Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Теректинском сельском округе
Решение акима Теректинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 31 мая 2013 года N 07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июня 2013 года N 2376. Утратило силу решением акима Теректинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 19 ноября 2013 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Теректинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 19.11.2013 № 11.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного районного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района от 27 марта 2013 года N 01 аким сельского округа РЕШИЛ:
1.Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Теректинском сельском округе в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Б. Азимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель управления
Государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Алакольскому району
Главный государственный
санитарный врач Алакольского
района                                     Шагайбаев Фурман Скендирович
31 мая 2013 года
Государственное учреждение
"Алакольская районная
территориальная инспекция
комитета ветеринарного
контроля и надзора министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"                      Кабаев Арман Маратович
31 мая 2013 года

Теректі ауылдық округінде шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданының Теректі ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 31 мамырдағы N 07 шешімі. Алматы облысының әділет департаментінде 2013 жылы 12 маусымда N 2376 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданының Теректі ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 19 қарашадағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданының Теректі ауылдық округі әкімінің 19.11.2013 № 11 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Алакөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2013 жылғы 27 наурыздағы N 01 ұсынысы негізінде, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Теректі ауылдық округінде ұсақ мүйізді малдар арасынан сарып ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары енгізіле отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Б. Әзімжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Алакөл ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының басшысы
Алакөл ауданының Бас
мемлекеттік санитарлық
дәрігері                                   Фурман Скендірұлы Шағайбаев
31 мамыр 2013 жыл
"Қазақстан Республикасының
ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Алакөл
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Арман Маратұлы Қабаев
31 мамыр 2013 жыл