О внесении дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Костанайской области от 2 июля 2013 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 августа 2013 года № 4213
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 270 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 2 тамызда № 4213 болып тіркелді
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3666, опубликовано 29 января 2009 года в газете "Костанайские новости", 30 января 2009 года в газете "Қостанай таңы") следующие дополнения:
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденный указанным постановлением:

1. Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3666 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтарда "Костанайские новости", 2009 жылғы 30 қаңтарда "Қостанай таңы" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесіндегі: