айсенова