Об утверждении перечня персональных данных работников Министерства финансов Республики Казахстан, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 12 марта 2014 года № 114. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2014 года № 9305
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года «О персональных данных и их защите» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень персональных данных работников Министерства финансов Республики Казахстан, необходимый и достаточный для выполнения осуществляемых задач.
2. Департаменту управления персоналом (Айкимбаева Б.Т.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Председателям комитетов довести настоящий приказ до сведения всех руководителей териториальных подразделений ведомств Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министр
финансов Республики Казахстан              Б. Султанов
Утвержден
приказом Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 марта 2014 года № 114
Перечень
персональных данных работников Министерства финансов
Республики Казахстан, необходимого и достаточного
для выполнения осуществляемых задач
1. Фамилия.
2. Имя.
3. Отчество.
4. Число, месяц, год и место рождения.
5. Гражданство.
6. Национальность.
7. Сведения о состоянии здоровья.
8. Место регистрации и проживания (страна, область/район, город (аул, село), наименование улицы (микрорайона), номер дома, номер квартиры).
9. Номер телефона, адрес электронной почты.
10. Номер платежной карты.
11. Семейное, имущественное положение.
12. Сведения об образовании (наименование высшего учебного заведения, номер и серия диплома, специальность, квалификация).
13. Сведения о доходах с предыдущего места работы.
14. Номер, серия, дата выдачи удостоверения личности и (или) паспорта.
15. Индивидуальный идентификационный номер.
16. Сведения о воинском учете.
17. Сведения о трудовой деятельности.
18. Сведения о наличии судимости.

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі қызметкерлерінің жүзеге асырылатын міндеттерді орындауға қажетті және жеткілікті дербес деректерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 114 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 10 сәуірде № 9305 тіркелді
«Дербес деректер және оларды қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 мамырдағы Заңының 25-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі қызметкерлерінің жүзеге асырылатын міндеттерді орындауға қажетті және жеткілікті дербес деректерінің тізбесі бекітілсін.
2. Персоналды басқару департаменті (Б.Т. Айқымбаева) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Комитет төрағалары осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің барлық ведомстволарының аумақтық бөлімшелері басшыларының назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрық оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                  Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 12 наурыздағы
№ 114 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі қызметкерлерінің
жүзеге асырылатын міндеттерді орындауға қажетті және жеткілікті
дербес деректерінің тізбесі
1. Тегі.
2. Аты.
3. Әкесінің аты.
4. Туған күні, айы, жылы және жері.
5. Азаматтығы.
6. Ұлты.
7. Денсаулығының жәй-күйі туралы мәлімет.
8. Тіркелген және тұрғылықты жері (елі, облыс/аудан, қала, (ауыл, село), көшенің атауы (шағын ауданы),үйінің нөмірі, пәтерінің нөмірі).
9. Телефон нөмірі, электрондық почтасының мекенжайы.
10. Төлем картасының нөмірі.
11. Отбасылық, мүліктік жағдайы.
12. Білімі туралы мәлімет (жоғарғы оқу орнының атауы, дипломның нөмірі және сериясы, мамандығы, біліктілігі).
13. Жыл ішінде алдынғы жұмыс орыннан алынған табыстары туралы мәлімет.
14. Жеке басының куәлігі және (немесе) паспорт нөмірі, сериясы, берілген күні.
15. Жеке сәйкестендіру нөмірі.
16. Әскери есепте тұрғаны туралы мәлімет.
17. Еңбек еткен қызметі туралы мәлімет.
18. Соттылығының бар-жоғы туралы мәлімет.