О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Атбасарском районе
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2014 года № 5С 28/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 ноября 2014 года № 4451. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2016 года № 6С 2/13
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.04.2016 № 6С 2/13 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Атбасарском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Комбатуров А.Т
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.Никишов
Приложение
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 27 октября 2014 года

Атбасар ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қазандағы № 5С 28/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қарашада № 4451 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 6С 2/13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 27.04.2016 № 6С 2/13 (қол қойылған күннен бастап күшіне еңіп және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Атбасар ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қамбатыров А.Т
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының әкімі А.Никишов
Атбасар аудандық мәслихатының
2014 жылғы 27 қазандағы

№ 5С 28/6
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Атбасарском районе
Наименование населенного пункта
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1.
город Атбасар
- малая площадь по улице Восточная, 4
- сквер Победы, улица Жениса
2.
село Покровка, Покровского сельского округа
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Мадениет, 54
3.
село Садовое, Покровского сельского округа
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Достык, 2а
4.
село Борисовка
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Бейбитшилик, 40
5.
село Полтавка, Полтавского сельского округа
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Центральная, 41
6.
село Новосельское
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Солнечная, 25
7.
село Шуйское, Макеевского сельского округа
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Целинная, 14
8.
село Макеевка, Макеевского сельского округа
- площадь села, улица Центральная, 9
9.
село Новоалександровка, Новоалександровского сельского округа
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Байгара, 32
10.
станция Адыр, Мариновского сельского округа
- малая площадь села, улица Элеваторная, 2а
11.
село Байса Хазирета, Мариновского сельского округа
- малая площадь села, улица Жастар, 5а
12.
село Мариновка, Мариновского сельского округа
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Ленина, 59/1
13.
село Тельмана, Тельманского сельского округа
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Ленина, 1
14.
село Поповка, Тельманского сельского округа
- площадь перед зданием сельского клуба, улица 9 мая, 24/1
15
село Тимашевка, Ярославского сельского округа
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Гагарина, 5
16.
село Магдалиновка, Ярославского сельского округа
- площадь перед зданием сельского клуба, улица Центральная, 37
17.
село Хрящевка, Ярославского сельского округа
- площадь перед зданием сельского клуба, улица Озерная, 13
18.
село Родионовка, село Калиновка, Ярославского сельского округа
- малая площадь села Родионовка, улица Школьная, 13
19.
село Сергеевка, Сергеевского сельского округа
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Кокше, 17
20.
село Самарка, Сергеевского сельского округа
- площадь перед зданием сельского клуба, улица Есил, 1
21.
село Ащиколь, Сергеевского сельского округа
- малая площадь перед въездом в село, улица Мадениет, 1
22.
село Новомариновка, Шункыркольского сельского округа
- малая площадь села, улица М.Сакенова, 14
23.
село Сочинское
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Бейбитшилик, 18
24.
село Сепе
- площадь перед зданием акимата, улица Орталык, 9
25.
село Есенгельды
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Мира, 34
26.
село Октябрьское, Октябрьского сельского округа
- площадь перед зданием сельского Дома культуры, улица Ленина, 6
27.
село Караколь, Октябрьского сельского округа
- малая площадь села, улица Набережная, 18
28.
село Косбармак, Октябрьского сельского округа
- малая площадь села, улица Раздольная, 25

№ 5С 28/6 шешіміне
қосымша
Атбасар ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
Елді мекен атауы
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
1.
Атбасар қаласы
- шағын алаң Восточная көшесі, 4
- Жеңіс сквері, Жеңіс көшесі
2.
Покровка ауылдық округінің, Покровка ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Мәдениет көшесі, 54
3.
Покровка ауылдық округінің, Садовое ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Достық көшесі, 2а
4.
Борисовка ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Бейбітшілік көшесі, 40
5.
Полтавка ауылдық округінің, Полтавка ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Центральная көшесі, 41
6.
Новосельское ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Солнечная көшесі, 25
7.
Макеевка ауылдық округінің, Шуйскі ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Целинная көшесі, 14
8.
Макеевка ауылдық округінің, Макеевка ауылы
- ауылдың алаңы, Центральная көшесі, 9
9.
Новоалександровка ауылдық округінің, Новоалександровка ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Байғара көшесі, 32
10.
Мариновка ауылдық округінің, Адыр станциясы
- ауылдың шағын алаңы, Элеваторная көшесі, 2а
11.
Мариновка ауылдық округінің, Бейіс Хазірет ауылы
- ауылдың шағын алаңы, Жастар көшесі, 5а
12.
Мариновка ауылдық округінің, Мариновка ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Ленина көшесі, 59/1
13.
Тельман ауылдық округінің, Тельман ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Ленина көшесі, 1
14.
Тельман ауылдық округінің, Поповка ауылы
- ауылдық клуб ғимараты алдындағы алаң, 9 мамыр көшесі, 24/1
15
Ярославка ауылдық округінің, Тимашевка ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Гагарина көшесі, 5
16.
Ярославка ауылдық округінің, Магдалиновка ауылы
- ауылдық клуб ғимараты алдындағы алаң, Центральная көшесі, 37
17.
Ярославка ауылдық округінің, Хрящевка ауылы
- ауылдық клуб ғимараты алдындағы алаң, Озерная көшесі, 13
18.
Ярославка ауылдық округінің, Родионовка, Калиновка ауылдары
- Родионовка ауылының шағын алаңы, Школьная көшесі, 13
19.
Сергеевка ауылдық округінің, Сергеевка ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Көкше көшесі, 17
20.
Сергеевка ауылдық округінің, Самарка ауылы
- ауылдық клуб ғимараты алдындағы алаң, Есіл көшесі, 1
21.
Сергеевка ауылдық округінің, Ащыкөл ауылы
- ауылға кіреберіс алдындағы шағын алаң, Мәдениет көшесі, 1
22.
Шұңқыркөл ауылдық округінің, Новомариновка ауылы
- ауылдың шағын алаңы, М.Сәкенов көшесі, 14
23.
Сочинское ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Бейбітшілік көшесі, 18
24.
Сепе ауылы
- әкімдік ғимараты алдындағы алаң, Орталық көшесі, 1
25.
Есенгелді ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Мира көшесі, 34
26.
Октябрь ауылдық округінің, Октябрь ауылы
- ауылдық Мәдениет үйі ғимараты алдындағы алаң, Ленина көшесі, 6
27.
Октябрь ауылдық округінің, Қаракөл ауылы
- ауылдың шағын алаңы, Набережная, көшесі, 18
28.
Октябрь ауылдық округінің, Қосбармақ ауылы
- ауылдың шағын алаңы, Раздольная көшесі, 25