Об утверждении регламентов по оказанию государственных услуг в сфере сельского хозяйства Зеленовского района Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 5 марта 2013 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 апреля 2013 года № 3250. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 7 июня 2013 года № 307
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 07.06.2013 № 307
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты оказания государственных услуг в сфере сельского хозяйства Зеленовского района Западно-Казахстанской области:
1) "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства";
2) "Выдача ветеринарной справки";
3) "Выдача ветеринарного паспорта на животное".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Амангалиева А. Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                      М. Унгарбеков
Утвержден
постановлением акимата района
от 5 марта 2013 года № 135
Регламент
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственная услуга "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - государственная услуга) предоставляется аппаратами акимов аульных (сельских) округов Зеленовского района (далее – уполномоченный орган), а также через отделы Зеленовского района филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на альтернативной основе (далее - центр).
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственной услуги через Мобильные Центры.

Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының ауыл шаруашылығы саласында көрсетілетін мемлекеттiк қызметтердің регламенттерiн бекiту туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 наурыздағы № 135 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2013 жылғы 12 сәуірде № 3250 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 7 маусымда № 307 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 07.06.2013 № 307 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының ауыл шаруашылығы саласында көрсетілетін мемлекеттiк қызметтердің регламенттерi бекітілсін:
1) "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру";
2) "Ветеринариялық анықтама беру";
3) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Т. Амангалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      М. Унгарбеков
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 5 наурыздағы
№ 135 қаулысымен
бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi – Регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес әзiрлендi.
2. "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Зеленов ауданының ауылдық (селолық) округ әкімдерінің аппараттарымен (бұдан әрі – уәкілетті орган), сонымен қатар, баламалы негізде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Зеленов аудандық бөлімдері (бұдан әрі – орталық) арқылы ұсынылады.
Шалғай орналасқан елді мекендердегі тұрғындардың мемлекеттік қызметтерге қол жетімділігін қамтамасыз ету мақсатында, мемлекеттік қызметтерді Мобильді орталықтары арқылы көрсетуге жол беріледі.

3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи" и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - Стандарт).
5. Источниками информации о государственной услуге являются интернет-ресурсы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан www.minagri.gov.kz, интернет-ресурс Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан www.con.gov.kz; веб-портал «электронного правительства» www.e.gov.kz; официальные источники информации и стенды, расположенные в зданиях уполномоченного органа и Центра.
Адреса центров: Индекс 090616, Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Переметное, ул. Гагарина, 69 Б, телефоны: 8(71130)23616, 8(71130)23615.
Индекс 090602, Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Дарьинск, ул. Балдырган, 27/1, телефон: 8(71131)24080.
Адреса уполноченных органов указаны в приложении 1 настоящего Регламента.
6. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе) (далее – справка) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Порядок оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги при обращении в уполномоченный орган:
1) государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2 (двух) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
при обращении в Центр:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документов получателем государственной услуги, указанных в пункте 11 Стандарта – не более 2 (двух) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 20 (двадцати) минут;

3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Мемлекеттік арнаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" қаулысы (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетiледi.
5. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат көздері Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің www.minagri.gov.kz интернет-ресурстары, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққаа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының интернет-ресурсы: www.con.gov.kz; "электрондық үкіметтің" www.gov.kz веб-порталы, ресми ақпарат көздері уәкілетті органның және орталықтың ғимараттарында орналасқан стенділер.
Орталықтардың мекен-жайлары: Индекс 090616, Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Переметный ауылы, Гагарин көшесі, 69 Б, телефондары: 8(71130)23616, 8(71130)23615.
Индекс 090602, Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Дариян ауылы, Балдырған көшесі, 27/1, телефоны: 8(71131)24080.
Уәкілетті органдардың мекен-жайлары осы Регламентке 1 қосымшада көрсетілген.
6. Көрсетілетін мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (бұдан әрі – анықтама) (қағаз жеткiзгiште), не мемлекеттiк қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері уәкілетті органға өтiнiш берген кезде:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейiнгi күтудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
Орталыққа өтініш берген кезде:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы Стандарттың 11 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
2) мемлекеттiк қызметтi алушы өтініш берген күні көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды;

3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 20 (двадцати) минут.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно.
10. График работы:
1) Уполномоченного органа: ежедневно, с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2) Центр: государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва. Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без ускоренного обслуживания.
Мобильные Центры осуществляют прием документов согласно утвержденному Центром графику, не менее шести рабочих часов в одном населенном пункте 1 раз в неделю.
11. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (зал для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения). Здания уполномоченных органов и Центра оборудованы входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.
3. Описание порядка действий
(взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
13. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи результатов государственной услуги;
5) фамилии, имени, (при наличии) отчества работника принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, (при наличии) отчества получателя государственной услуги, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактных телефонов.
14. Результат оказания государственной услуги выдается получателю государственной услуги либо его представителю (по нотариально удостоверенной доверенности) при личном посещении.
В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за результатом услуги в указанный срок, Центр обеспечивает их хранение в течение одного месяца, после чего передает их в уполномоченный орган.

3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Жұмыс кестесі:
1) Уәкілетті орган: демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі мен жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін ұсынады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
2) Орталықтар: мемлекеттік қызметті демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі мен сенбі аралығында сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз көрсетіледі. Қабылдау тездетілген қызмет көрсетусіз "электронды" кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
Мобильді орталықтар Орталық бекіткен кестеге сәйкес, бір елді мекенде аптасына бір рет алты сағаттан кем емес уақытта құжаттар қабылдауды жүзеге асырады.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдайлар жасалады (күтуге арналған зал, құжаттарды толтыру орындары қажетті құжаттар тізбесі және оларды толтыру үлгілері бар стенділермен жараүталады). Уәкілетті органдардың және орталықтың ғимараттары физикалық мүмкіндіктері шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандусы бар кіреберіспен жабдықталған.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету
процесінде iс-әрекеттердің (өзара
іс-әрекеттердің) тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы Стандарттың 11 тармағында айқындалған құжаттардың тапсырады.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұранымды қабылдау нөмірі және күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны және атауы;
4) мемлекеттік қызметтің нәтижелерін беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда);
6) мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі мемлекеттік қызметті алушыға немесе оның өкіліне (нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша) жеке өзі келген кезде беріледі.
Егер мемлекеттік қызметті алушы қызмет нәтижесі үшін белгіленген мерзімде келмеген жағдайда, Орталық олардың бір ай ішінде сақталуын қамтамасыз етеді, одан кейін оларды уәкілетті органға тапсырады.

15. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) инспектор центра;
2) сотрудник уполномоченного органа;
3) руководитель уполномоченного органа.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу

15. Стандарттың 16 тармағында көзделген жағдайларда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне келесі құрылымдық–функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) тартылады:
1) орталық инспекторы;
2) уәкілетті органның қызметкері;
3) уәкілетті органның басшысы.
17. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері (үдерістері) реттілігінің және өзара әрекеттестігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
18. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттің қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы Регламенттің 3 қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі

19. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Адреса уполномоченных органов
п/п
Наименование
Адрес
Контактные
данные
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Переметнинского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Переметное, улица Гагарина, 83

19. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі бұзылған жағдайда лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес жауапкершілік алады.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
1 қосымша
Уәкілетті органдардың мекен-жайлары
№ р/с
Атауы
Мекен-жайы
Байланыс телефоны
1
"Переметный ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Переметный ауылы, Гагарин көшесі, 83

871130-22-162
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Зеленовского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Зеленое, улица имени Чапаева
871130-77-132
871130-77-197
3
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного (сельского) округа Егіндібұлақ"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Егіндібұлақ, улица Школьная, 1
871130-25-273
871130-25-920
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Железновского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Железново, улица Мектеп
871130-72-132
5
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного (сельского) округа Шалғай"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Шалғай, улица Чамчияна, 12
871130-73-121
6
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного (сельского) округа Белес"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Белес, улица имени Матросова
871130-61-135
871130-61-177
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Щаповского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Щапово, улица Мира, 1
871130-69-132
871130-69-125
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Кушумского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Б-Чаган, улица Советская, 58
871130-76-132
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Янайкинского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанский область, Зеленовский район, село Янайкино, улица Садовая
871130-74-132
871130-74-160
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Красновского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанский область, Зеленовский район, село Погодаево улица Жениса, 1
871131-34-112
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Дарьинского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Дарьинск, улица Пионерская, 26
871131-24-063
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Трекинского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанкая область, Зеленовский район, село Трекино, улица имени Жиберина, 1
871131-24-204
871131-97-118
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Январцевского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Январцево, улиц Советская
871131-95-549
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Рубежинского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Рубежинское, улица Ленина, 5
871131-33-318
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноармейского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Красноармейское, улица Красноармейская

871130-22-162
871130-23-381
2
"Зеленов ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Зеленый ауылы, Чапаев атындағы көше
871130-77-132
871130-77-197
3
"Егіндібұлақ ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Егiндiбұлақ ауылы, Школьная көшесі, 1
871130-25-273
871130-25-920
4
"Железнов ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Железнов ауылы, Мектеп көшесі
871130-72-132
5
"Шалғай ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, село Шалғай, Чамчияна көшесі, 12
871130-73-121
871130-25-903
6
"Белес ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Белес ауылы, Матросов атындағы көше
871130-61-135
871130-61-177
7
"Щапов ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Щапов ауылы, Мир көшесі, 1
871130-69-132
871130-69-125
8
"Көшім ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Ү-Шаған селосы, Советская көшесі, 58
871130-76-132
871130-76-169
9
"Янайкин ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Янайкин ауылы, Советская көшесі
871130-74-132
871130-74-160
10
"Краснов ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Погодаев ауылы, Жеңiс көшесі, 1
871131-34-112
871131-34-136
11
"Дариян ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Дариян ауылы, Пионерская көшесі, 26
871131-24-063
12
"Трекин ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Трекин ауылы, Жиберин атындағы көшесі, 1
871131-24-204
871131-97-118
13
"Январцев ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Январцев ауылы, Советская көшесі
871131-95-549
14
"Рубежин ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Рубежинск ауылы, Ленин атындағы көшесі, 5
871131-33-318
15
"Красноармейск ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Красноармейск ауылы, Красноармейская көшесі

871131-98-734
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Макаровского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Макарово, улица имени Петрова, 1
871131-21-684
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского аульного (сельского) округа"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Мичуринское, улица имени Мичурина, 5/1
871122-19-152
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Раздольненского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Раздольное, улица имени Шевченко
871131-96-131
19
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного (сельского) округа Махамбет"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Махамбет, улица имени Ленина
871131-91-123
20
Государственное учреждение "Аппарат акима Чеботаревского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Чеботарево
871131-20-850
21
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного (сельского) округа Сұлу көл"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Сұлу көл, улица Достык, 15

871131-98-734
871131-98-730
16
"Макаров ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Макаров ауылы, Петров атындағы көшесі, 1
871131-21-684
17
"Мичурин ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қахақстан облысы, Зеленов ауданы, Мичурин ауылы, Мичурин атындағы көшесі, 5/1
871122-19-152
18
"Раздольное ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Раздольное ауылы, Шевченко атындағы көше
871131-96-131
19
"Махамбет ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Махамбет ауылы, Ленин атындағы көше
871131-91-123
20
"Чеботарев ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Чеботарев ауылы
871131-31-143
871131-20-573
21
"Сұлу көл ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Сұлу көл ауылы, Достық көшесі, 15

871131-31-145
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Чувашинского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Чувашинск, улица имени Ленина
871131-50-287
23
Государственное учреждение "Аппарат акима Чировского аульного (сельского) округа"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Чирово, улица Мира, 68
871131-93-145
24
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного (сельского) округа Достык"
Западно-
Казахстанская область, Зеленовский район, село Достық, улица Гагарина, 21

871131-31-145
22
"Чувашин ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Чувашинск ауылы, Ленин атындағы көшесі
871131-50-287
871131-50-651
23
"Чиров ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Чиров ауылы, Мир көшесі, 68
871131-93-145
24
"Достық ауылдық (селолық) округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Достық ауылы, Гагарин көшесі, 21

871131-32-147
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Текстовое табличное описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения
каждого административного действия (процедуры)
№ действия (хода, потока работ)
СФЕ 1
Инспектор центра
СФЕ 2
Сотрудник уполномоченного органа
СФЕ 3
Руководитель уполномоченного органа
Действие № 1
Прием заявлении, проверка документов, регистрация и выдача расписки
Действие № 1
Прием заявлении, проверка документов, регистрация и выдача расписки
Действие № 1
Рассмотрение и передача сотруднику уполномоченного органа результата об оказании государственной услуги
Действие № 2
Передача документов в уполномоченный орган
Действие № 2
Подготовка и направление руководителю уполномоченного органа на подписание справки, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе
Действие № 3
Выдача получателю государственной услуги полученного от уполномоченного органа справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе
Действие № 3
Направление в центр или выдача получателю государственной услуги справки, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе
Срок исполнения:
в уполномоченном органе государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2 (двух) рабочих дней;
в центре государственная услуга оказывается с момента сдачи необходимых документов получателем государственной услуги, указанных в пункте 11 Стандарта - не более 2 (двух) рабочих дней.
Приложение 3
к регламенту
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Схема, отражающая взаимосвязь
между логической последовательностью
административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата района
от 5 марта 2013 года № 135
Регламент
государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки" (далее – Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки" (далее - государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом подразделения местного исполнительного органа аульных (сельских) округов Зеленовского района (далее – уполномоченный орган), осуществляющего деятельность в области ветеринарии.

871131-32-147
871131-32-193
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
2 қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің)
орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір
ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері (үдерістері)
реттілігінің және өзара әрекеттестігінің
мәтіндік кестелік сипаттамасы
№ іс-әрекет (барысы, жұмыс ағыны)
ҚФБ-1
Орталық инспекторы
ҚФБ-2
Уәкілетті органның қызметкері
ҚФБ-3
Уәкілетті органның басшысы
№ 1 іс-әрекет
Арызды қабылдайды, құжаттарды тексереді, тіркейді және қолхат береді
№ 1 іс-әрекет
Арызды қабылдайды, құжаттарды тексереді, тіркейді және қолхат береді
№ 1 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын қарайды және уәкілетті органның қызметкеріне жіберу
№ 2 іс-әрекет
Құжаттарды уәкілетті органға жібереді
№ 2 іс-әрекет
Анықтаманы немесе мемлекеттік қызметті тағайындаудан бас тартқаны туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты уәкілетті органның басшысына жіберу және дайындау
№ 3 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет алушыға уәкілетті органнан алынған анықтаманы немесе мемлекеттік қызметті тағайындаудан бас тартқаны туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты береді
№ 3 іс-әрекет
Орталыққа немесе мемлекеттік қызмет алушыға анықтаманы немесе мемлекеттік қызметті тағайындаудан бас тартқаны туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты беру
Орындау мерзімі:
уәкiлеттi органда мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
орталықта мемлекеттiк қызметтi алушы Стандарттың 11 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
3 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету
үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттің
қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы
өзара байланысты бейнелейтін сызба
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 5 наурыздағы
№ 135 қаулысымен
бекітілген
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi – Регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес әзiрлендi.
2. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызметін ветеринария саласындағы қызмет жүзеге асыратын Зеленов ауданының ауылдық (селолық) округтерінің жергiлiктi атқарушы органы бөлiмшесiнiң (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) ветеринариялық дәрiгерiмен ұсынылады.

3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (далее – Стандарт).
5. Информация о государственной услуге размещены на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан: www.minagri.gov.kz, на стендах, расположенных в помещениях уполномоченного органа.
Адреса уполноченных органов указаны в приложении 1 настоящего Регламента.
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в представлении государственной услуги в письменном виде.
7. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель государственной услуги).
2. Порядок оказания государственной услуги
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
9. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки). Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операции, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
10. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.00 часов, перерыв с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения). Здания уполномоченного органа оборудованы входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.
3. Описание порядка действий
(взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель представляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.

3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 464 қаулысының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында www.minagri.gov.kz, уәкілет органның үй-жайларында ілінген стендтерде орналасқан.
Уәкілетті органдардың мекен-жайлары осы Регламентке 1 қосымшада көрсетілген.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі ветеринариялық анықтама (қағаз тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті тұтынушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
8. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттік қызмет жүгінген күннің ішінде көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызметті алуға дейінгі ең жоғары рұқсат етілетін күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі (ветеринариялық анықтаманың бланкілерін беру). Тұтынушы екінші деңгейдегі банктер немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы мемлекеттік сатып алу туралы конкурс нәтижелері бойынша айқындалған бланктің құнын төлейді.
10. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерінен басқа, жұмыс күндері, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз, кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызметті ұсыну үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдай жасалады (күтуге арналған креслолар, құжаттарды толтыруға арналған орындар қажетті құжаттардың тізбесі және оларды толтыру үлгілері бар стенділермен жарақталады). Уәкілетті органның ғимаратына физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандусы бар кіреберіспен жабдықталған.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету
процесінде iс-әрекеттердің (өзара
іс-әрекеттердің) тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушылар Стандарттың 11 тармағында айқындалған құжаттарды тапсырады.

13. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя государственной услуги либо его представителя.
14. Обращение потребителя регистрируется ветеринарным врачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
15. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
16. В процессе оказания государственной услуги задействована следующая структурно-функциональная единица (далее – СФЕ) – ветеринарный врач.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.

13. Мемлекеттік қызмет тұтынушы не оның өкілі тікелей жүгінген күні көрсетіледі.
14. Тұтынушысының өтініші ветеринариялық дәрiгерiмен жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналында, тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын уақыты көрсетіліп тіркеледі.
15. Стандарттың 16 тармағында көзделген жағдайларда мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартылады.
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiк (бұдан әрi – ҚФБ) қатыстырылады - уәкілетті органның ветдәрiгері.
17. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері (үдерістері) реттілігінің және өзара әрекеттестігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
18. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттің қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы Регламенттің 3 қосымшасында келтірілген.

871131-32-147
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Текстовое табличное описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения
каждого административного действия (процедуры)
№ действия (хода, потока работ)
СФЕ
Ветеринарный врач
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация в журнале.
Рассмотрение документов, оформление ветеринарной справки (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в представлении государственной услуги в письменном виде.
Форма завершения (данные, документ, организационно-
распорядительное решение)
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю.
Сроки исполнения
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
Приложение 3
к регламенту
государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Схема, отражающая взаимосвязь
между логической последовательностью
административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата района
от 5 марта 2013 года № 135
Регламент
государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее - государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом подразделения местного исполнительного органа аульных (сельских) округов Зеленовского района (далее – уполномоченный орган).
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (далее – Стандарт).
5. Информация о государственной услуге размещены на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан: www.minagri.gov.kz, на стендах, расположенных в помещениях уполномоченного органа.
Адреса уполноченных органов указаны в приложении 1 настоящего Регламента.

871131-32-147
871131-32-193
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
2 қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің)
орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір
ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері (үдерістері)
реттілігінің және өзара әрекеттестігінің
мәтіндік кестелік сипаттамасы
№ (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекеті
ҚФБ
Уәкілетті органның ветдәрiгер
Іс-әрекеттің (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, журналға тiркеу.
Құжаттарды қарау, ветеринариялық анықтама (қағаздағы тасымалдағышта) берудi рәсiмдеу, не мемлекеттiк қызмет көрсетудiң дәлелдi жазбаша бас тарту жауабы.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-
басшылық ету шешiмi)
Тұтынушыға мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесiн беру.
Орындау мерзiмдерi
1) мемлекеттік қызмет жүгінген күннің ішінде көрсетіледі.
2) мемлекеттік қызметті алуға дейінгі ең жоғары рұқсат етілетін күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
3) тұтынушыға ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
3 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету
үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттің
қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы
өзара байланысты бейнелейтін сызба
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 5 наурыздағы
№ 135 қаулысымен
бекітілген
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру"
мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi – Регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабы 4 тармағынасәйкес әзiрлендi.
2. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Зеленов ауданының ауылдық (селолық) округтерінің жергiлiктi атқарушы органы бөлiмшесiнiң (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) ветеринариялық дәрiгерiмен көрсетiледi.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 464 қаулысының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында www.minagri.gov.kz, уәкілет органның үй-жайларында ілінген стендтерде орналасқан.
Уәкілетті органдардың мекен-жайлары осы Регламентке 1 қосымшада көрсетілген.

6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в представлении государственной услуги в письменном виде.
7. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель государственной услуги).
2. Порядок оказания государственной услуги
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
9. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно. Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
10. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения). Здания уполномоченного органа оборудованы входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.
3. Описание порядка действий
(взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
13. При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем государственной услуги необходимых документов, не требуется.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя государственной услуги регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получения государственной услуги потребителем государственной услуги.

6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі ветеринариялық анықтама (қағаз тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті тұтынушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорты, (жануарға ветеринариялық паспортынан үзінді беру) мерзімі, жануарға жеке нөмір берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесі жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтініш берген күнінен бастап - 10 (он) жұмыс күн ішінде;
3) мемлекеттік қызметті ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) тұтынушыға ең жоғары рұқсат етілетін қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет ақылы жүзеге асырылады (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкісін беру). Тұтынушы банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын екінші деңгейдегі банктер немесе ұйымдар арқылы мемлекеттік сатып алу туралы конкурс нәтижесі бойынша анықталған бланктің құнын төлейді.
10. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерінен басқа, жұмыс күндері, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз, кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызметті ұсыну үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдай жасалады (күтуге арналған креслолар, құжаттарды толтыруға арналған орындар қажетті құжаттардың тізбесі және оларды толтыру үлгілері бар стенділермен жарақталады). Уәкілетті органның ғимаратына физикалық мүмкіндігі шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандусы бар кіреберіспен жабдықталған.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету
процесінде iс-әрекеттердің (өзара
іс-әрекеттердің) тәртібін сипаттау
12.Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушылар Стандарттың 11 тармағында айқындалған құжаттарды тапсырады.
13. Жануарға ветеринариялық паспорт алу кезінде, тұтынушыға қажетті құжаттар өткізгенін растайтын құжат қажет емес.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін жүгінген кезде, тұтынушының өтініші тіркеу журналына тіркеліп, мемлекеттік қызметті тұтынушыға күні мен уақыты, мерзімі және орны көрсетілген талон беріледі.

14. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного либо его представителю при его личном посещении.
15. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
16. В процессе оказания государственной услуги задействована следующая структурно-функциональная единица (далее – СФЕ) – ветеринарный врач.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги

14. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы және жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) жануар иесінің жеке өзі не оның өкілі келген кезде беріледі.
15. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға, жануардың берілген бірдейлендіру нөмірі болмауы негіз болып табылады.
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiк (бұдан әрi – ҚФБ) қатыстырылады: ветеринариялық дәрiгер.
17. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір құрылымдық-функционалдық бірлік (бұдан әрі - ҚФБ) бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
18. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы Регламенттің 3 қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі