О внесении дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 30 марта 2011 года № 32-2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по Таскалинскому району"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно Казахстанской области от 18 мая 2012 года № 4-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 июня 2012 года № 7-11-164. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2013 года № 16-6
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.11.2013 № 16-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по Таскалинскому району" от 30 марта 2011 года № 32-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за 7-11-140, опубликованное 6 мая 2011 года в районной газете "Екпін" № 18-19) следующие дополнения:
1) в пункте 1:
дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
"15) участникам и инвалидам войны и другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к ним, социальная помощь на получение санаторно-курортного лечения, единовременно - в размере минимальной оплаты на 10 дневные курсы санаторного лечения;";
дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) семьям лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции, единовременно – 5 000 тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии              А. Сарсенбаев
Секретарь районного маслихата    С. Рахимов

Тасқала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 32-2 "Тасқала ауданы бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 18 мамырдағы № 4-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 маусымдағы № 7-11-164 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы № 16-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 14.11.2013 № 16-6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала ауданы бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2011 жылғы 30 наурыздағы № 32-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-11-140 болып тіркелген, 2011 жылғы 6 мамырдағы "Екпін" газетінің № 18-19 жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) соғысқа қатысушылар мен мүгедектеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктер жөнінен соларға теңестірілген адамдарға, санаторлық курорттық емделу алу үшін әлеуметтік көмек, бір жолғы - сауықтыру емделудің 10 күндік курсының ең төменгі төлемақы мөлшерінде;";
мынадай мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың зардаптарын жою кезінде қаза тапқан тұлғалардың отбасыларына, бір жолғы – 5 000 теңге.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  А. Сарсенбаев
Аудандық мәслихат хатшысы        С. Рахимов