Об утверждении формы справки о происхождении вылова
Приказ Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 5 июня 2014 года № 204-Ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июля 2014 года № 9570. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июля 2016 года № 304
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 08.07.2016 № 304 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 51-38) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму справки о происхождении вылова.
2. Признать утратившим силу приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 262-Ө «Об утверждении формы справки о происхождении вылова» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8779, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 01 февраля 2014 года № 22 (27643).
3. Комитету рыбного хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Вице-министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Н. Каппаров
Утверждена
приказом Министра
окружающей среды и водных ресурсов
Республики Казахстан
от 5 июня 2014 года № 204-Ө
форма
Комитет рыбного хозяйства
Министерства окружающей среды и водных ресурсов
Республики Казахстан
____________________________________________________________________
(наименование территориального подразделения уполномоченного органа)
Справка
о происхождении вылова
Выдана
____________________________________________________________________
(наименование юридического/физического лица, фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
руководителя_________________________________________________________
на основании копии разрешения на пользование животным миром номер
______ дата ________).
Информация о пользователе:
№ п/п
Наименование водоема и
(или) участка
Виды рыбы и
других водных
животных
Установленная квота с 15 февраля 20_ года по 15 февраля 20 _ года (тонн)
По состоянию на «_» ___________ 20__ год
выловлено (тонн)
1.
2.
3.
Итого:
Номер и дата транспортной накладной ___________________
(за исключением пользователя)
Номер и дата договора купли-продажи (за исключением пользователя)
_______
Инспекция подтверждает происхождение вылова рыбы:
№ п/п
Количество рыбы (тонн)
Вид рыбы
1.
2.
3.
Итого:
Дата выдачи справки «__» ___________ 20__ года
Подпись
_______________________________________________________(фамилия, имя,
отчество (при его наличии) руководителя территориального
подразделения)
Место печати

Балықтың қайда ауланғаны туралы анықтама нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 204-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2014 жылы 4 шілдеде № 9570 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 304 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 08.07.2016 № 304 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағының 51-38)-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған балықтың қайда ауланғаны туралы анықтама нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қарғау министрінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 262-Ө "Балықтың қайда ауланғаны туралы анықтама нысанын бекіту туралы" бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8779 тіркелген, 2014 жылдың 01 ақпандағы № 22 (27643) "Казахстанская правда" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі Балық шаруашылығы комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімдік баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің жетекшілік ететін Вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Н. Қаппаров
Қазақстан Республикасы
Қоршаған орта және
су ресурстары министрлігінің
2014 жылғы 5 маусымдағы
№ 204-Ө бұйрығымен
бекiтiлген
нысан
Қазақстан Республикасы
Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
Балық шаруашылығы комитеті ____________________________________________________________________
(уәкілетті органның аумақтық бөлімшесінің атауы)
Балықтың қайда ауланғаны туралы анықтама
____________________________________________________________________
(заңды/жеке тұлғаның атауы, басшысының тегі, аты, әкесінің аты (бар
болғанжағдайда), жануарлар әлемін пайдалануға арналған_______________
рұқсат көшірмесінің негізінде нөмірі _____ күні______).
Пайдаланушы туралы ақпарат:
№ р/р
Су айдынының және (немесе) учаскенің атауы:
Балық және басқа да су жануарларының түрлері
20_ жылдан 20 _ жылға дейін бекітілген квота (тонна)
20__ жылдың "__" ______ жағдай бойынша ауланғаны (тонна)
1
2
3
Жиыны:
Жөнелтпе көліктік құжаттың нөмірі және күні (Пайдаланушыны алып тастағанда) _________________________________________________________
Сату-сатып алу келісімшарттының нөмірі және күні (Пайдаланушыны алып тастағанда) _________________________________________________________
Инспекция балықтың қайда ауланғанын растайды:
№ р/р
Балықтың саны (тонна)
Балықтың түрі
1.
2.
3.
Жиыны:
Анықтаманың берілген күні 20 ___ ж "____" _______________
Қолы ________________________________________________________________
(аумақтық бөлімше басшысының тегі, аты, әкесінің аты
(бар болған жағдайда))
Мөр орны