Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддеру
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 октября 2013 года № 20/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 ноября 2013 года № 3084. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 сентября 2023 года № 7/2-VIII
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.09.2023 № 7/2-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Внесены изменения на государственном языке в заголовок указанного решения и в заголовок приложения к решению, текст на русском языке не изменяется.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19 - 1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 09 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Типовыми правилами расчета норм образования и накопления коммунальных отходов, утвержденными приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года №145, Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.10.2015 № 38/7-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддеру.

Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 17 қазандағы № 20/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 қарашада № 3084 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 қыркүйектегі № 7/2-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 06.09.2023 № 7/2-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 14.10.2015 № 38/7-V шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 09 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика Министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығымен бекітілген коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің Үлгілік қағидаларына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Бастамасы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 14.10.2015 № 38/7-V шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
1. Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталудың қоса беріліп отырған нормалары бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Климов
Секретарь городского маслихата И. Панченко
Утверждены решением
Риддерского городского маслихата
от 17 октября 2013 года № 20/3-V
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддеру
Сноска. Нормы с изменениями, внесенными решениями Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2014 № 30/20-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 14.10.2015 № 38/7-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Климов
Қалалық мәслихат хатшысы И. Панченко
Риддер қалалық мәслихатының
2013 жылғы 17 қазандағы № 20/3-V
шешімімен бекітілген
Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ескерту. Қосымшасының атауы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 14.10.2015 № 38/7-V шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Ескерту. Нормаларға өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 29.12.2014 № 30/20-V; 14.10.2015 № 38/7-V шешімдерімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі).
№
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік

Примечание: нормы накопления коммунальных отходов для организаций, финансируемых из средств бюджета, утверждены постановлением Правительства от 2 ноября 1998 года № 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета".

Ескертпе: бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар үшiн коммуналдық қалдықтардың жинақталу нормалары "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электрэнергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтынудың нормативтерi туралы" Үкiметтiң 1998 жылғы 2 қарашадағы № 1118 қаулысымен бекiтiлген.