О внесении изменений и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 21 августа 2013 года N 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 августа 2013 года за N 4502. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 14 января 2014 года N 1-03-18/26М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 14.01.2014 N 1-03-18/26М).
В соответствии с пунктом 1 статьи 108 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 12 сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4372, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2012 года N 200, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2012 года N 200) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 853 681 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 046 955 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 217 785 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 866 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112 576 075 тысяч тенге;
2) затраты – 141 366 179 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 683 280 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 5 429 626 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 746 346 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 245 920 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 245 920 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 441 698 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета       10 441 698 тысяч тенге.";
в пункте 4:
подпункты 8), 10) изложить в следующей редакции:
"8) на содержание и укрепление материально-технической базы объектов культуры – 53 141 тысяч тенге;";
"10) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы и (или) капитальный ремонт объектов социальной сферы – 494 493 тысяч тенге;";
дополнить подпунктом 16) следующего содержания:

"2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 61 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы N 131 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 тамызда N 4502 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 қаңтардағы N 1-03-18/26М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 14.01.2014 N 1-03-18/26М хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексінің 108-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 10-бабының 2-тармағына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті 12 сессиясының N 61 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4372 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 200 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы  N 200 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және   3-қосымшаларғасәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 136 853 681 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 046 955 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 217 785 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 866 мың теңге;
трансферттер түсімі – 112 576 075 мың теңге;
2) шығындар – 141 366 179 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 683 280 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 5 429 626 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 746 346 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 245 920 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 245 920 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -10 441 698 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 441 698 мың теңге.";
4-тармақтың:
8), 10)-тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"8) мәдениет нысандарын ұстау және материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 53 141 мың теңге;";
"10) әлеуметтік сала нысандарын күрделі жөндеуге және (немесе) мемлекеттік сараптама жүргізе отырып, жобалық сметалық құжаттарын әзірлеуге – 494 493 мың теңге;"
мынадай мазмұндағы 16)-тармақшамен толықтырылсын:

"16) на выкуп для государственных надобностей жилых домов, находящихся на территории земельного участка, отведенного под строительство средней школы N 204 кента Айтеке би Казалинского района – 50 649 тысяч тенге.";
в пункте 5:
подпункт 13) изложить в следующей редакции:
"13) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 100 732 тысяч тенге.";
в пункте 6:
подпункты 2), 3), 5) изложить в следующей редакции:
"2) на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 230 846 тысяч тенге;
3) на развитие коммунального хозяйства – 436 026 тысяч тенге;";
"5) на развитие транспортной инфраструктуры – 3 458 429 тысяч тенге;";
в пункте 10:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) с неиспользованием (недоиспользованием) целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, выделенных в 2012 году, а также использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, в сумме 502 501 тенге."
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2013 год в сумме 1 137 691 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"16) Қазалы ауданы Әйтеке би кентіндегі N 204 орта мектеп құрылысы үшін бөлінген жер учаскесінің аумағында орналасқан тұрғын үйлерді мемлекеттік мұқтажы үшін сатып алуға – 50 649 мың теңге.";
5-тармақтың:
13)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"13) жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға – 100 732 мың теңге.";
6-тармақтың:
2), 3), 5)-тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"2) сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға – 230 846 мың теңге;
3) коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 436 026 мың теңге;";
"5) көлік инфрақұрылымын дамытуға – 3 458 429 мың теңге;";
10-тармақтың:
2)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2012 жылы республикалық және облыстық бюджеттерінен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған), сонымен қатар нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттердің сомасы 502 501 мың теңге.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 1 137 691 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель 19 сессии
Кызылординского областного маслихата,
секретарь областного маслихата                    Б. Еламанов
Приложение
к решению 19 сессии Кызылординского областного маслихата
от "21" августа 2013 года N 131
Приложение 1
к решению 12 сессии Кызылординского областного маслихата
от "6" декабря 2012 года N 61
Областной бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
19 сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы                     Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2013 жылғы "21" тамыздағы 19 сессиясының
N 131 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2012 жылғы "6" желтоқсандағы 12 сессиясының
N 61 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

5 239 601,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 066 434,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 139,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1 003 056,0
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
23 320,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
44 938,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
47 415,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 299,0
271
Управление строительства области
53 657,0
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
53 657,0
04
Образование
22 922 412,2
261
Управление образования области
10 647 373,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
118 190,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
8 217,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
684 954,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
146 986,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
558 875,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
114 831,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
101 036,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
190 846,0
013
Капитальные расходы государственного органа
1 029,0
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
46 790,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 403 806,0
За счет трансфертов из республиканского бюджета
1 095 226,0
За счет средств местного бюджета
1 308 580,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 165 197,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 595 281,0
029
Методическая работа
44 192,0
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

5 239 601,0
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 066 434,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 139,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 003 056,0
008
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
23 320,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
44 938,0
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
47 415,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
52 299,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
53 657,0
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
53 657,0
04
Бiлiм беру
22 922 412,2
261
Облыстың білім басқармасы
10 647 373,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 190,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 217,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
684 954,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
146 986,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
558 875,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
114 831,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
101 036,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
190 846,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 029,0
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
46 790,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 403 806,0
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
1 095 226,0
024
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1 308 580,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 165 197,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 595 281,0
029
Әдістемелік жұмыс
44 192,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

152 299,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
186 646,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
522 643,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
122 910,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
149 903,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
291 929,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 040 813,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
78 735,0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
78 735,0
253
Управление здравоохранения области
370 637,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
73 011,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
297 626,0
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 372 857,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 169 595,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
203 262,0
271
Управление строительства области
10 452 810,2
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
104 065,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10 348 745,2
05
Здравоохранение
28 223 709,7
253
Управление здравоохранения области
23 335 198,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
94 246,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
15 000,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения

152 299,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
186 646,0
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
522 643,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 910,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 903,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
291 929,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 040 813,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
78 735,0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
78 735,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
370 637,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
73 011,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
297 626,0
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 372 857,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 169 595,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
203 262,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 452 810,2
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
104 065,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 348 745,2
05
Денсаулық сақтау
28 223 709,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23 335 198,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 246,0
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
15 000,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру

290 156,0
006
Услуги по охране материнства и детства
94 042,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
117 194,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 147,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 615 251,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2 991 161,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
906 790,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
24 922,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
633 667,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
22 971,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 092,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 369,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
191 298,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
79 417,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
107 880,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
146 488,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
344 933,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
988 421,0
029
Областные базы спецмедснабжения
23 929,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
86,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 323 139,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
238 966,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
868 094,0

290 156,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
94 042,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
117 194,0
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 147,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 615 251,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
2 991 161,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
906 790,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
24 922,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
633 667,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
22 971,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 092,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
24 369,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
191 298,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
79 417,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
107 880,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
146 488,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
344 933,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
988 421,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
23 929,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
86,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 323 139,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
238 966,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
868 094,0

048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
9 177 539,0
271
Управление строительства области
4 888 511,7
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 825 223,7
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
63 288,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 824 870,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 442 229,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
148 076,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
210 584,0
003
Социальная поддержка инвалидов
202 116,0
007
Капитальные расходы государственного органа
306,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
420 030,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
525 764,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
316 808,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
70 306,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
33 996,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
25 905,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
58 051,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
430 281,0
261
Управление образования области
306 253,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
265 470,0
037
Социальная реабилитация
40 783,0
271
Управление строительства области
76 388,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
76 388,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 022 972,0
271
Управление строительства области

048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
9 177 539,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 888 511,7
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 825 223,7
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
63 288,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 824 870,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 442 229,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
148 076,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
210 584,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
202 116,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
306,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
420 030,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
525 764,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
316 808,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70 306,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
33 996,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 905,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
58 051,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
430 281,0
261
Облыстың білім басқармасы
306 253,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
265 470,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
40 783,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
76 388,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
76 388,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 022 972,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы

3 661 456,0
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
169 280,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 581 402,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 680 980,0
030
Развитие коммунального хозяйства
127 972,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
101 822,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
12 361 516,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
65 805,0
005
Капитальные расходы государственного органа
85,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 567 811,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
781 030,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 966 873,0
038
Развитие коммунального хозяйства
544 516,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 047 231,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 388 165,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 420 861,0
262
Управление культуры области
1 187 215,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
43 418,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
299 163,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
175 109,0
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
265 701,0
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
110 479,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
192 942,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
100 403,0
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 443 804,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта

3 661 456,0
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
169 280,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 581 402,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 680 980,0
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
127 972,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
101 822,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
12 361 516,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 805,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
85,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 567 811,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
781 030,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 966 873,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
544 516,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 047 231,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 388 165,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5 420 861,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 187 215,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 418,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
299 163,0
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
175 109,0
007
Театр және музыка өнерін қолдау
265 701,0
008
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
110 479,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
192 942,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 403,0
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 443 804,0
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

7 753 143,0
255
Управление сельского хозяйства области
5 621 217,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
90 832,0
002
Поддержка семеноводства
219 473,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 600,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
749 801,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
499 931,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
318 839,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
260 519,0
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
93 783,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 550,0
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
1 931 446,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
630 461,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 986,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 369,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
58 341,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
14 804,0
036
Повышение экономической доступности гербицидов
113 155,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
518 642,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
99 685,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 116 020,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

7 753 143,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
5 621 217,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 832,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
219 473,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
749 801,0
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
499 931,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
318 839,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
260 519,0
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
93 783,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 550,0
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
1 931 446,0
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
630 461,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
5 986,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 369,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
58 341,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
14 804,0
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
113 155,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
518 642,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
99 685,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 116 020,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер